Dokładnie tak. Wszystko przesuwa się w dół. Jezeli bezposrednio awansuja dwie pierwsze druzyny a Barca B bedzie pierwsza - to awansuja zespily z miejsc 2 i 3 bezposrednio.
Naprawdę szkoda, że nikt nie widzi niesamowitej gry Sergio Busquetsa. Koleś zagrał kosmiczny mecz... Kosmiczny! 13 odbiorów, jako jedyny bez ANI jednej straty, opanowany środek pola.... Galaktyczny futbol
Może tylko wyjaśnię Zamorę - bramkarz, żeby być ujętym w klasyfikacji musi mieć minimum 28 meczów w sezonie i przynajmniej po 60 minut w każdym. Dlatego Courtois jest narazie za Willym Caballero mimo dużo lepszego bilansu. Za dwie kolejki, jeżeli nagle nie wpuści kilku bramek to Belg będzie pierwszy.
To ze Heynckes odejdzie wiedzielismy juz od dawna, nikt do odejscia na pewno go nie przymuszal, po prostu przechodzi na emeryture. O zakontraktowaniu Guardioli dowiedzielismy sie w styczniu.
Mylisz trochę dwaie sprawy - jedna to sprawy finansowe klubu, a druga motto "więcej niż klub". Barcelona nadal współpracuje z organizacjami charytatywnymi typu UNICEF. Od przyjścia Rosella nic pod tym względem się nie zmieniło i nadal pozostaje w a r t o ś c i ą, która łączy Katalończyków i reprezentuje ich poglądy. Dla nich to nadal Wiecęj niż klub
W którym miejscu news jest prowokacyjny? Kibic Barcelony (i nie tylko) ma prawo wiedzieć, co legenda Realu, jeden z największych piłkarzy lat 50' sądzi o rywalizacji Barcelony i Realu...
0
@Leo.Messi.10
Dokładnie tak. Wszystko przesuwa się w dół. Jezeli bezposrednio awansuja dwie pierwsze druzyny a Barca B bedzie pierwsza - to awansuja zespily z miejsc 2 i 3 bezposrednio.
0
@Leo.Messi.10
Nie ma takiej możliwości :)
0
lechu55
Tak, jest planowane.
0
Piłkarz wybitny, bramki z Valencią nigdy nie zapomne :)
0
Taką radość Villi zobaczymy niedlugo na Wembley po raz drugii :) Wielki piłkarz
0
leo097
podaj chociaż jedno źródło (wiarygodne) gdzie Ozil ma 11 asyst.
Pozdrawiam
0
Eric Clapton
tabelka jest już dość szeroka, ale może uda się zmieścić
0
+ Falcao z tych 13 goli z gry PIĘĆ strzelił w jednym meczu z Deportivo
0
Ras White Nigga
Oraz Carlos Vela ;) dla mnie największa rewelacja tego sezonu...
0
Contiv
Jeżeli cię to nie interesuje to nie wchodź w newsa...
0
Mi się niestety nie udało znaleść :)
0
Ironia challengera chyba nie zostala wyczuta :) ha ha ha
0
Dla mnie jest najlepszy
0
Jednoczesnie warto wspomniec, ze w tym roku nie ma drabinki turniejowej. Polfinaly beda losowane przed polfinalami :)
0
Naprawdę szkoda, że nikt nie widzi niesamowitej gry Sergio Busquetsa. Koleś zagrał kosmiczny mecz... Kosmiczny! 13 odbiorów, jako jedyny bez ANI jednej straty, opanowany środek pola.... Galaktyczny futbol
0
marc1244
Chodzi tu zapewne o gole z akcji...
0
Może tylko wyjaśnię Zamorę - bramkarz, żeby być ujętym w klasyfikacji musi mieć minimum 28 meczów w sezonie i przynajmniej po 60 minut w każdym. Dlatego Courtois jest narazie za Willym Caballero mimo dużo lepszego bilansu. Za dwie kolejki, jeżeli nagle nie wpuści kilku bramek to Belg będzie pierwszy.
0
Contiv
Czasami na piłkę nożną trzeba spojrzeć szerzej, a nie mysleć o jednym, czy dwóch ostatnich spotkaniach...
0
auoan
O tym właśnie mówię, Hummels to zupełnie inny zawodnik niż jeszcze rok temu. Widać wszyscy żyją przeszłością :)
0
Patrząc, jak Hummela gra w tym sezonie w ogóle się nie dziwie, że Tito go nie chce. Przykładem mecz z Schalke, który teraz trwa.
0
pax
Przecież to jest ustawienie na papierze - to, że napisali z lewej Sergio, a z prawej Iniesta, nie oznacza, że tak będą grali ;)
0
Świetny koszykarz - mam nadzieję, że dalej będzie się tak rozwijać ;)
0
vaco
liczba goli / asyst w ostatniej kolejce.
0
misiaty7
Jeżeli zauważyłeś jakiś procent, który się nie zgadza daj znac po prostu ;)
0
The Special Five
Nieprzypadkowo mówią, że niedziela to bardzo ciężki dzień.
0
Scorpion
To ze Heynckes odejdzie wiedzielismy juz od dawna, nikt do odejscia na pewno go nie przymuszal, po prostu przechodzi na emeryture. O zakontraktowaniu Guardioli dowiedzielismy sie w styczniu.
0
Facebook
Pomyślimy nad tym :)
0
Barca przegrywa pierwszy ligowy mecz, a wy od razu narzekacie :) niesamowite
0
WiernyCules FCB
Mylisz trochę dwaie sprawy - jedna to sprawy finansowe klubu, a druga motto "więcej niż klub". Barcelona nadal współpracuje z organizacjami charytatywnymi typu UNICEF. Od przyjścia Rosella nic pod tym względem się nie zmieniło i nadal pozostaje w a r t o ś c i ą, która łączy Katalończyków i reprezentuje ich poglądy. Dla nich to nadal Wiecęj niż klub
0
Krolewski94
W którym miejscu news jest prowokacyjny? Kibic Barcelony (i nie tylko) ma prawo wiedzieć, co legenda Realu, jeden z największych piłkarzy lat 50' sądzi o rywalizacji Barcelony i Realu...