Jest to logiczne, ale wszystko kwestia interpretacji przepisów - zakaz transferowy mówi o braku możliwości rejestracji nowych/wracających piłkarzy, a tych co wracają trzeba przecież zarejestrować
Rzeczowa i inteligentna? 10 na 14 punktów to pustosłowie, które ładnie brzmi. Linia opiera się na tym, że w La Masii tym młodym piłkarzom jest dobrze, więc złamali prawo, ale tak naprawdę chcieli dobrze. Myślisz, że sąd takie argumentacje przekonają?
Drogi kolego... Ja chcialbym, zeby to byly prowokacje, ale... Sam Ronaldo powiedzial, ze "ktos" wyzej nie chce, zeby Real zdobyl mistrzostwo. Najwyrazniej w Madrycie taki maja klimat. Pozdrawiam i troche dystansu do rzeczywistosci zycze :)
1) Moim zdaniem ocena dla Daniego Alvesa trochę za ostra. Owszem - nie radził sobie w defensywie, ale to nie do końca była jego wina. Di Maria tworząc przewagę na skrzydle 3 na 2 pozostawiaj Alvesa bez wyjścia, ponieważ Brazylijczyk był w tym czasie zajęty neutralizacją Cristiano Ronaldo.NIE mógł być w dwóch miejscach na raz (http://www.fcbarca.com/54828-analiza-taktyczna-real-madryt-barcelona.html).
Niekryty Di Maria nie był winą Alvesa, który wyraźnie miał wyłączać Ronaldo. Michael Cox dobrze napisał: "Teoretycznie to Xavi Hernández był najbliżej, ale nie jest naturalną koleją rzeczy, żeby środkowy pomocnik krył zawodnika schodzącego na skrzydło - oczywistą cechą taktyki piłkarskiej jest fakt, że to szeroko ustawieni piłkarze wywierają nacisk na środkowych pomocników, ale ci sami środkowi pomocnicy zostawiają rywala bez opieki, kiedy ten schodzi do skrzydła, nie mogąc zostawić newralgicznej środkowej strefy boiska." - nie było wiadomo kto ma się nim zająć, ale to nie wynikało ze słabej gry Alvesa, tylko ze złego ustawienia w defensywie Barcelony jako całości i braku wspomagania przez Neymara.Czemu zasługuje na podwyższenie oceny? Przede wszystkim za grę Barcelony w przewadze - wtedy jest nieoceniony i znów w tym momencie grał naprawdę dobrze.
2) Przychylam się do opinii pozostałych, że różcnica między oceną Andresa Iniesty i Messiego jest zbyt duża.
1
Zgłosze do rozwiązania
1
Na FB i Twitterze na bieżąco informujemy o tych kwestiach.
1
Za każdym razem tak masz?
1
Pisz do mnie w sprawie banów.
1
Bany to pewnie moja sprawa, więc jak masz reklamacje, to do usług
1
Nikt nie zostaje, jak to nazwałeś - "olany"
3
Nie wiem do kogo pisałeś, ale jak masz problem, to dawaj znać.
1
Jest to logiczne, ale wszystko kwestia interpretacji przepisów - zakaz transferowy mówi o braku możliwości rejestracji nowych/wracających piłkarzy, a tych co wracają trzeba przecież zarejestrować
1
Odwołanie się rozpatruje
1
Rzeczowa i inteligentna? 10 na 14 punktów to pustosłowie, które ładnie brzmi. Linia opiera się na tym, że w La Masii tym młodym piłkarzom jest dobrze, więc złamali prawo, ale tak naprawdę chcieli dobrze. Myślisz, że sąd takie argumentacje przekonają?
1
Nie, w tym czasie klub ma związane ręce do prawomocnego rozstrzygnięcia
1
Lata 2009-2013 to nie tylko Rosell ;)
1
"Klub ze Stolicy Katalonii będzie miał 90 dni na odwołanie się od tej decyzji."
1
Wiecie, co to wyrok nieprawomocny? Zalecam zaprzestanie lamentów ;)
1
Gerard Pique wypada na cztery tygodnie (oficjalnie)
1
Nie śpi. Co leży na sercu?
1
tłumacze: stłukł kość ogonową. Shakira już pracuje nad zdrowiem obrońcy Barcelony
0
stłuczona kośc ogonowa ;)
0
Brrrr, aż głupio! ;)
0
Wierzyć należy Podsumowaniu :) 8,2 sekundy
0
Byłem przekonany, że mecz był we wtorek :)
0
Drogi kolego... Ja chcialbym, zeby to byly prowokacje, ale... Sam Ronaldo powiedzial, ze "ktos" wyzej nie chce, zeby Real zdobyl mistrzostwo. Najwyrazniej w Madrycie taki maja klimat. Pozdrawiam i troche dystansu do rzeczywistosci zycze :)
0
Nie tylko - "Rojiblancos" - czerwono-biali. Almeria również jest czerwono biała ;)
0
Pape Pape, a ja myślami przy Pepe ;) dzięki
0
To fake
0
Keylor Navas. Klauzula 10 mln.
0
1) Moim zdaniem ocena dla Daniego Alvesa trochę za ostra. Owszem - nie radził sobie w defensywie, ale to nie do końca była jego wina. Di Maria tworząc przewagę na skrzydle 3 na 2 pozostawiaj Alvesa bez wyjścia, ponieważ Brazylijczyk był w tym czasie zajęty neutralizacją Cristiano Ronaldo.NIE mógł być w dwóch miejscach na raz (http://www.fcbarca.com/54828-analiza-taktyczna-real-madryt-barcelona.html).
Niekryty Di Maria nie był winą Alvesa, który wyraźnie miał wyłączać Ronaldo. Michael Cox dobrze napisał: "Teoretycznie to Xavi Hernández był najbliżej, ale nie jest naturalną koleją rzeczy, żeby środkowy pomocnik krył zawodnika schodzącego na skrzydło - oczywistą cechą taktyki piłkarskiej jest fakt, że to szeroko ustawieni piłkarze wywierają nacisk na środkowych pomocników, ale ci sami środkowi pomocnicy zostawiają rywala bez opieki, kiedy ten schodzi do skrzydła, nie mogąc zostawić newralgicznej środkowej strefy boiska." - nie było wiadomo kto ma się nim zająć, ale to nie wynikało ze słabej gry Alvesa, tylko ze złego ustawienia w defensywie Barcelony jako całości i braku wspomagania przez Neymara.Czemu zasługuje na podwyższenie oceny? Przede wszystkim za grę Barcelony w przewadze - wtedy jest nieoceniony i znów w tym momencie grał naprawdę dobrze.
2) Przychylam się do opinii pozostałych, że różcnica między oceną Andresa Iniesty i Messiego jest zbyt duża.
0
Twoje komentarze nie są niewygodne, ale nic nie wnoszą do dyskusji.
0
Tak. Skończcie tę dyskusję.
0
Poprawione ;)