Nie chcesz mówić o swojej przyszłości, ale wczoraj dyrekcja sportowa powiedziała, że Luis Enrique będzie trenerem Barçy w przyszłym sezonie. Jak oceniasz zaufanie, jakie przesyła ci klub?
- Masz rację, spotkanie z Córdobą jest bardzo ciężkie. Dziękuję ci za to pytanie (uśmiech).
Oczywiście, że jestem przeciwny krytykowaniu piłkarzy dla samego krytykowania. Dlatego zawsze broniłem Pedro czy Daniego Alvesa i często nie rozumiałem fali hejtu. Szczególnie, kiedy chodziło o tego pierwszego. Tutaj w pierwszym komentarzu napisałem tylko, że Iniesta jest bezproduktywny w ostatnim czasie, bo jest. Później z dystansem dodałem, że wnosi do gry tyle ile pachołek. Może przesadzone i nie każdy wyłapał dystans. Rozumiem. Ale piłkarzy nie hejtuje i nie będę tego robić ;)
Prawda. Dwumecz z City był światełkiem w tunelu. Iniesta zagrał tam dobrze jak i cała pomoc. Jest wiele czynników, dla których Iniesta gra obecnie gorzej - Neymar zabrał mu lewą stronę, gorsza forma pomocy itd. Ale ja jednak nie rozumiem, czemu nie dać szansy Xaviemu w miejsce Iniesty, który obecnie prezentuje się dużo lepiej.
Wcześniej. Oczywiście, że mógłbym tu napisać długi post krytykujący Iniestę i nie tylko (bo linia pomocy jako całość pod wodza Enrique kuleje), ale na pierwszy rzut oka widać, że "pachołek" do żartobliwe okreslenie. O szacunku nie musisz mi nic mówić, bo Inieste uwielbiam i zawsze bedzie dla mnie magikiem. To że ludzie nie myślą i późnien powtarzają głupoty to już nie moja wina.
To już niestety jest smutne, że ludzie wezmą określenie "pachołek" za merytoryczne i będą tak Inieste w kółko krytykować. To był komentarz z dystansem na formę Andresa, bo dla mnie oczywiście jest wielkim piłkarzem. Zakładam, że ludzie jednak myślą i nie uznają za "prawdę" okreslenia, że Iniesta to faktycznie pachołek. Ale może za wiele wymagam od ludzi ;)
Oczywiście, że określenie "pachołek" jest wyolbrzymione, ale takie ma być. Konstruktywna krytyka? Proszę bardzo. Ponad rok od ostatniej asysty, o golu już nie wspominając. Miewa przebłyski, ale przeważnie spowalnia akcje Barcelony, a "błysku", z którego był znany po prostu nie ma. Zjazd jest nierpawdopdoobny. I w tym przypadku okreslenie "pachołek" nie jest brakiem szacunku, tylko opisaniem aktualnej dyspozycji Iniesty.
I całkowicie nie rozumiem stwierdzenia, co Iniesta zrobiłby przeciwko mnie na boisku ;) facet ma się wyróżniac na moim tle czy na tle PSG czy Realu Madryt?
Ależ ja mam szacunek do iniesty, za to co osiągnął i ile Barcelona mu zawdzięcza. Oczywiście, że go wychwalałem, skakałem z radości jak strzelił gola Chelsea, ale czy to zabrania mi go teraz krytykować? Nie. Szczerze, to nie rozumiem oburzenia. Wyrażam opinię, że gra jak pachołek, co nie jest dalekie od prawdy. Ale to nie znaczy, że nie mam do niego szacunku. Chciałbym, żeby wrócił do formy i mu kibicuje, ale obecnie jego forma jest dyskwalifikująca i nie rozumiem czemu Luis Enrique dalej go umieszcza w pierwszym składzie. To jest dopiero skandal. Ale wstyd mi nie jest i moge to napisać jeszcze raz - Iniesta robi tyle co pachołek.
1
Kapitalne! jakaś inspiracja na rewanżową zapowiedź, hehe :)
0
Oj nie, zdecydowanie nie przebieram się za gilmowe postacie :)
0
Oczy bolały. Należało wysłać na tygodniową lekcję ortografii.
12
Przynajmniej cztery z sześciu bramek zasługiwało, żeby być w ankiecie na najładniejszą bramkę. Trzeba dawać szanse innym ;)
28
Nawet w stosunku do takich legend jak Guardiola wygrywają interesy. Mundo Deportivo poqinni zdelegalizować.
3
"Barça, Real Madryt i Bayern, które mają wielu kibiców" - No niezwykle dziwne. Nie wiem dlaczego ;)
15
Nie chcesz mówić o swojej przyszłości, ale wczoraj dyrekcja sportowa powiedziała, że Luis Enrique będzie trenerem Barçy w przyszłym sezonie. Jak oceniasz zaufanie, jakie przesyła ci klub?
- Masz rację, spotkanie z Córdobą jest bardzo ciężkie. Dziękuję ci za to pytanie (uśmiech).
No, no…! Co za trolling naszego Luisa ;)
13
Aż szkoda byłoby ominąć gola po takiej akcji!
5
Jak można w ogóle życzyć źle rywalowi, kiedy jest niepowtarzalna okazja na klasyk w finale :) chyba że się boją
0
Yes, błąd techniczny. Dzięki ;)
6
Dawać ten Real ;)
0
A teraz wyłączamy FMa i FIFĘ i wracamy do rzeczywistości.
0
Z redakcji tylko ja ;)
1
Jakoś damy radę ;)
2
Była gdzieś na ten temat grafika w internecie :)
2
Fakt. Mógł się znaleźć. Biorę winę na siebie.
0
Gdzies wyzwalem go od pacholkow? Powiedzialem, ze gra jak pacholek
0
Daj sobie spokoj. Niektorzy za powaznie traktuja futbol i nie mozna niczego luzno skomentowac :)
0
W takim razie jak określiłbyś przydatność Iniesty w ostatnich meczach? :)
0
Ja kogoś obraziłem? To ciekawe.
2
Iniesta pachołek? Iniesta gra jak pachołek w ostatnim czasie. To różnica, ale ironia znakomita ;) Szanuje!
0
Oczywiście, że jestem przeciwny krytykowaniu piłkarzy dla samego krytykowania. Dlatego zawsze broniłem Pedro czy Daniego Alvesa i często nie rozumiałem fali hejtu. Szczególnie, kiedy chodziło o tego pierwszego. Tutaj w pierwszym komentarzu napisałem tylko, że Iniesta jest bezproduktywny w ostatnim czasie, bo jest. Później z dystansem dodałem, że wnosi do gry tyle ile pachołek. Może przesadzone i nie każdy wyłapał dystans. Rozumiem. Ale piłkarzy nie hejtuje i nie będę tego robić ;)
2
Troszke dystansu.
1
Prawda. Dwumecz z City był światełkiem w tunelu. Iniesta zagrał tam dobrze jak i cała pomoc. Jest wiele czynników, dla których Iniesta gra obecnie gorzej - Neymar zabrał mu lewą stronę, gorsza forma pomocy itd. Ale ja jednak nie rozumiem, czemu nie dać szansy Xaviemu w miejsce Iniesty, który obecnie prezentuje się dużo lepiej.
1
Wcześniej. Oczywiście, że mógłbym tu napisać długi post krytykujący Iniestę i nie tylko (bo linia pomocy jako całość pod wodza Enrique kuleje), ale na pierwszy rzut oka widać, że "pachołek" do żartobliwe okreslenie. O szacunku nie musisz mi nic mówić, bo Inieste uwielbiam i zawsze bedzie dla mnie magikiem. To że ludzie nie myślą i późnien powtarzają głupoty to już nie moja wina.
1
To już niestety jest smutne, że ludzie wezmą określenie "pachołek" za merytoryczne i będą tak Inieste w kółko krytykować. To był komentarz z dystansem na formę Andresa, bo dla mnie oczywiście jest wielkim piłkarzem. Zakładam, że ludzie jednak myślą i nie uznają za "prawdę" okreslenia, że Iniesta to faktycznie pachołek. Ale może za wiele wymagam od ludzi ;)
3
Oczywiście, że określenie "pachołek" jest wyolbrzymione, ale takie ma być. Konstruktywna krytyka? Proszę bardzo. Ponad rok od ostatniej asysty, o golu już nie wspominając. Miewa przebłyski, ale przeważnie spowalnia akcje Barcelony, a "błysku", z którego był znany po prostu nie ma. Zjazd jest nierpawdopdoobny. I w tym przypadku okreslenie "pachołek" nie jest brakiem szacunku, tylko opisaniem aktualnej dyspozycji Iniesty.
3
I całkowicie nie rozumiem stwierdzenia, co Iniesta zrobiłby przeciwko mnie na boisku ;) facet ma się wyróżniac na moim tle czy na tle PSG czy Realu Madryt?
4
Ależ ja mam szacunek do iniesty, za to co osiągnął i ile Barcelona mu zawdzięcza. Oczywiście, że go wychwalałem, skakałem z radości jak strzelił gola Chelsea, ale czy to zabrania mi go teraz krytykować? Nie. Szczerze, to nie rozumiem oburzenia. Wyrażam opinię, że gra jak pachołek, co nie jest dalekie od prawdy. Ale to nie znaczy, że nie mam do niego szacunku. Chciałbym, żeby wrócił do formy i mu kibicuje, ale obecnie jego forma jest dyskwalifikująca i nie rozumiem czemu Luis Enrique dalej go umieszcza w pierwszym składzie. To jest dopiero skandal. Ale wstyd mi nie jest i moge to napisać jeszcze raz - Iniesta robi tyle co pachołek.
6
"błyśnie parę razy na mecz" - to chyba innego Iniestę ogladamy ;)