33

Oczywiście. Pedro krytykowany dla zasady. Jakie to śmieszne ;)

1

Munir x2, Sergi Roberto i Pique

1

Ice, ale jak nikt go nie chce to co zrobić? Przynajmniej na pensji zaoszczędzić... ;)

1

Gdzie są ludzie, którzy w poprzednim sezonie bronili Songa, że za mało minut dostaje? ;>

2

Ciężko mi uwierzyć, żeby redaktorzy oceniający uwzięli się na jakiegoś zawodnika i specjalnie zaniżali mu ocenę. Sam napisałeś, że jeżeli czegoś nie wiemy, to lepiej tego nie pisać. Dodatkowo dość ciężko mi ocenić, że przez kilka niższych ocen (pewnie w większości zasłużonych) użytkownicy wyrobili sobie zdanie, jak to napisałeś: "Alves to drewno"

2

Ale to sugerujesz, że mamy napisać artykuł broniący Alvesa, bo część użytkowników go krytykuje i chce jego odejścia? My nigdzie nie napisaliśmy, że Alves jest "słaby" i musi odejść.

1

Nie mogę się odnieść do "toksyczności Messiego" bo nie widziałem takiego tematu tutaj.

8

Jakim wrogiem numer jeden? Uwierz mi, że w redakcji nie ma osoby, dla której Leo Messi byłby wrogiem. ALe chyba nikt mi nie powie, że nie można krytykować nawet największej gwiazdy zespołu. To niedorzeczne.

5

1. "Już nawet nie chce wspominać o na prawdę żenującym poziomie użytkowników tutaj, zacinaniu się strony przy nawet meczu presezonu." - to chyba zarzut do samych użytkowników, a nie do strony?

2. Nad szybkością działania strony w kluczowych momentach cały czas pracujemy.

3. "często tutaj hejtuje się to co jest aktualnie modne - robienie z Messiego postaci toksycznej w Barcelonie i nieraz robienie tego samego pod adresem drugiego wroga numer jeden tutaj czyli Alvesa." - nie rozumiem tego zarzutu

4. Co dokładnie przeszkadza Ci w kwestii merytorycznej?

0

Ja nie mogłem patrzeć na twój komentarz. Pozdrawiam.

22

News jest związany nie tylko z Barceloną, ale i Realem Madryt, i całą La Liga.

22

Po kij taki komentarz, kiedy chodzi o treść newsa?

4

Wszystko to prawda. PSG musi sprzedawać, a Lavezzi jest pierwszy pod tym względem. Transfer do Atletico bardzo prawdopodobny.

7

Odnośnie Griezmanna. Transfer prawdopodobnie zostanie niedługo potwierdzony :)

47

Bzdury. Dziękuję i pozdrawiam.

1

Wchodzą w to zawodnicy na wyminę - Joshua Guilavogui prawdopodobnie.

3

Nie no Karolu... Co zdanie to kolejna bzdura. Ale wątek z Pedro pobija wszelkie granice absurdu.

12

Jan Oblak ma 21 lat i jest jednym z najbardziej utalentowanych bramkarzy w Europie. A Ty piszesz o staruszkach i słabych bramkarzach pokroju Mignole i Reiny...

4

Nikogo nie sprzedali i nikogo nie kupili.

1

Na razie sam potwierdził. Czekamy aż kluby dadzą oficjalkę. Z tymi zwrotami akcji różnie już bywało ;)

1

ALe ja gdzieś się cieszę z przyjścia Suareza? Cieszę się z odjeścia ALexisa :>

0

Nie ma Barcelone? A na co? :)

1

No to musisz pochwalić Barcelonę, że sprzedaje gracza "na górce", kiedy jest w formie. Tylko cena wyższa ;)

7

Si, słowo klucz: "bezużyteczny". W takim klubie jak Arsenal będzie mógł rozwinąć skrzydła, gdzie gra jest dużo bardziej bezpośrednia. Ale to nie był piłkarz na Barcelonę.

16

Alexis potwierdza odejscie. Odpalamy race i swietujemy? :>

0

Imię Zamorano można mówić głośno - niezależnie gdzie grał. Crack to crack

2

Dobrze. To tylko podbija jego cenę :)

2

Jak można być fanem Alexisa? ;)

2

Nooo. Przepiękny karny Panie Alexis #Grande

3

Ty to chyba nie powitasz Alexis :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?