Ale zobacz ilu tych pilkarzy zadomowilo sie w pierwszym skladzie i bylo wazna czescia zespolu.
Kiedy przypomina mi sie Patrik Christanval, nigdy nie moge przestac sie smiac ;) jak ten czlowiek dostawal szanse na gre? O Patriku Andersonie nie wspominajac...
Akorat co do podatkow to juz nie beda mieli tej przewagi. Francuski zwiazek nakazal im przeniesc siedzibe klubu do Francji, co oznacza, ze tak jak inne kluby, bedzie placil normalne podatki (dokladnie od czerwca 2014 roku).
Brama Ronniego byla jedynym pozytywem w jego ostatnim sezonie 2007/08. Magiczna... Ale szkoda, ze sam mecz przegrany.
No coz - wiecej w niedziele w 5-10-15 ;)
Pamiętaj, że AS Monaco to klub rosyjskiego oligarchy Dmitry Rybolovleva, a trenerem (mimo gry w Ligue 2) jest Claudio Ranieri :) po awansie ich srodki (podobnie jak PSG) beda praktycznie nieograniczone.
Na razie będziemy kontynuować w dotychczasowym formacie - meczów z danej rundy, bo to też ma znaczenie.
Ale przed następnym sezonem pomyślimy o zmianie formuły ;)
Faktycznie nie boli, więc przypomne (może pomyślisz tak jak sugerujesz innym):
"Klose 5 goli w jednym meczu a ma jeszcze ponad 20 minut do wyrownania rekordu Alvesa - 7 goli w jednym meczu ligowym"
W jednym zdaniu z ligi włoskiej (twój kolejny komentarz: "Nie pisalem nigdzie ze chodzi o lige wloska" - krtótka pamięć, kłamstwo?) nagle przeszedłeś do ligi holenderskiej i wyczynu Afonso Alvesa. Podczas gdy rekord ligi włoskiej, mają Ci piłkarze, o których napisałem poniżej i mają sześć goli :) faktycznie, myślenie naprawdę nie boli.
"Podejrzewam, że piłkarz, który powiedział o zmianach, nie myśli, że mógłby być pierwszym do zmiany, prawda? (aluzja w stronę Piqué, który po meczu z Bayernem mówił o podjęciu pewnych decyzji - red.)"
Dokladnie, wiek Alexisa czy Pedro sprawiaja, ze oni moga sie jeszcze poprawic, Villa pewnie juz nie.
Nieprzedluzanie kontraktu z Abidalem tez jest jedynym slusznym rozwiazaniem. Barca i tak wiele zrobila dobrego dla Abiego, ale prawda jest taka, ze trzeba isc do przodu. To nie organizacja dobroczynna, tylko klub sportowy walczacy o najwyzsze cele
" jak oczerniał swojego poprzednika, który wyciągnął Klub z bagna i zostawił go na samym szczycie piłkarskiego świata. " - owszem, wyciągnął klub z bagna - tu należą mu się gratulacje, ale z drugiej strony kolejne afery, które ujrzały światło dzienne po jego "abdykacji" wiele mówią o jego zarządzaniu klubem ;)
Co miał Sandro Rosell powiedzieć publicznie? Niektórych rzeczy nie mówi się na głos ;)
0
Polecam opcję "odpowiedź"
0
dzięki za czujność.
0
nie ma błędu :)
0
Ale zobacz ilu tych pilkarzy zadomowilo sie w pierwszym skladzie i bylo wazna czescia zespolu.
Kiedy przypomina mi sie Patrik Christanval, nigdy nie moge przestac sie smiac ;) jak ten czlowiek dostawal szanse na gre? O Patriku Andersonie nie wspominajac...
0
Beda w srode ;)
0
Ksobi
Troche dystansu ;)
0
Dla fanow transferu Ter Stegena ;)
http://soccermemes.lockerdome.com/articles/107968558
0
Szkoda, że tak mało osób nie docenia VV...
0
Indiana w tym roku wygrywa ;)
0
O ile sie orientuje dzisiaj jest multiliga na nc+ - beda pokazywane wszystkie mecze na raz.
0
faktycznie, poprawiam :)
to prawda, że gra Barcy pod wodzą Anticia była ciekawa, co ostatecznie dało efekt i z 15 miejsca skończył sezon na szóstym.
0
Transfer to nie tylko kwota glowna, ktora jest podana do oficjalnej wiadomosci, ale i tysiac innych szczegolow ;)
0
Co zmienili?
0
Akorat co do podatkow to juz nie beda mieli tej przewagi. Francuski zwiazek nakazal im przeniesc siedzibe klubu do Francji, co oznacza, ze tak jak inne kluby, bedzie placil normalne podatki (dokladnie od czerwca 2014 roku).
Oczywiscie jeszcze sa odwolania, ale zapewne nic z tego nje bedzie. W linku ponizej wiecej info
http://m.przegladsportowy.pl/Pilka-nozna-AS-Monaco-nie-chce-placic-podatkow-we-Francji,artykul,165752,1,471.html
0
Brama Ronniego byla jedynym pozytywem w jego ostatnim sezonie 2007/08. Magiczna... Ale szkoda, ze sam mecz przegrany.
No coz - wiecej w niedziele w 5-10-15 ;)
0
krst28
Pamiętaj, że AS Monaco to klub rosyjskiego oligarchy Dmitry Rybolovleva, a trenerem (mimo gry w Ligue 2) jest Claudio Ranieri :) po awansie ich srodki (podobnie jak PSG) beda praktycznie nieograniczone.
0
Cochise
U mnie masz nagrode za komentarz miesiaca ;)
0
Pełna zgoda auoan i Aqualitik
0
Al FCB
Na razie będziemy kontynuować w dotychczasowym formacie - meczów z danej rundy, bo to też ma znaczenie.
Ale przed następnym sezonem pomyślimy o zmianie formuły ;)
0
xname
Faktycznie nie boli, więc przypomne (może pomyślisz tak jak sugerujesz innym):
"Klose 5 goli w jednym meczu a ma jeszcze ponad 20 minut do wyrownania rekordu Alvesa - 7 goli w jednym meczu ligowym"
W jednym zdaniu z ligi włoskiej (twój kolejny komentarz: "Nie pisalem nigdzie ze chodzi o lige wloska" - krtótka pamięć, kłamstwo?) nagle przeszedłeś do ligi holenderskiej i wyczynu Afonso Alvesa. Podczas gdy rekord ligi włoskiej, mają Ci piłkarze, o których napisałem poniżej i mają sześć goli :) faktycznie, myślenie naprawdę nie boli.
0
xname
a co ma liga holenderska do włoskiej? W Holandii mamy hokejowe wyniki, a nawet Johan Voskamp (ŚLĄSK WROCŁAW) strzelił w jednym meczu osiem goli.
Jeżlei już się popisujesz wiedzą o statystykach to sprawdzaj o czym mówisz
0
xname
rekord to 6 goli. I ma go Piola i Sivori ;)
0
"Podejrzewam, że piłkarz, który powiedział o zmianach, nie myśli, że mógłby być pierwszym do zmiany, prawda? (aluzja w stronę Piqué, który po meczu z Bayernem mówił o podjęciu pewnych decyzji - red.)"
ojjj mocne słowa mocne... Robi się nieciekawie
0
http://szybki.fakt.pl/Graham-Hunter-wie-wszystko-o-FC-Barcelonie-bo-napisal-o-niej-ksiazke,artykuly,209925,1.html
Polecam wywiad z Grahamem Hunterem. Nie Tito jest problemem, tylko Zubozarreta.
0
Constantine
Dokladnie, wiek Alexisa czy Pedro sprawiaja, ze oni moga sie jeszcze poprawic, Villa pewnie juz nie.
Nieprzedluzanie kontraktu z Abidalem tez jest jedynym slusznym rozwiazaniem. Barca i tak wiele zrobila dobrego dla Abiego, ale prawda jest taka, ze trzeba isc do przodu. To nie organizacja dobroczynna, tylko klub sportowy walczacy o najwyzsze cele
0
1. Abidala nikt nie sprzedaje - po prostu konczy mu sie kontrakt.
2. Sprzedaz Villi jest o tyle rozsadna, ze El Guaje ma juz swoje lata i lepszy nie bedzie.
0
marcin2905
Abidowi konczy sie kontrakt, nikt nie mowi o sprzedazy
0
" jak oczerniał swojego poprzednika, który wyciągnął Klub z bagna i zostawił go na samym szczycie piłkarskiego świata. " - owszem, wyciągnął klub z bagna - tu należą mu się gratulacje, ale z drugiej strony kolejne afery, które ujrzały światło dzienne po jego "abdykacji" wiele mówią o jego zarządzaniu klubem ;)
Co miał Sandro Rosell powiedzieć publicznie? Niektórych rzeczy nie mówi się na głos ;)
0
Brawo Real za walke
0
Eoren
słuchając Hudsona czuje się jak na meczu Sharapova - Azarenka ;)