4

Plaga podawania takich inromacji, gdy news się pojawił na stronie jest zatrważająca, ale niektórzy nadal nie rozumieją, żeby najpierw sprawdzić czy coś jest, a później skomentować - dlatego z tym walczymy ;) nie ma problemu, sprawdziłem tylko za co bana dostałeś, więc odpowiedziałem. Również pozdrawiam

5

Spokojnie. Po kolei ;)

6

Otóż tak. Twój komentarz z tą informacją pojawił się o 15:31 (22 lipca) natomiast artykuł o 15:05 http://www.fcbarca.com/64801-oficjalnie-gerard-lopez-nowym-trenerem-barcelony-b.html Jeżeli naprawdę nie uważasz tego za spam, to nie mamy o czym rozmawiać. Pozdr

0

Nie było zgłaszane. Sprawdzimy to

11

a na Twitterze dominuje hashtag #mojplanlekcji ;))

25

będzie od następnej kolejki, razem z głosowaniem kolejki. Tak jak to było w zeszłym roku - jak tylko uporamy się z małymi problemami technicznymi.

46

Majerrr przyjacielu, ale Pogba i te 55 mln to troszkę oderwane od rzeczywistości.

0

Zdaję sobie sprawę, że większość ludzi to lenie, które nie kiwnął palcem zamiast sprawdzić coś samemu, ale jednak mam nadzieję, że zostało trochę normalnych ludzi.

0

To wystarczy prześledzić oficjalne stanowiska zainteresowanych podmiotów, a jeżeli takowych nie ma to do wniosków już łatwo dojść.

3

Jeszcze raz przepiszę to, co napisałem parę postów niżej, bo nie wiem, czy istnieje problem z czytaniem, czy powielanie milion razy to samo pytanie, to jakiś rodzaj sportu:

Jeszcze nic nie jest rozstrzygnięte, a jak już coś zostanie potwierdzone, to zainteresowane strony z całą pewnością jak najszybciej to ogłoszą. Jeżeli nic nie zostało ogłoszone znaczy, że przetarg nadal trwa. Inna sprawa, że tak późne rozstrzygnięcie i zabieranie się za to, kiedy sezon już startuje jest absurdalne, ale nic na to nie poradzimy. Zapewne na początku tygodnia będzie coś wiadomo - na razie streamy, sts.tv itd.

W skrócie --> naprawdę polecam poczekać na oficjalny komunikat, który zapewne nadejdzie, a nie pytać się w komentarzach osób, które wiedzą tyle samo co Ty.

12

Nie wiem ile razy trzeba powtarzać, żeby uniknąć zadawania tych samych pytań. Jeszcze nic nie jest rozstrzygnięte, a jak już coś zostanie potwierdzone, to zainteresowane strony z całą pewnością jak najszybciej to ogłoszą. Jeżeli nic nie zostało ogłoszone znaczy, że przetarg nadal trwa. Inna sprawa, że tak późne rozstrzygnięcie i zabieranie się za to, kiedy sezon już startuje jest absurdalne, ale nic na to nie poradzimy. Zapewne na początku tygodnia będzie coś wiadomo - na razie streamy, sts.tv itd.

18

To w sumie zabawne, że pewnego czasu użytkownicy w komentarzach próbowali mi wmówić, że Song jest lepszy od Busquetsa ;)

0

Ja długo wpisywałem Geovanni zanim ogarnąłem, że nasz kochany napastnik nazywał się Giovanni ;)

2

Mi z głowy wyleciał Alexis Sanchez ;)

10

Na rozluźnienie po wczorajszym meczu polecam quiz na uzupełnianie składu Barcelony --> http://www.sporcle.com/games/Freddie/UCLBarcelona 198/209… niestety paru wyleciało z głowy. Powodzenia

0

To moja szósta/siódma zapowiedź meczu Athletiku. Mogłem się gdzieś powtórzyć. Sorry ;)

18

Mój pierwszy! ;)

20

Dzięki za czujność ;)

3

Naprawdę na gorąco to pisałeś - ja bym przemyślał jeszcze to i owo ;)

4

Echh już odnosiłem się do tego tendencyjnego artykułu, który niektórzy używają jako jeden wyznacznik i jedyną prawdę. Myśleliśmy czy tłumaczyć ten tekst tutaj, ale w większości opiera się on na domysłach i plotkach. Jest jednostronny - w zasadzie wszystko co złe przypisane na konto obecnego zarządu, co jest absurdalne, a jego autorem jest gość mieszkający w Brazylii, który zrobił się na jakąś internetową wyrocznię mówiącą jak jest i jak powinno być. Nie wybielam Bartomeu, ale opieranie się na tekście, który wrzuciłeś jest słabe.

0

Wystarczy czytać podtytułu. Żenada

0

"Nikt poniżej nie dał linka do wypowiedzi Lucho, że ten chce tylko Ardę - dlaczego? Bo takiej wypowiedzi nie było." to chyba nie jest zaskakujące, że takiej wypowiedzi nie było. Jedyną konferencja trenera, który oficjalnie mówi, że kogoś chce lub nie, to widziałem tylko o Mourinho, więc przykład trochę nie na miejscu. Mogę postawić wszystko, że Arda to jednak pomysł Lucho, bo gość ze swoją charakterystyką idealnie pasuje do obecnej Barcelony. Nie za bardzo też rozumiem, dlaczego Bartomeu miałby aż tak chcieć Turana. To nie jest jakaś wielka bomba, która zapewnia w cuglach zwycięstwo.

45

Nie od dzisiaj wiadomo, że każdy mecz towarzyski jest ustawiony, więc nic tutaj nadzwyczajnego. Dlatgeo te wszystkie supermecze są nic nie warte.

10

Transfer Ardy Turana jest zapewne kolejnym pięknym wymysłem prasy, ale gdyby przyszedł to byłoby cudownie.

14

Takich użytkowników jak Korbel to ze świecą szukać, top. Same analizy Morrisa też zawsze na poziomie.

3

No problemo ;)

35

Straszny populista z Laporty. W zasadzie wszystko, żeby przypodobać sie cules. Abidal? Jest. Brak reklamy? Spoko, zagramy z unicefem. Tylko ciekawe skąd pieniądze na to drugie.

3

wystarczy remis Brazylii z Wenezuelą i Kolumbia odpada.

8

Odróżniasz dyskusje od idiotycznego pytania, na które odpowiedź znajdziesz w trzy sekundy w przeglądarce internetowej, czy jednak nie odróżniasz?

9

Polecam Google. Łatwa w użyciu przeglądarka ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?