3

Nie spamuj nie potwierdzonymi informacjami

0

Łatwo sobie wymieniać nazwiska bez zastanowienia :)
del Bosque - nierealne
Loew - nierealne
Simeone - nierealne
Klopp - nierealne
Bielsa - słaba opcja

2

16

Brawo Dani ;) Inteligencją na głupotę

1

Nie ma. Ta wypowiedź była nieprawdziwa. Oficjalna wypowiedz Ronaldo jest w newsie z kondolencjami

0

Ten cytat to prawdopodobnie fake - na żadnym oficjalnym koncie Cristiano się nie pojawia. Nie ma oficjalnego potwierdzenia.

3

Wypowiedz Cristiano nie zostala nigdzie potwierdzona, wiec prosze o wstrzymanie sie :)

0

Od czego jest news...?

35

News jest cały czas aktualizowany, ponieważ kondolencje cały czas spływają i nie ma jak wszystko na raz tłumaczyć. Dziękujemy za wyrozumiałość.

0

Było na końcu newsa ;)

1

Jest baskijskim Francuzem ;) I nie mówi się tak "potocznie"

0

Na czym opierasz opinię, że Musacchio jest lepszy? Bo chyba nie na jego występach w Villarreal ;)

1

Od nowego sezonu OM

14

Nie umiem i nie chce sobie wyobrazić Pedro w innym klubie.

3

To nie oznacza, że faulu tu nie było. Tam sędzia popełnił błąd.

0

Faul był

19

Z pocałowaniem ręki, to proponuję wyłączyć FIFĘ.

1

Nie możemy ukrywać tego, co piszą największe dzienniki w kraju, nawet jeżeli są one wyssane z palca. Naszym obowiązkiem jest informowanie, a już zdrowo myślący użytkownik oceni, czy to prawda, czy nie :)

1

Ale Messi nigdy za wiele nie biegał. Miał kilka rajdów za napastnikami, cofnął sie do obrony raz czy dwa, ale nigdy nie były to gigantyczne odległosci. Ale zawsze strzelał, tutaj się nie udało, więc łatwo było to wyciągnąć :)

37

Szmatławce opłacane przez zarząd napisały artykuł-plotkę na temat możliwego odejścia Messiego i wydumanych ofert w sprawie Leo, a wy podłapujecie temat i nawet ROZWAŻACIE sprzedaż Argentyńczyka. Dla mnie to niepojęte. Myśleć o sprzedaży gościa, który najlepsze lata ma przed sobą, który kilka tygodni temu zdobył hat-tricka na Santiago Bernabeu... Aż nie mogę w to uwierzyć. Zachowujecie się dokładnie tak samo jak katalońska prasa - krytykujecie gościa za nieudane trzy mecze, jak jego fatalna dyapozycja była tylko jednym z wielu czynnikow beznadziejnej Barcelony...

A zresztą... Szkoda słów

1

Dziękuję za troskę. O moje nerwy się nie martw ;)

1

Co do Songa jako jeden z niewielu tutaj obecnych miałem racje - ostatnie mecze ;) Facet się nie nadaje do gry w Barcelonie. Z Bartrą jest inaczej, bo to przyszłość Barcy, ale jego gra w tych najważniejszych meczsch na razie nie jest optymistyczna ;)

1

Chcesz znowu oglądać obrońcę objeżdzanego przy każdej akcji? Jak to miało miejsce z Bartrą w spotkaniu z Atletico...

2

To co wymyślił Simeone, czyli długie piłki na Raula Garcie walczącego z Albą to niesamowita sprawa. Brawo brawo.

1

Zubi. Nie wiem, co Ci gorzej wychodzi - wypowiedzi pomeczowe czy transfery

1

Alex Song. Niekończący się dramat

2

„Staram się rządzić w szatni" - Serio, "stara się" ?

1

O tym też napisałem w ostatnim akapicie, stąd też gol z Tercera Division ;)

14

Przypominam, że jak się nie podoba, można zagłosować na inne trafienie ;)

1

Trzeba być socios

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?