2

Zaczynam się niepokoić, że również w naszą stronę zostanie skierowany list otwarty ;)

4

Brak jednego newsa nazywasz burdelem? :)
Tak, Real Madryt wygrał Ligę Mistrzów w sezonie 2013/14.

0

Nad taką ofertą nie ma co się nawet zastanawiać :)

10

Środa 13:00

6

Liczba Valdesów zostanie utrzymana. Dobrze

45

Zmiany rozpoczęte z rozmachem. Aż boję się pomyśleć w jakim stanie jest Zubi. Przecież on nigdyw takim tempie nie pracował

1

*ter ;) ter Stegen

2

Najlepsza jedenastka jest w Podsumowaniu La Liga ;)

3

Kto i za kogo? :)

3

O żadnym włamaniu nie wiem :)

1

Dziękuję serdecznie! Niedopatrzenie!

1

Uderzamy się w pierś i poprawiamy ;) #Rakitić

1

Achh Rakiticia brakuje, ale mieliśmy wybór między Di Marią, a Rakiticiem... Wynagrodziliśmy mu to w "jedenastce sezonu"

1

W erze Gasparta pięć lat nie było mistrzostwa ;) Będzie dobrze

1

Skąd te nerwy? :)

1

Nie zaprzeczam ;)

3

Powinienem dać bana, ale pseudonim "atomowa cipka" jest bardzo uroczy :)

3

Atletico ma politykę sprzedaży jednej gwiazdy w okienku transferowym. Odejdzie na pewno Diego Costa. Ale zobacz, że Atleti dwa razy nas ogrywało (wczorajszy mecz traktuje jako ich zwycięstwo) bez Costy i Turana. Tu nie jednostki są ważne, a zespół. Ważny jest Simeone.

7

Szacunek dla kibiców

2

Słucham?

1

Jestem!

4

Witam ;)

6

Jedenastka Atletico: Courtois, Juanfran, Miranda, Godín, Filipe Luis, Tiago, Gabi, Koke, Arda Turan, Villa, Diego Costa

0

Cieszę się, że wszystko wyszło ok

1

W związku ze stopniowym przejściem na nową wersję serwisu, poprzednia wersja serwisu została wyłączona do dnia 18 maja.

Całkowite przejście na nową wersję nastąpi 31 maja.

0

Ty nawet Songa potrafiles bronic, wiec rozumiem obrone Alexisa :)

0

"Alexisa można lubić za jego nieustępliwość i wolę walki"

Można go za to lubić, ale nie rozumiem, co to ma wspólnego z poziomem gry i jego przydatnością w Barcelonie.

"Najlepiej grał gdy nie było Leo podczas jego kontuzji."

Najlepiej to Alexis gra w mało istotnych meczach. Kiedy trzeba być decydującym i musisz zagrać na maksimum umiejetności, to Alexisa nie ma na boisku - tu nie chodzi o marnowane sytuacje, ale on przydatność.

Pedro nie jest na sprzedaż.

0

Mam bronić każdego piłkarza Bracelony, bo jest piłkarzem Barcelony? Cudowny argument :)

1

"Niewykorzystany potencjał" - to ładne nazwanie bycia po prostu za słabym na Barcelonę. Można lubic piłkarza, ja ALeixsa lubię, ale nie mogę zrozumieć jego obrony. Za co? To zagwozdka dla mnie ;) ale skończmy tę dyskusję nie na temat.

1

Już mamy kilku nieudaczników w drużynie (Song, Alexis...), więc kolejny nie zrobi wielkiej różnicy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?