Z drugiej strony zobacz na kogo angielskie kluby wydają tak duże pieniądze - mowa o tych średnich klubach. W Hiszpanii przez brak pieniędzy stawiają na tańsze transfery + szkółkę przez co, co chwila słyszysz o takich graczach jak Vietto czy sprzedany do Arsenalu za 20 mln euro Gabriel Paulista.
Powtarzanie, że "Premier League" jest zdecydowanie największy mit jaki istnieje. Wśród komentatorów jest taki zabawny tekst: "w Anglii sędziowie by tego nie gwizdnęli". A to jest mit, który trwa. Wiesz w czym jest PL najlepsza? W marketingu. Świetnie promuje swój pridukt. Czyli robi coś, czego nie ma w La Liga.
Zobacz.. Mecz West Ham - Stoke jest promowane jako wielkie spotkanie, a w Hiszpanii czegoś takiego nie ma.
Zobacz, że mówimy o wszystkich 19 kolejkach. Przypominasz sobie jak grał Pique na poczatku? Od kiedy zaczał grać dobrze Pique? Ostatnie 6/7 spotkań. Gra genialnie, ale Godin zagrał we wszystkich meczach i jest wyjątkowo równy.
To że PL jest wyrównana to niz nie znaczy. Poziom jest równy, ale wystarczy spojrzeć jak wyglądają "hity" ligi angielskiej, które w 90% zawodzą. Liga hiszpańska może mniej wyrównana, może ma problemy finansowe, ale technicznie i piłkarsko jest zdecydowanie lepszą ligą. Potwierdzają to bezpośrednie pojedynki miedzy dwiema ligami.
Żenada. Rozumiem oburzenie komentarzem, ale pisanie "listów otwartych" to zachowanie rodem z piaskownicy. Nie muszę chyba przypominać ile było śmiechów po takich listach rm.pl
31
Bo był po prostu najlepszy XDDDDD
Więcej "D" się nie dało?
1
Też za bardzo tego nie rozumiem. Dla mnie najlepsze bramki tej rundy. Ale użytkownicy pewnie głosują na Messiego z zasady... :)
1
Z drugiej strony zobacz na kogo angielskie kluby wydają tak duże pieniądze - mowa o tych średnich klubach. W Hiszpanii przez brak pieniędzy stawiają na tańsze transfery + szkółkę przez co, co chwila słyszysz o takich graczach jak Vietto czy sprzedany do Arsenalu za 20 mln euro Gabriel Paulista.
3
Powtarzanie, że "Premier League" jest zdecydowanie największy mit jaki istnieje. Wśród komentatorów jest taki zabawny tekst: "w Anglii sędziowie by tego nie gwizdnęli". A to jest mit, który trwa. Wiesz w czym jest PL najlepsza? W marketingu. Świetnie promuje swój pridukt. Czyli robi coś, czego nie ma w La Liga.
Zobacz.. Mecz West Ham - Stoke jest promowane jako wielkie spotkanie, a w Hiszpanii czegoś takiego nie ma.
0
Wolisz? To mówmy o preferencjach czy o prezentowanej formie? To nie ranking ulubieńców, a najlepszych w lidze.
0
Chcieliśmy obu wyróżnić, bo w zasadzie Parejo na pierwsze miejsce zasłużył tak samo jak Kroos.
0
A dyskusję Ronaldo "skrzydłowy czy napastnik" sobie odpuszczę, bo jest po prostu dziecinna. Dzięki ;)
0
Zobacz, że mówimy o wszystkich 19 kolejkach. Przypominasz sobie jak grał Pique na poczatku? Od kiedy zaczał grać dobrze Pique? Ostatnie 6/7 spotkań. Gra genialnie, ale Godin zagrał we wszystkich meczach i jest wyjątkowo równy.
3
To że PL jest wyrównana to niz nie znaczy. Poziom jest równy, ale wystarczy spojrzeć jak wyglądają "hity" ligi angielskiej, które w 90% zawodzą. Liga hiszpańska może mniej wyrównana, może ma problemy finansowe, ale technicznie i piłkarsko jest zdecydowanie lepszą ligą. Potwierdzają to bezpośrednie pojedynki miedzy dwiema ligami.
1
Za kogo? Był lepszy od Albentosy, GOdina czy Otamendiego?
0
To wymień mi jaki gracz Barcelony zasługiwał jeszcze na wyróżnienie. Czekam ;)
42
Wyjaśnienie:
Vermaelen i Douglas nie zrobili nic, żeby ich oceniać. Dlatego postanowiliśmy ich nie uwzględniać w zestawieniu - po prostu nie warto.
1
Koleżanka Eoren pisząc ten fragment musiała podziwiać jakieś gole Erika Lameli. Innego wytłumaczenia nie mam ;) Już poprawione.
0
He he he ;)
1
"19 stycznia to najbardziej depresyjny dzień w tym roku - tak wynika z obliczeń pewnego brytyjskiego naukowca." - via tvn24
No tak, kontuzja Douglasa...
3
Rozumiem, że ironia wobec ukochanego klubu jest zabroniona i wszytko trzeba poważnie traktować? ;)
18
Co za cios dla zespołu. A taki trudny terminarz przed Barceloną...
0
Błąd systemu. Przepraszamy
1
Wypadek przy pracy podczas usuwania komentarzy spamerów. Postaram sie przywrócić wasze.
0
Żenada. Rozumiem oburzenie komentarzem, ale pisanie "listów otwartych" to zachowanie rodem z piaskownicy. Nie muszę chyba przypominać ile było śmiechów po takich listach rm.pl
0
I bardzo dobrze? To największa żenada jaka może być. Jeszcze gorsze ni komentarz na TVP.
3
Zrobimy miesiąc wolny od prowokacji ;)
40
Taka luźna myśl do zapowiedzi jeszcze
- wygra Barca - będzie cudownie
- przegra Barca - zwolniony zostanie Enrique - będzie cudownie
Win&Win
0
Zgłaszaj takie rzeczy do @Robertinho
43
Jak masz potrzebe pisania wierszykow, to jakis tomik litwracki mozesz wydac. Nie musisz spamowac na forum.
5
Nie motywuje Cię jeszcze bardziej w zwiazku z tym, że Atleti cieszyło się na Camp Nou z mistrzostwa? ;)
0
No znakomite. 10/10
17
Musimy podawać, co jest tematem nr 1 w hiszpańskich mediach. A już od inteligencji czytelnika zależy, co uzna za plotkę, a co za fakty ;)
5
No co Ty nie powiesz ;)
11
Zakaz transferowy - brak plotek na temat nowych zainteresowań Barcelony, to trzeba wymyślać newsy z Leo w roli głównej. Cudowne.