Ciężko mi uwierzyć, żeby redaktorzy oceniający uwzięli się na jakiegoś zawodnika i specjalnie zaniżali mu ocenę. Sam napisałeś, że jeżeli czegoś nie wiemy, to lepiej tego nie pisać. Dodatkowo dość ciężko mi ocenić, że przez kilka niższych ocen (pewnie w większości zasłużonych) użytkownicy wyrobili sobie zdanie, jak to napisałeś: "Alves to drewno"
Ale to sugerujesz, że mamy napisać artykuł broniący Alvesa, bo część użytkowników go krytykuje i chce jego odejścia? My nigdzie nie napisaliśmy, że Alves jest "słaby" i musi odejść.
Jakim wrogiem numer jeden? Uwierz mi, że w redakcji nie ma osoby, dla której Leo Messi byłby wrogiem. ALe chyba nikt mi nie powie, że nie można krytykować nawet największej gwiazdy zespołu. To niedorzeczne.
1. "Już nawet nie chce wspominać o na prawdę żenującym poziomie użytkowników tutaj, zacinaniu się strony przy nawet meczu presezonu." - to chyba zarzut do samych użytkowników, a nie do strony?
2. Nad szybkością działania strony w kluczowych momentach cały czas pracujemy.
3. "często tutaj hejtuje się to co jest aktualnie modne - robienie z Messiego postaci toksycznej w Barcelonie i nieraz robienie tego samego pod adresem drugiego wroga numer jeden tutaj czyli Alvesa." - nie rozumiem tego zarzutu
4. Co dokładnie przeszkadza Ci w kwestii merytorycznej?
Jan Oblak ma 21 lat i jest jednym z najbardziej utalentowanych bramkarzy w Europie. A Ty piszesz o staruszkach i słabych bramkarzach pokroju Mignole i Reiny...
Si, słowo klucz: "bezużyteczny". W takim klubie jak Arsenal będzie mógł rozwinąć skrzydła, gdzie gra jest dużo bardziej bezpośrednia. Ale to nie był piłkarz na Barcelonę.
33
Oczywiście. Pedro krytykowany dla zasady. Jakie to śmieszne ;)
1
Munir x2, Sergi Roberto i Pique
1
Ice, ale jak nikt go nie chce to co zrobić? Przynajmniej na pensji zaoszczędzić... ;)
1
Gdzie są ludzie, którzy w poprzednim sezonie bronili Songa, że za mało minut dostaje? ;>
2
Ciężko mi uwierzyć, żeby redaktorzy oceniający uwzięli się na jakiegoś zawodnika i specjalnie zaniżali mu ocenę. Sam napisałeś, że jeżeli czegoś nie wiemy, to lepiej tego nie pisać. Dodatkowo dość ciężko mi ocenić, że przez kilka niższych ocen (pewnie w większości zasłużonych) użytkownicy wyrobili sobie zdanie, jak to napisałeś: "Alves to drewno"
2
Ale to sugerujesz, że mamy napisać artykuł broniący Alvesa, bo część użytkowników go krytykuje i chce jego odejścia? My nigdzie nie napisaliśmy, że Alves jest "słaby" i musi odejść.
1
Nie mogę się odnieść do "toksyczności Messiego" bo nie widziałem takiego tematu tutaj.
8
Jakim wrogiem numer jeden? Uwierz mi, że w redakcji nie ma osoby, dla której Leo Messi byłby wrogiem. ALe chyba nikt mi nie powie, że nie można krytykować nawet największej gwiazdy zespołu. To niedorzeczne.
5
1. "Już nawet nie chce wspominać o na prawdę żenującym poziomie użytkowników tutaj, zacinaniu się strony przy nawet meczu presezonu." - to chyba zarzut do samych użytkowników, a nie do strony?
2. Nad szybkością działania strony w kluczowych momentach cały czas pracujemy.
3. "często tutaj hejtuje się to co jest aktualnie modne - robienie z Messiego postaci toksycznej w Barcelonie i nieraz robienie tego samego pod adresem drugiego wroga numer jeden tutaj czyli Alvesa." - nie rozumiem tego zarzutu
4. Co dokładnie przeszkadza Ci w kwestii merytorycznej?
0
Ja nie mogłem patrzeć na twój komentarz. Pozdrawiam.
22
News jest związany nie tylko z Barceloną, ale i Realem Madryt, i całą La Liga.
22
Po kij taki komentarz, kiedy chodzi o treść newsa?
4
Wszystko to prawda. PSG musi sprzedawać, a Lavezzi jest pierwszy pod tym względem. Transfer do Atletico bardzo prawdopodobny.
7
Odnośnie Griezmanna. Transfer prawdopodobnie zostanie niedługo potwierdzony :)
47
Bzdury. Dziękuję i pozdrawiam.
1
Wchodzą w to zawodnicy na wyminę - Joshua Guilavogui prawdopodobnie.
3
Nie no Karolu... Co zdanie to kolejna bzdura. Ale wątek z Pedro pobija wszelkie granice absurdu.
12
Jan Oblak ma 21 lat i jest jednym z najbardziej utalentowanych bramkarzy w Europie. A Ty piszesz o staruszkach i słabych bramkarzach pokroju Mignole i Reiny...
4
Nikogo nie sprzedali i nikogo nie kupili.
1
Na razie sam potwierdził. Czekamy aż kluby dadzą oficjalkę. Z tymi zwrotami akcji różnie już bywało ;)
1
ALe ja gdzieś się cieszę z przyjścia Suareza? Cieszę się z odjeścia ALexisa :>
0
Nie ma Barcelone? A na co? :)
1
No to musisz pochwalić Barcelonę, że sprzedaje gracza "na górce", kiedy jest w formie. Tylko cena wyższa ;)
7
Si, słowo klucz: "bezużyteczny". W takim klubie jak Arsenal będzie mógł rozwinąć skrzydła, gdzie gra jest dużo bardziej bezpośrednia. Ale to nie był piłkarz na Barcelonę.
16
Alexis potwierdza odejscie. Odpalamy race i swietujemy? :>
0
Imię Zamorano można mówić głośno - niezależnie gdzie grał. Crack to crack
2
Dobrze. To tylko podbija jego cenę :)
2
Jak można być fanem Alexisa? ;)
2
Nooo. Przepiękny karny Panie Alexis #Grande
3
Ty to chyba nie powitasz Alexis :)