30

Paco. Jak cie nie kochać?

3

Obiecuje, że wróci w przyszłym tygodniu. Zabiła mnie sesja, również poprawkowa ;)

1

O nie, nie, nie… Tylko nie Pedro Pedrito. Każdy może odejść, tylko nie on.

15

Ale wiesz, że mecz to nie tylko niewykorzystany rzut karny w ostatniej sekundzie meczu, ale również - a może przede wszystkim - praca przez 90 min? A Messi rozegrał kapitalne spotkanie.

2

Oddal Neymarowi. Co sie stalo? Wiadomo. Karne to tez loteria.

29

Leo zagrał wielki mecz. Bez niego nie byłoby obu goli. Ale najłatwiej mieć pretensje :)

0

Nie wiem. Ale obecnie doszliśmy do momenty, gdzie każda porażka Barcelony to wyzywanie piłkarzy od kurew i debili.

2

Jeżeli żyjesz czasami Guardioli to faktycznie jedna, dwie porażki mogą być tragedią i powodem mysli samobójczych, ale bez przesady. To jest futbol.

38

Zdarza się, a Malaga zasłużyła. Nie ma co płakać. We wtorek ważniejsze spotkanie.

0

Do tego można jeszcze dodać Gio van Bronckhorst. Mnie facet nigdy nie przekonywał. Co do Laporty pełna zgoda, ale też kilka wpadek zanotował, więc taki wybitny nie był i trochę szczęścia miał - jak np. zatrudnienie Ronaldinho, początkowo nieplanowane.

2

Kluivert był po Andersonie i już było troszkę lepiej, chociaż nadal zdarzały się nieporozumienia, np. Saviola. Ale spokojnie można poszerzyć temat ogólnie do "napastników". Wtedy te wszystkie wynalazki będą się zgadzać. To był dramat, ale złożyło się na to wiele czynników. Inna sprawa, że Gevovanni itd nigdy nie powinni trafić do Barcelony.

Bramkarze też byli ciekawym wynalazkiem, chociaż mnie rozwalały trasnfery obrońców z Reizigerem i Christanvalem na czele ;)

2

Haha nie, nie mamy etatu "troll" ;)

5

Dziewiątki na przełomie wieków to był największy dramat Barcelony, oczywiście nie licząc Ronaldo, ale to tylko jeden sezon. Sonny Anderson to była ciekawa postać i szkoda, że tak słabiutko wyglądał. Można dodać jeszcze Geovanniego, mimo że nie był typową dziewiątką, to jako napastnik kosztujący 18 mln euro też kompletnie zawiódł.

Kapitalny tekst wpwelement. Chylę czoła i... czekam na kolejny ;)

0

Można tak powiedzieć ;)

1

Lucas Romero. Za dużo FMa kolego ;)

1

"watykan to mafia" komentarz odnoszący się do dyskusji oczywiście ;)

6

Co Cię irytuje w tym newsie? Nawet mogą powtórzyć: Tridente Barçy rozpoczęło rok dużo lepiej niż BBC - czyste fakty. Nie ma co się irytować. Polecam cieszyć się życiem ;)

1

Artykuł nie jest dobry, jest tendencyjny. A Lucas Resende, czyli jego autor, nie jest zbyt obiektywny w swojej twórczości i naprawdę to co pisze dzieliłbym przez dwa.

3

Phelps. Przez chwile zastanawiałem się o kogo chodzi ;)

2

Swoją drogą nieprzedłużenie kontraktu z Alvesem to największy idiotyzm Barcelony.

105

Cristiano Ronaldo zawiesili jednak na 3 mecze?

29

Wystarczy nie pisać byle czego

4

Juz się dzieje! SPokojnie!

12

Done.

34

Przypomina, więc również dostał perma.

1

Te "przetłumaczenia" jak ładnie to nazwałeś, to najczęściej skopiowane posty z innych stron bez podawania źródeł ;)

1

Bez bicia się przyznaje :) hehe

2

Ogladales mecze Eibar? LFP uznawalo Albentose za najlepszego obronce ligi :)

4

Nadal. Ale nie będę tutaj na ten temat dyskutował ;)

3

"bo najlepszy był, jest i będzie Federer" Nawet tego nie skomentuję ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?