Znakomita dyskusja. My ma tego, a Real kogo ma. Jaki to ma sens jak i tak dopiero za 3/4 lata będziesz mógł orzec, czy dany zawodnik rzeczywiście został taką gwiazdą na jaką się zapowiadał. Dziecinne dyskusje ;)
Dobrze kierujecie. Moderacją w wolnym czasie zajmuje się ja - najczęściej. Dlatego dobrze kierujecie. Ale ustalenia są takie, że nie przyjmujemy do redakcji osoby, która będzie się zajmować wyłącznie tym.
Tak jak powiedzialem. Rozdajemy bardzo duzo banow, a jedynym problemem pozostaje szybkosc reakcji. Tu nie zawsze mozemy robic to w kilka sekund od pojawienia sie komentarza. Ale przegladamy wszystkie ZGLASZANE komentarze. One sa priorytetem.
Tylko podczas meczu rozdalismy wczoraj 60 banow za obrazania zawodnikow i prowokacje. Nie wszystkie od razu, ale to jasne, ze nie jestesmy w stanie czasami reagowac w kilka sekund. Dlatego argument, ze nie robimy nic jest nie na miejscu.
Przyjacielu Paxie...
Muszę Cię rozczarować. Nie ma żadnego spisku w sprawie Daniego Alvesa. Nikt w redakcji nie umówił się, że krytykować będziemy akurat jego. WSZYSTKIE obraźliwe komentarze pod adresem KAŻDEGO piłkarza są traktowane tak samo.
Skończ już te nudne oskarżenia, że mamy taki, a nie inny stosunek do Alvesa.
1
Najpierw zainwestuj w słownik, później skorzystaj z opcji "dodaj komentarz" ;)
0
Odpowiadaj do komentarza, jak chcesz do kogoś napisać, ale prywatną wiadomość.
13
Znakomita dyskusja. My ma tego, a Real kogo ma. Jaki to ma sens jak i tak dopiero za 3/4 lata będziesz mógł orzec, czy dany zawodnik rzeczywiście został taką gwiazdą na jaką się zapowiadał. Dziecinne dyskusje ;)
1
Klasyk ;)
1
Bardzo proszę
0
Media... zawsze mają swoją wersję zdarzeń ;)
36
Może da za miesiąc ;)
5
Ja sobie dam wacka zardzewiałym brzeszczotem uciąć, że jest to tylko i wyłącznie wina fatalnej postawy na treningach Montoyi.
Uważam, że Douglas i Montoya to ten sam poziom.
2
Psuje kariery? Bez przesady. W zeszlym sezonie tez nie gral. Juz drugi trener sie na nim nie poznal?
2
W tym sezonie tez tylko z nimi jestesmy. Montoyi nawet nie zamierzam liczyc.
1
Sprzedać dopóki jest coś warty.
4
SWIETNY mlody Montoya? To tak na serio napisane? :)
0
Nikt nie odbiera zasług Alvesowi ;)
1
pseudoznawcy? Mamy chwalić Daniego za fatalny mecz?
2
Propagandowa gazetka zarządu robi co może ;)
1
Powinno - literówka
ostatni akapit --> "Podobno stadion Atletico zamknięty dla FA, a Deportivo kusi niskim cenami biletów kibiców. "
0
Zapomniałem o tym ważnym akapicie. Terminy mnie goniły ;)
0
Jeszcze słówko o Veli. Zdobył hat-tricka ;) pod okiem Moyesa wraca crack, hehe
0
Dobrze kierujecie. Moderacją w wolnym czasie zajmuje się ja - najczęściej. Dlatego dobrze kierujecie. Ale ustalenia są takie, że nie przyjmujemy do redakcji osoby, która będzie się zajmować wyłącznie tym.
0
Bo tylko mnie z tym kojarzą ;)
1
Nie no masz rację. Moderacja spada zawsze na mnie ;)
1
Czemu ja? Nie jestem moderatorem ;)
0
5
Dostał bana ;)
1
Tobie na pewno nie dam ;)
0
Tak jak powiedzialem. Rozdajemy bardzo duzo banow, a jedynym problemem pozostaje szybkosc reakcji. Tu nie zawsze mozemy robic to w kilka sekund od pojawienia sie komentarza. Ale przegladamy wszystkie ZGLASZANE komentarze. One sa priorytetem.
1
Zawsze beda niezadowoleni. Czy to w jedna, czy druga strrone.
1
Tylko podczas meczu rozdalismy wczoraj 60 banow za obrazania zawodnikow i prowokacje. Nie wszystkie od razu, ale to jasne, ze nie jestesmy w stanie czasami reagowac w kilka sekund. Dlatego argument, ze nie robimy nic jest nie na miejscu.
0
Równie dużo twój komentarz był zgłoszony jako spam ;)
6
Przyjacielu Paxie...
Muszę Cię rozczarować. Nie ma żadnego spisku w sprawie Daniego Alvesa. Nikt w redakcji nie umówił się, że krytykować będziemy akurat jego. WSZYSTKIE obraźliwe komentarze pod adresem KAŻDEGO piłkarza są traktowane tak samo.
Skończ już te nudne oskarżenia, że mamy taki, a nie inny stosunek do Alvesa.