1

Najpierw zainwestuj w słownik, później skorzystaj z opcji "dodaj komentarz" ;)

0

Odpowiadaj do komentarza, jak chcesz do kogoś napisać, ale prywatną wiadomość.

13

Znakomita dyskusja. My ma tego, a Real kogo ma. Jaki to ma sens jak i tak dopiero za 3/4 lata będziesz mógł orzec, czy dany zawodnik rzeczywiście został taką gwiazdą na jaką się zapowiadał. Dziecinne dyskusje ;)

1

Klasyk ;)

1

Bardzo proszę

0

Media... zawsze mają swoją wersję zdarzeń ;)

36

Może da za miesiąc ;)

5

Ja sobie dam wacka zardzewiałym brzeszczotem uciąć, że jest to tylko i wyłącznie wina fatalnej postawy na treningach Montoyi.

Uważam, że Douglas i Montoya to ten sam poziom.

2

Psuje kariery? Bez przesady. W zeszlym sezonie tez nie gral. Juz drugi trener sie na nim nie poznal?

2

W tym sezonie tez tylko z nimi jestesmy. Montoyi nawet nie zamierzam liczyc.

1

Sprzedać dopóki jest coś warty.

4

SWIETNY mlody Montoya? To tak na serio napisane? :)

0

Nikt nie odbiera zasług Alvesowi ;)

1

pseudoznawcy? Mamy chwalić Daniego za fatalny mecz?

2

Propagandowa gazetka zarządu robi co może ;)

1

Powinno - literówka

ostatni akapit --> "Podobno stadion Atletico zamknięty dla FA, a Deportivo kusi niskim cenami biletów kibiców. "

0

Zapomniałem o tym ważnym akapicie. Terminy mnie goniły ;)

0

Jeszcze słówko o Veli. Zdobył hat-tricka ;) pod okiem Moyesa wraca crack, hehe

0

Dobrze kierujecie. Moderacją w wolnym czasie zajmuje się ja - najczęściej. Dlatego dobrze kierujecie. Ale ustalenia są takie, że nie przyjmujemy do redakcji osoby, która będzie się zajmować wyłącznie tym.

0

Bo tylko mnie z tym kojarzą ;)

1

Nie no masz rację. Moderacja spada zawsze na mnie ;)

1

Czemu ja? Nie jestem moderatorem ;)

0

5

Dostał bana ;)

1

Tobie na pewno nie dam ;)

0

Tak jak powiedzialem. Rozdajemy bardzo duzo banow, a jedynym problemem pozostaje szybkosc reakcji. Tu nie zawsze mozemy robic to w kilka sekund od pojawienia sie komentarza. Ale przegladamy wszystkie ZGLASZANE komentarze. One sa priorytetem.

1

Zawsze beda niezadowoleni. Czy to w jedna, czy druga strrone.

1

Tylko podczas meczu rozdalismy wczoraj 60 banow za obrazania zawodnikow i prowokacje. Nie wszystkie od razu, ale to jasne, ze nie jestesmy w stanie czasami reagowac w kilka sekund. Dlatego argument, ze nie robimy nic jest nie na miejscu.

0

Równie dużo twój komentarz był zgłoszony jako spam ;)

6

Przyjacielu Paxie...
Muszę Cię rozczarować. Nie ma żadnego spisku w sprawie Daniego Alvesa. Nikt w redakcji nie umówił się, że krytykować będziemy akurat jego. WSZYSTKIE obraźliwe komentarze pod adresem KAŻDEGO piłkarza są traktowane tak samo.

Skończ już te nudne oskarżenia, że mamy taki, a nie inny stosunek do Alvesa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?