Atletico ma politykę sprzedaży jednej gwiazdy w okienku transferowym. Odejdzie na pewno Diego Costa. Ale zobacz, że Atleti dwa razy nas ogrywało (wczorajszy mecz traktuje jako ich zwycięstwo) bez Costy i Turana. Tu nie jednostki są ważne, a zespół. Ważny jest Simeone.
"Alexisa można lubić za jego nieustępliwość i wolę walki"
Można go za to lubić, ale nie rozumiem, co to ma wspólnego z poziomem gry i jego przydatnością w Barcelonie.
"Najlepiej grał gdy nie było Leo podczas jego kontuzji."
Najlepiej to Alexis gra w mało istotnych meczach. Kiedy trzeba być decydującym i musisz zagrać na maksimum umiejetności, to Alexisa nie ma na boisku - tu nie chodzi o marnowane sytuacje, ale on przydatność.
"Niewykorzystany potencjał" - to ładne nazwanie bycia po prostu za słabym na Barcelonę. Można lubic piłkarza, ja ALeixsa lubię, ale nie mogę zrozumieć jego obrony. Za co? To zagwozdka dla mnie ;) ale skończmy tę dyskusję nie na temat.
2
Zaczynam się niepokoić, że również w naszą stronę zostanie skierowany list otwarty ;)
4
Brak jednego newsa nazywasz burdelem? :)
Tak, Real Madryt wygrał Ligę Mistrzów w sezonie 2013/14.
0
Nad taką ofertą nie ma co się nawet zastanawiać :)
10
Środa 13:00
6
Liczba Valdesów zostanie utrzymana. Dobrze
45
Zmiany rozpoczęte z rozmachem. Aż boję się pomyśleć w jakim stanie jest Zubi. Przecież on nigdyw takim tempie nie pracował
1
*ter ;) ter Stegen
2
Najlepsza jedenastka jest w Podsumowaniu La Liga ;)
3
Kto i za kogo? :)
3
O żadnym włamaniu nie wiem :)
1
Dziękuję serdecznie! Niedopatrzenie!
1
Uderzamy się w pierś i poprawiamy ;) #Rakitić
1
Achh Rakiticia brakuje, ale mieliśmy wybór między Di Marią, a Rakiticiem... Wynagrodziliśmy mu to w "jedenastce sezonu"
1
W erze Gasparta pięć lat nie było mistrzostwa ;) Będzie dobrze
1
Skąd te nerwy? :)
1
Nie zaprzeczam ;)
3
Powinienem dać bana, ale pseudonim "atomowa cipka" jest bardzo uroczy :)
3
Atletico ma politykę sprzedaży jednej gwiazdy w okienku transferowym. Odejdzie na pewno Diego Costa. Ale zobacz, że Atleti dwa razy nas ogrywało (wczorajszy mecz traktuje jako ich zwycięstwo) bez Costy i Turana. Tu nie jednostki są ważne, a zespół. Ważny jest Simeone.
7
Szacunek dla kibiców
2
Słucham?
1
Jestem!
4
Witam ;)
6
Jedenastka Atletico: Courtois, Juanfran, Miranda, Godín, Filipe Luis, Tiago, Gabi, Koke, Arda Turan, Villa, Diego Costa
0
Cieszę się, że wszystko wyszło ok
1
W związku ze stopniowym przejściem na nową wersję serwisu, poprzednia wersja serwisu została wyłączona do dnia 18 maja.
Całkowite przejście na nową wersję nastąpi 31 maja.
0
Ty nawet Songa potrafiles bronic, wiec rozumiem obrone Alexisa :)
0
"Alexisa można lubić za jego nieustępliwość i wolę walki"
Można go za to lubić, ale nie rozumiem, co to ma wspólnego z poziomem gry i jego przydatnością w Barcelonie.
"Najlepiej grał gdy nie było Leo podczas jego kontuzji."
Najlepiej to Alexis gra w mało istotnych meczach. Kiedy trzeba być decydującym i musisz zagrać na maksimum umiejetności, to Alexisa nie ma na boisku - tu nie chodzi o marnowane sytuacje, ale on przydatność.
Pedro nie jest na sprzedaż.
0
Mam bronić każdego piłkarza Bracelony, bo jest piłkarzem Barcelony? Cudowny argument :)
1
"Niewykorzystany potencjał" - to ładne nazwanie bycia po prostu za słabym na Barcelonę. Można lubic piłkarza, ja ALeixsa lubię, ale nie mogę zrozumieć jego obrony. Za co? To zagwozdka dla mnie ;) ale skończmy tę dyskusję nie na temat.
1
Już mamy kilku nieudaczników w drużynie (Song, Alexis...), więc kolejny nie zrobi wielkiej różnicy.