To był pierwszy mecz Rafinhy od pierwszej minuty i od razu zagrał bardzo dobre spotkanie, co zresztą zostało potwierdzone zdobyciem bramki. Generalnie myślę, że może być już tylko lepiej, a Luis Enrique prowadzi go, jak i całą Celte, bardzo mądrze, dlatego jeszcze o nim usłyszymy :)
Myślę, że każdy sobie zdaje sprawę w jakich okolicznościach przychodził Pique, ale przykład jest kompletnie nie trafiony, bo był/jest on wychowankiem, który znał system Barcelony i nie miał problemu z dopasowaniem się do taktyki.
Jeszcze raz. jeden więce środkowy obrońca nie odwróciłby losów żadnego ze spotkań z poprzedniego sezonu, a jest naprawdę mało na świecie obrońców, którzy potrafią bronić 30/40 m e t r o w od pola karnego. transfer na siłę typu Sakho kompletnie by nie wypalił.
Jezeli nie ma dobrego kandydata lepiej poczekać, a świat się nie zawali.
I wszystkie te bramki były winą obrońców, czy może jednak problem lezał w systemie gry i braku taktyki, kiedy Tito był w USA? Rozumiem, że transfer SO w magiczny sposob zmeniłby obraz tamtych spotkan?
Przy braku kontuzji mamy trzech znakomitych obrońców + dwóch młodych (Bartra, Bagnack). Jeżeli juz kupować to z sensem, a nie wydawać pieniądze w błoto na Sakho, który nie mieści się nawet w "11" PSG. I ile razy widziałeś Mangalę w akcji? Spokojnie... Poprzedni sezon jeżeli chodzi o kontuzje był pechowy.
" co zmieniło się od początku wieku, gdy mistrzostwo zdobywał a Valencia, było EuroDepor itd ?"
Głównymi sponsorami klubów piłkarskich były firmy budowlane. W Hiszpanii na początku wieku był prawidzwy boom jeżeli chodzi o nieruchomości. Spirala się nakręcała, kluby wydawały więcej, choć tak naprawdę były to pieniądze, ktorych nie miały. W końcu nadszedł kryzys, pękł balon nakręcany przez te wszystkie lata na rynku nieruchomościami i mamy taką sytuację jak dziisiaj - długi długi i jeszcze raz długi ;) Do tego doszła fatalna organizacja klubami, którymi zarządzali ludzie nie mający pojęcia o interesach. oo :)
Brawo za artykuł i celne argumenty - ja tylko dodam, że hiszpańskie kluby są same (po części) sobie winne. Przez te wszystkie lata zarządzanie zespołami z La Liga to była komedia. Dodając do tego bańkę na rynku nieruchomości to wszystko musiało się tak skończyć. Równiejszy podział praw telewizyjnych niewiele by wtedy pomógł ;)
Co do Denisa to pełna zgoda, ale chłopak jeszcze może wystrzelić. Powinien - mając taki talent. Szkoda, że w 2011 roku Barca przegrała o niego walkę, bo w Anglii dla mnie się on marnuje.
0
Do czego konto bankowe? Scan dowodu to nie taka długa zabawa ;)
0
gdzie obwinił sztab szkoleniowy? ;)
0
Słucham?
0
Puchacz
you made my day ;)
0
To był pierwszy mecz Rafinhy od pierwszej minuty i od razu zagrał bardzo dobre spotkanie, co zresztą zostało potwierdzone zdobyciem bramki. Generalnie myślę, że może być już tylko lepiej, a Luis Enrique prowadzi go, jak i całą Celte, bardzo mądrze, dlatego jeszcze o nim usłyszymy :)
0
Estadisticas de la Liga będą od następnej kolejki ;)
0
Będzie. Prawdopodobnie od następnej kolejki.
0
Koniec tematu.
0
Radzio
Myślę, że każdy sobie zdaje sprawę w jakich okolicznościach przychodził Pique, ale przykład jest kompletnie nie trafiony, bo był/jest on wychowankiem, który znał system Barcelony i nie miał problemu z dopasowaniem się do taktyki.
Jeszcze raz. jeden więce środkowy obrońca nie odwróciłby losów żadnego ze spotkań z poprzedniego sezonu, a jest naprawdę mało na świecie obrońców, którzy potrafią bronić 30/40 m e t r o w od pola karnego. transfer na siłę typu Sakho kompletnie by nie wypalił.
Jezeli nie ma dobrego kandydata lepiej poczekać, a świat się nie zawali.
0
17bjo
I wszystkie te bramki były winą obrońców, czy może jednak problem lezał w systemie gry i braku taktyki, kiedy Tito był w USA? Rozumiem, że transfer SO w magiczny sposob zmeniłby obraz tamtych spotkan?
0
Nadal nie wiemy jak się będzie prezentował przy większej liczbie szans ;)
0
Przy braku kontuzji mamy trzech znakomitych obrońców + dwóch młodych (Bartra, Bagnack). Jeżeli juz kupować to z sensem, a nie wydawać pieniądze w błoto na Sakho, który nie mieści się nawet w "11" PSG. I ile razy widziałeś Mangalę w akcji? Spokojnie... Poprzedni sezon jeżeli chodzi o kontuzje był pechowy.
0
W przyszłym sezonie kończy się kontrakt Ter-Stegena chyba
0
Malaga nie grała wówczas w Primera Division
0
http://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_Euro_2008
MVP Xavi Hernandez
0
Indi - zdecydowane tak!
0
Taki problem przeczytac kilka komentarzy nizej gdzie jest wyjasnione, ze nowe numery beda jak zaktualizuje je oficjalna strona klubu.
0
Bydlo, bydlo, wiocha. A jak pracy zaczyna brakowac to do stolicy sie przyjezdza ;)
0
Jezeli juz to "jest napisane" ;)
0
serwis -> wersja mobilna
0
" co zmieniło się od początku wieku, gdy mistrzostwo zdobywał a Valencia, było EuroDepor itd ?"
Głównymi sponsorami klubów piłkarskich były firmy budowlane. W Hiszpanii na początku wieku był prawidzwy boom jeżeli chodzi o nieruchomości. Spirala się nakręcała, kluby wydawały więcej, choć tak naprawdę były to pieniądze, ktorych nie miały. W końcu nadszedł kryzys, pękł balon nakręcany przez te wszystkie lata na rynku nieruchomościami i mamy taką sytuację jak dziisiaj - długi długi i jeszcze raz długi ;) Do tego doszła fatalna organizacja klubami, którymi zarządzali ludzie nie mający pojęcia o interesach. oo :)
0
Brawo za artykuł i celne argumenty - ja tylko dodam, że hiszpańskie kluby są same (po części) sobie winne. Przez te wszystkie lata zarządzanie zespołami z La Liga to była komedia. Dodając do tego bańkę na rynku nieruchomości to wszystko musiało się tak skończyć. Równiejszy podział praw telewizyjnych niewiele by wtedy pomógł ;)
0
właśnie tylu jest zawodników - brawo "Sherlocku"
0
Wysoki pressing, Fabregas w koncu jako ofensywny pomocnik - proste i zabojcze :)
0
Wkrotce bedzie informacja i rozpoczniemy zabawe.
0
Napisz do Robertinho.
0
Co do Denisa to pełna zgoda, ale chłopak jeszcze może wystrzelić. Powinien - mając taki talent. Szkoda, że w 2011 roku Barca przegrała o niego walkę, bo w Anglii dla mnie się on marnuje.
0
Potrafila awansowac, chyba to sie liczy ;)
0
Jak miał się wyróżniać skoro w lidze zagrał trzy mecze, w tym tylko jeden w podstawowej jedenastce? ;)
0
Marc Muniesa odszedl z Barcelony B bezposrednio, nie z pierwszej druzyny