Nie wiem, nie ja wrzucałem. Ale zapewne przeczono to i szybko poprawiono. Nie rozumiem problemu. Szybko się zreflektowano, podpis jest i dopisek też. Jak autor będzie chciał, to zostanie podpisany z imienia i nazwiska. Nikomu tego nie zabraniamy ;)
1. Masz informację, że tekst został wysłany do kilku serwisów
2. Przejrzyj sobie każdy inny tekst "Okiem kibica" - czy autorzy są podpisywani? Są. To logicznym wnioskiem jest chyba, że został tak podpisany z jakiegoś powodu?
Wklejasz mi linka ze screenem, w którym za każdym razem dawałbym bana, bo nazwisko jest od tego, żeby się nim posługiwać.
"Wąsik, Pusi, Karzeł" - jeżeli spotkam takie wpisy, to z miejsca są banowane dożywotnio. Tylko pewnie nie chce Ci się tego dostrzec, żeby twoja teoria miała rację bytu. Oczywiscie nie ma szansy wyłapać 100% takich komentarzy.
+ zawsze jak Cię irytuje jakiś użytkownik, to możesz "ignorowac” jego wpisy. Masz taką opcję w profilu.
Argument, że nie mamy kim być groźni przy stałych fragmentach gry do mnie nie trafia. Doszedł Mathieu, a są tez inni wyżsi piłkarze. Przy rzutach rożnych można odnieść wrażenie, że są one wykonywane na odwal się, a na treningach nie poświęca się im ani minuty. A szkoda. Bo nawet nie będąc groźnym przy stałych fragmentach gry, przynajmniej dwie bramki na 96 prób powinno paść.
Tak, później jednak napisałem, że zabrakło również szczęścia, a w bramce stał Sergio Alvarez. Ale były to sytuacje wykreowane przez atak, natomiast w pomocy i obronie nie było żadnego pomysłu na grę. Przede wszystkim kulał środek pola.
Oczywiście. Napisałem, że brakowało również szczęścia, ale po raz kolejny w pomocy istniała niewytłumaczalna dziura. A sam pomysł? Ja nie widziałem specjalnego pomysłu na pokonanie Celty.
* Takie podsumowanie pewnie pojawiało się w wielu miejscach, bo nie można tego nie dostrzec ;)
Co za bzdurny artykuł. Jak napisałem w podsumce kolejki. To był najlepszy arbiter klasyku od X lat. Zaledwie 30 lat, a wytrzymał presję jak mało, który arbiter.
A jeżeli szuka się winnych, to jest nim tylko i wyłącznie Lucho.
0
"moze bez Rasiaka ale jednak"
Sam sobie odpowiedziałeś. Dziękuję.
0
Jak chcecie, to będę banował. Bez wyjątków. Wiadomości i zażalenia proszę wysyłać do "Som un equip"
0
"GOOOOOOOOOOOOOOL Rasiak!!!
taki żarcik:)"
Twój komentarz, za który dostałeś miesięcznego bana. No tak - zwykłe "gool" ;) dyskusja zbędna. Za drugim razem też dostałbyś bana na miesiąc.
2
Ok. Będę banować za każde użycie słowa "debil", "idiota" itd.
0
Jedno i drugie jest banowane.
1
Nie wiem, nie ja wrzucałem. Ale zapewne przeczono to i szybko poprawiono. Nie rozumiem problemu. Szybko się zreflektowano, podpis jest i dopisek też. Jak autor będzie chciał, to zostanie podpisany z imienia i nazwiska. Nikomu tego nie zabraniamy ;)
0
Zawsze może być lepiej, to na pewno ;)
0
1. Masz informację, że tekst został wysłany do kilku serwisów
2. Przejrzyj sobie każdy inny tekst "Okiem kibica" - czy autorzy są podpisywani? Są. To logicznym wnioskiem jest chyba, że został tak podpisany z jakiegoś powodu?
1
A gdybym miał banować wszystko po kolei, to już dawno byś miał perma.
0
Otóż to ;) Zawsze będą niezadowoleni, czy to w jedną, czy drugą stronę
0
A może w mailu ta osoba właśnie tak się podpisała? ;)
1
I dostali ;)
1
"Nie znam regulaminu, ale wiem, że tak jest" - i ja mam dyskutować z Tobą? Zarzucasz coś, a później brakuje Ci argumentów.
Pisanie nie na temat w głównym newsie jeat przyjęte i wiadomo to nie od dzisiaj. A drzewka? Naprawdę chciałbym 100 komentarzy ze składem?
0
Wklejasz mi linka ze screenem, w którym za każdym razem dawałbym bana, bo nazwisko jest od tego, żeby się nim posługiwać.
"Wąsik, Pusi, Karzeł" - jeżeli spotkam takie wpisy, to z miejsca są banowane dożywotnio. Tylko pewnie nie chce Ci się tego dostrzec, żeby twoja teoria miała rację bytu. Oczywiscie nie ma szansy wyłapać 100% takich komentarzy.
+ zawsze jak Cię irytuje jakiś użytkownik, to możesz "ignorowac” jego wpisy. Masz taką opcję w profilu.
0
Jakie mianowicie punkty regulaminu nie są przestrzegane? :)
19
Mógłbyś nie spamować? Po coś zrobiono "odpowiedzi do komentarzy"
12
Argument, że nie mamy kim być groźni przy stałych fragmentach gry do mnie nie trafia. Doszedł Mathieu, a są tez inni wyżsi piłkarze. Przy rzutach rożnych można odnieść wrażenie, że są one wykonywane na odwal się, a na treningach nie poświęca się im ani minuty. A szkoda. Bo nawet nie będąc groźnym przy stałych fragmentach gry, przynajmniej dwie bramki na 96 prób powinno paść.
4
Tak, później jednak napisałem, że zabrakło również szczęścia, a w bramce stał Sergio Alvarez. Ale były to sytuacje wykreowane przez atak, natomiast w pomocy i obronie nie było żadnego pomysłu na grę. Przede wszystkim kulał środek pola.
2
Jak wyżej. Dzięki za link :)
5
Przetłumaczę i wrzucę na stronę ;)
5
Oczywiście. Napisałem, że brakowało również szczęścia, ale po raz kolejny w pomocy istniała niewytłumaczalna dziura. A sam pomysł? Ja nie widziałem specjalnego pomysłu na pokonanie Celty.
* Takie podsumowanie pewnie pojawiało się w wielu miejscach, bo nie można tego nie dostrzec ;)
12
Co za bzdurny artykuł. Jak napisałem w podsumce kolejki. To był najlepszy arbiter klasyku od X lat. Zaledwie 30 lat, a wytrzymał presję jak mało, który arbiter.
A jeżeli szuka się winnych, to jest nim tylko i wyłącznie Lucho.
1
Zawsze na trzeźwo :)
4
Kolor czerwony wręcza gazeta Sport. Nie musimy się z tym zgadzać.
11
Andres Iniesta to wybitny pomocnik. W tym sezonie zgromadził całe 0 goli i 0 asyst. A nagrody lecą bez względu na grę.
4
Andres Iniesta. Siedem meczów, 0 asyst, 0 goli. Gdzie się podział stary dobry Andres?
6
Co robi przyzwyczajenie z człowiekiem… Oczywiście miał być obok Krychowiaka na DM :>
1
Takich ogłoszeń nie było.
10
Nie wiem czy przeczytałeś komunikat, ale przerwa techniczna jest związana właśnie z "PRZESIADKĄ" na nowe serwery, które wyeliminują problemy.
12
Czytanie ze zrozumieniem? Jakie Atletico?