Mała aktualizacja. W Argentynie sprostowano newsa o Di Marii i Messim wyśmiewających Martino. Po ujawnieniu całego nagrania okazuje się, że obaj nabijali się z Sergio Aguero - tutaj video: https://amp.twimg.com/v/22407c25-c0b9-470b-b32f-0fd7e1ea610b Miłego meczu
usunie reklamę, sprawi, że Barca znów będzie miała problemy finansowe, a na koniec zrobi impreze i zapłaci za to wszystko z klubowej kasy. Później wynajmie detektywów, którzy będą śledzić piłkarzy i wróci wszystko do normy.
To ja Ci odpowiem tutaj. Myśleliśmy czy tłumaczyć ten tekst tutaj, ale w większości opiera się on na domysłach i plotkach. Jest jednostronny - w zasadzie wszystko co złe przypisane na konto obecnego zarządu, co jest absurdalne, a jego autorem jest gość mieszkający w Brazylii, który zrobił się na jakąś internetową wyrocznię mówiącą jak jest i jak powinno być. Nie wybielam Bartomeu, ale opieranie się na tekście, który wrzuciłeś jest słabe.
Hehe, brawo. Pierwszy rozsądny komentarz. Idealizowanie Laporty jakby miał zmienić wszystko, tylko w zasadzie co?, wśród polskich kibiców jest zdumiewające.
Po odejściu skompromitowanego Rosella, który zapewne odpowie za Neymargate itd., Bartomeu nie popełnia błędów i może dać mu to zwycięstwo; ja bym w tej chwili nie powiedział, że to laporta jest faworytem. Zaryzykuję tezę, że to właśnie Joan Laporta musi teraz obiecać jakąś bombę, żeby wygrać. Bartomeu naprawdę w ostatnich tygodniach imponuje. Mi osobiście do poparcia dla Laporty daleko, dlatego z dużą uwagą się przyglądam tym wyborom.
Nic dodać, nic ująć. Ale wiele to też mówi o charakterze Martino i zdolności do prowadzenia "gwiazd", bo nie ukrywajmy, to też trzeba umieć. Natomiast Martino najpierw nie poradził sobie z szatnią w Barcelonie, a teraz to. Nie bronie Leo i Angela, ale to też wiele mówi o trenerze.
i ogólnie spory talent… hmm na tym daleko nie zajedziesz, chyba że w Getafe razem z innymi "talentami" Realu Madryt. Co mu dało wypożyczenie do Sevilli, oprócz tego, że Emery powtarza wszystko to, co wiemy od dawna:
"Potrafi grać jeden na jednego… ale gra z kolegami na dużym boisku jest już skomplikowana. Nie ma jeszcze odpowiedniej dojrzałości i umiejętności poświęcenia się"
Typowy hejter? Podałem Ci kilka przykładów dla których nie gra, a Ty cały czas powtarzasz mi o jego wybitnym talencie. Tylko szkoda, że w ogóle go nie pokazuje. Z tym porównaniem do Alexisa, to też ładnie poleciałeś. Widać to obeznanie ;)
Jakie papiery? Każdy kolejny trener skarży się na jego nastawienie. Grał tylko na początku sezonu, a później już prawie w ogóle. Myślisz, że to w nagrodę za dobre występy? No raczej nie. Może umiejetnosci jakieś ma, ale głowa to jak u dziecka. Nie rozumiem po co trzymać w Barcelonie rozkapryszanego bachora. Tyle.
Ha ha. I myślisz, że piszę nie oglądając meczów? Oglądałem, ale co to za różnica. Jeżeli uważasz, że spisywał się dobrze, to również zaraz napsizesz, że Michał Żyro zasługuje na transfer do Barcelony po obejrzeniu kilku kompilacji na YT.
Nieźle statystyki potrafią ogłupić. Wiesz, że futbol to sport zespołowy? A później poczytaj soboe wypowiedzi Emery'ego/Enirque jak bardzo stara się dla drużyny ten szrot.
Otóż to. Cały czas się zastanawiam po co jest trzymany na Camp Nou, kiedy można sprzedać z opcją odkupu. Teraz na pierwszy skład za słaby, a jeszcze cena spadła tak, że w zasadzie nie ma jak negocjować.
60
Mała aktualizacja. W Argentynie sprostowano newsa o Di Marii i Messim wyśmiewających Martino. Po ujawnieniu całego nagrania okazuje się, że obaj nabijali się z Sergio Aguero - tutaj video: https://amp.twimg.com/v/22407c25-c0b9-470b-b32f-0fd7e1ea610b Miłego meczu
1
Oczywiście. Prywatny odrzutowiec też kupi za kasę Barcelony,
5
usunie reklamę, sprawi, że Barca znów będzie miała problemy finansowe, a na koniec zrobi impreze i zapłaci za to wszystko z klubowej kasy. Później wynajmie detektywów, którzy będą śledzić piłkarzy i wróci wszystko do normy.
4
To ja Ci odpowiem tutaj. Myśleliśmy czy tłumaczyć ten tekst tutaj, ale w większości opiera się on na domysłach i plotkach. Jest jednostronny - w zasadzie wszystko co złe przypisane na konto obecnego zarządu, co jest absurdalne, a jego autorem jest gość mieszkający w Brazylii, który zrobił się na jakąś internetową wyrocznię mówiącą jak jest i jak powinno być. Nie wybielam Bartomeu, ale opieranie się na tekście, który wrzuciłeś jest słabe.
16
Hehe, brawo. Pierwszy rozsądny komentarz. Idealizowanie Laporty jakby miał zmienić wszystko, tylko w zasadzie co?, wśród polskich kibiców jest zdumiewające.
4
Po odejściu skompromitowanego Rosella, który zapewne odpowie za Neymargate itd., Bartomeu nie popełnia błędów i może dać mu to zwycięstwo; ja bym w tej chwili nie powiedział, że to laporta jest faworytem. Zaryzykuję tezę, że to właśnie Joan Laporta musi teraz obiecać jakąś bombę, żeby wygrać. Bartomeu naprawdę w ostatnich tygodniach imponuje. Mi osobiście do poparcia dla Laporty daleko, dlatego z dużą uwagą się przyglądam tym wyborom.
3
Czy faworyt… ostatnie sondaże już nie są takie jednoznaczne
8
Nie ma problemu
2
Nic dodać, nic ująć. Ale wiele to też mówi o charakterze Martino i zdolności do prowadzenia "gwiazd", bo nie ukrywajmy, to też trzeba umieć. Natomiast Martino najpierw nie poradził sobie z szatnią w Barcelonie, a teraz to. Nie bronie Leo i Angela, ale to też wiele mówi o trenerze.
6
google.pl
0
Navarro, królu złoty ;)
1
Zwracam mu honor ;)
3
Si, masz racje. Nie ma co obrażać gościa. Pozd ;)
0
Spokojnie ;).
0
Cztery miliony biorą się stąd, że Barcelona nie umie sprzedawać wychowanków- patrz sprzedaje ich zbyt późno.
0
Już nie chciałem być tak okrutny ;) co ja tam "redaktorek" wiem, hehe
0
Zresztą o Bojanie też kilka lat tak pisano i broniono go po każdym nieudanym sezonie. A gdzie teraz gra? No właśnie
0
i ogólnie spory talent… hmm na tym daleko nie zajedziesz, chyba że w Getafe razem z innymi "talentami" Realu Madryt. Co mu dało wypożyczenie do Sevilli, oprócz tego, że Emery powtarza wszystko to, co wiemy od dawna:
"Potrafi grać jeden na jednego… ale gra z kolegami na dużym boisku jest już skomplikowana. Nie ma jeszcze odpowiedniej dojrzałości i umiejętności poświęcenia się"
To chyba wystarczy ;)
5
Typowy hejter? Podałem Ci kilka przykładów dla których nie gra, a Ty cały czas powtarzasz mi o jego wybitnym talencie. Tylko szkoda, że w ogóle go nie pokazuje. Z tym porównaniem do Alexisa, to też ładnie poleciałeś. Widać to obeznanie ;)
0
Jakie papiery? Każdy kolejny trener skarży się na jego nastawienie. Grał tylko na początku sezonu, a później już prawie w ogóle. Myślisz, że to w nagrodę za dobre występy? No raczej nie. Może umiejetnosci jakieś ma, ale głowa to jak u dziecka. Nie rozumiem po co trzymać w Barcelonie rozkapryszanego bachora. Tyle.
0
Więcej warty nie jest, więc co za różnica ;)
0
Ha ha. I myślisz, że piszę nie oglądając meczów? Oglądałem, ale co to za różnica. Jeżeli uważasz, że spisywał się dobrze, to również zaraz napsizesz, że Michał Żyro zasługuje na transfer do Barcelony po obejrzeniu kilku kompilacji na YT.
2
Nieźle statystyki potrafią ogłupić. Wiesz, że futbol to sport zespołowy? A później poczytaj soboe wypowiedzi Emery'ego/Enirque jak bardzo stara się dla drużyny ten szrot.
12
Tak słaby piłkarz może sobie poradzić tylko w Premier League. Sprzedać póki ktoś daje kilka milionów.
0
"gdy grał spisywał się dobrze" - że co proszę?
7
Korbel i Iniesta98 - tacy użytkownicy to skarb. Gratulacje
27
Otóż to. Cały czas się zastanawiam po co jest trzymany na Camp Nou, kiedy można sprzedać z opcją odkupu. Teraz na pierwszy skład za słaby, a jeszcze cena spadła tak, że w zasadzie nie ma jak negocjować.
9
Już był takowy :)
0
Z punktu widzenia marketingowego to tak, to swietna decyzja.
0
Zerwanie z Katarem i co dalej? Kto inny da 60 mln euro?