0

"moze bez Rasiaka ale jednak"

Sam sobie odpowiedziałeś. Dziękuję.

0

Jak chcecie, to będę banował. Bez wyjątków. Wiadomości i zażalenia proszę wysyłać do "Som un equip"

0

"GOOOOOOOOOOOOOOL Rasiak!!!


taki żarcik:)"

Twój komentarz, za który dostałeś miesięcznego bana. No tak - zwykłe "gool" ;) dyskusja zbędna. Za drugim razem też dostałbyś bana na miesiąc.

2

Ok. Będę banować za każde użycie słowa "debil", "idiota" itd.

0

Jedno i drugie jest banowane.

1

Nie wiem, nie ja wrzucałem. Ale zapewne przeczono to i szybko poprawiono. Nie rozumiem problemu. Szybko się zreflektowano, podpis jest i dopisek też. Jak autor będzie chciał, to zostanie podpisany z imienia i nazwiska. Nikomu tego nie zabraniamy ;)

0

Zawsze może być lepiej, to na pewno ;)

0

1. Masz informację, że tekst został wysłany do kilku serwisów
2. Przejrzyj sobie każdy inny tekst "Okiem kibica" - czy autorzy są podpisywani? Są. To logicznym wnioskiem jest chyba, że został tak podpisany z jakiegoś powodu?

1

A gdybym miał banować wszystko po kolei, to już dawno byś miał perma.

0

Otóż to ;) Zawsze będą niezadowoleni, czy to w jedną, czy drugą stronę

0

A może w mailu ta osoba właśnie tak się podpisała? ;)

1

I dostali ;)

1

"Nie znam regulaminu, ale wiem, że tak jest" - i ja mam dyskutować z Tobą? Zarzucasz coś, a później brakuje Ci argumentów.

Pisanie nie na temat w głównym newsie jeat przyjęte i wiadomo to nie od dzisiaj. A drzewka? Naprawdę chciałbym 100 komentarzy ze składem?

0

Wklejasz mi linka ze screenem, w którym za każdym razem dawałbym bana, bo nazwisko jest od tego, żeby się nim posługiwać.

"Wąsik, Pusi, Karzeł" - jeżeli spotkam takie wpisy, to z miejsca są banowane dożywotnio. Tylko pewnie nie chce Ci się tego dostrzec, żeby twoja teoria miała rację bytu. Oczywiscie nie ma szansy wyłapać 100% takich komentarzy.

+ zawsze jak Cię irytuje jakiś użytkownik, to możesz "ignorowac” jego wpisy. Masz taką opcję w profilu.

0

Jakie mianowicie punkty regulaminu nie są przestrzegane? :)

19

Mógłbyś nie spamować? Po coś zrobiono "odpowiedzi do komentarzy"

12

Argument, że nie mamy kim być groźni przy stałych fragmentach gry do mnie nie trafia. Doszedł Mathieu, a są tez inni wyżsi piłkarze. Przy rzutach rożnych można odnieść wrażenie, że są one wykonywane na odwal się, a na treningach nie poświęca się im ani minuty. A szkoda. Bo nawet nie będąc groźnym przy stałych fragmentach gry, przynajmniej dwie bramki na 96 prób powinno paść.

4

Tak, później jednak napisałem, że zabrakło również szczęścia, a w bramce stał Sergio Alvarez. Ale były to sytuacje wykreowane przez atak, natomiast w pomocy i obronie nie było żadnego pomysłu na grę. Przede wszystkim kulał środek pola.

2

Jak wyżej. Dzięki za link :)

5

Przetłumaczę i wrzucę na stronę ;)

5

Oczywiście. Napisałem, że brakowało również szczęścia, ale po raz kolejny w pomocy istniała niewytłumaczalna dziura. A sam pomysł? Ja nie widziałem specjalnego pomysłu na pokonanie Celty.

* Takie podsumowanie pewnie pojawiało się w wielu miejscach, bo nie można tego nie dostrzec ;)

12

Co za bzdurny artykuł. Jak napisałem w podsumce kolejki. To był najlepszy arbiter klasyku od X lat. Zaledwie 30 lat, a wytrzymał presję jak mało, który arbiter.

A jeżeli szuka się winnych, to jest nim tylko i wyłącznie Lucho.

1

Zawsze na trzeźwo :)

4

Kolor czerwony wręcza gazeta Sport. Nie musimy się z tym zgadzać.

11

Andres Iniesta to wybitny pomocnik. W tym sezonie zgromadził całe 0 goli i 0 asyst. A nagrody lecą bez względu na grę.

4

Andres Iniesta. Siedem meczów, 0 asyst, 0 goli. Gdzie się podział stary dobry Andres?

6

Co robi przyzwyczajenie z człowiekiem… Oczywiście miał być obok Krychowiaka na DM :>

1

Takich ogłoszeń nie było.

10

Nie wiem czy przeczytałeś komunikat, ale przerwa techniczna jest związana właśnie z "PRZESIADKĄ" na nowe serwery, które wyeliminują problemy.

12

Czytanie ze zrozumieniem? Jakie Atletico?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?