Żartem jest dla mnie, że Song, który przez kilkanaście metrów gonił Mandżukicia i na koniec przywalił mu łokciem w plecy dostał tylko trzy mecze zawieszenia, podczas gdy Suarez 9.Alex Song - 3 mecze zawieszenia. Luis Suarez - 9 meczów zawieszenia 4 miesiące dyskwalifikacji
Nie wiem, czy bardziej mnie cieszy odejście Alexisa Sancheza, czy przyjście Luisa Suareza. Jedno i drugie to znakomita wiadomość dla Barcelony i widać, że Luis Enrique myśli.
Sabella to akurat bardzo dobry trener. Najważniejsze to mieć jaja i jak najszybciej zareagować. Nie każdy trener w przerwie może zmienić dwóch piłkarzy przez swój błąd.
Kiedy system nie działa, a ty jesteś zdany sam na siebie przeciwko trzem obrońcom, to nawet w najlepszej formie nie masz szansy grać dobrze. Zobacz jaka była różnica w drugiej połowie. Leo jest w fomrmie - widać jak się stara i kiedy ma odpowiednie wsparcie, to od razu masz gola.
Łatwo jest krytykować Leo Messiego nie patrząc szerzej na to co się działo w meczu Argentyny. Przez dwa lata grali jedną taktyką 4-3-3 i nagle na mecz z Bośnią zmieniają na 3-5-2 co po prostu nie działało i za co Sabella przeprosił na konferencji prasowej. Słaba pierwsza taktyka wynikała z nietrafionego eksperymentu, a nie słabego Messiego. Po przerwie było zdecydowanie lepiej, więc nie dziwne, że zagrał w kratkę, bo cała druzyna zagrała.
Przez te 3 lata w okresie styczeń - maj (największa liczba kluczowych spotkań) rozegrał największa liczbę minut spośród piłkarzy: Iniesta, Xavi, Fabregas. Szanse dostawał, ale ich po prostu nie wykrozystywał. Fabregas nie jest wypalonym piłkarzem. Jest po prostu zawodnikiem, który nigdy nie będzie w Barcelonie gwiazdą, nie będzie zawodnikiem, który będzie postacią wiodącą w tym zespole.
Panie o czym Ty mówisz? Trzy lata, trzech trenerów próbowało, a Fabregas jak grał piach, to grał piach. Też uwielbiam Fabregasa, ale ten po prostu nie będzie lśnił w Barcelonie i nie ma mowy o żadnej czkawce. Imponujące statystyki tylko na jesieni, a później? Od lutego do marca przez trzy lata miał 5 asyst...
Błąd oczywiście był zamierzony, odnoszący się do wszystkich poniższych kłótni o sprzedaży/bądź nie Alexisa :) trochę męczący już ten temat, więc miało być humorystycznie :)
0
Żartem jest dla mnie, że Song, który przez kilkanaście metrów gonił Mandżukicia i na koniec przywalił mu łokciem w plecy dostał tylko trzy mecze zawieszenia, podczas gdy Suarez 9.Alex Song - 3 mecze zawieszenia. Luis Suarez - 9 meczów zawieszenia 4 miesiące dyskwalifikacji
35
Zachowanie Suareza jest chore i oczywiście nieakceptowalne, ale kara od FIFA jest jeszcze bardziej absurdalna. TO jest jakiś żart.
4
Nie wiem, czy bardziej mnie cieszy odejście Alexisa Sancheza, czy przyjście Luisa Suareza. Jedno i drugie to znakomita wiadomość dla Barcelony i widać, że Luis Enrique myśli.
4
Alexis jest efektowny? Raczej chaotyczny.
1
Za samą Rabone można brać :)
28
Luis Enrique nie mieścił się w kadrze Realu Madryt, a został jedną z legend Barcelony ;)
0
Sabella to akurat bardzo dobry trener. Najważniejsze to mieć jaja i jak najszybciej zareagować. Nie każdy trener w przerwie może zmienić dwóch piłkarzy przez swój błąd.
1
Kiedy system nie działa, a ty jesteś zdany sam na siebie przeciwko trzem obrońcom, to nawet w najlepszej formie nie masz szansy grać dobrze. Zobacz jaka była różnica w drugiej połowie. Leo jest w fomrmie - widać jak się stara i kiedy ma odpowiednie wsparcie, to od razu masz gola.
14
Łatwo jest krytykować Leo Messiego nie patrząc szerzej na to co się działo w meczu Argentyny. Przez dwa lata grali jedną taktyką 4-3-3 i nagle na mecz z Bośnią zmieniają na 3-5-2 co po prostu nie działało i za co Sabella przeprosił na konferencji prasowej. Słaba pierwsza taktyka wynikała z nietrafionego eksperymentu, a nie słabego Messiego. Po przerwie było zdecydowanie lepiej, więc nie dziwne, że zagrał w kratkę, bo cała druzyna zagrała.
0
2
Nie. ALexis jest do sprzedania.
2
ALexis to nie poziom Pedro i tyle w temacie. Nie ma sensu, co więcej mówić.
1
ALe wyższa oferta oznaczała przymus oddania Arsenalowi 50%, dlatego to ominięto i kwotra transferu musiała wynieść poniżej 34 mln
3
To nie sarkazm. Trzy lata Cesca w Barcelonie, to trzy lata rozczarowań. Trzech trenerów nie dało rady.
21
Brawo, brawo i jeszcze raz brawo. W końcu rewolucja wygląda tak jak powinna - odważne decyzje. Oby tak dalej Zubi.
10
W nocy po meczu Brazylii będzie :)
0
Wyszukaj w ligach otwartych: FCBarcacom
Bez kropki :)
1
Skupiamy się na reprezentacjach, gdzie grają piłkarze Barcelony :)
0
Około 160
0
Jeżeli mówisz o Fantasy to żaden scan dowodu nie jest potrzebny. Tylko przy Lidze Typerów, a to co innego :)
1
Podałem link do regulaminu - masz tam tabelkę.
5
Na razie ja, ale z pewnością dołączą inni :)
3
Tak ;)
0
Przez te 3 lata w okresie styczeń - maj (największa liczba kluczowych spotkań) rozegrał największa liczbę minut spośród piłkarzy: Iniesta, Xavi, Fabregas. Szanse dostawał, ale ich po prostu nie wykrozystywał. Fabregas nie jest wypalonym piłkarzem. Jest po prostu zawodnikiem, który nigdy nie będzie w Barcelonie gwiazdą, nie będzie zawodnikiem, który będzie postacią wiodącą w tym zespole.
1
Panie o czym Ty mówisz? Trzy lata, trzech trenerów próbowało, a Fabregas jak grał piach, to grał piach. Też uwielbiam Fabregasa, ale ten po prostu nie będzie lśnił w Barcelonie i nie ma mowy o żadnej czkawce. Imponujące statystyki tylko na jesieni, a później? Od lutego do marca przez trzy lata miał 5 asyst...
10
CO to będzie za biznes Barcelony. Oddać bezproduktywnego Fabregasa za 33 mln i kupić cracka Rakiticia. Aż będę bić brawo Zubiemu
2
0
Błąd oczywiście był zamierzony, odnoszący się do wszystkich poniższych kłótni o sprzedaży/bądź nie Alexisa :) trochę męczący już ten temat, więc miało być humorystycznie :)
1
:) achh
1
On musi być na sprzedasz...