0

@Leo.Messi.10

Dokładnie tak. Wszystko przesuwa się w dół. Jezeli bezposrednio awansuja dwie pierwsze druzyny a Barca B bedzie pierwsza - to awansuja zespily z miejsc 2 i 3 bezposrednio.

0

@Leo.Messi.10
Nie ma takiej możliwości :)

0

lechu55

Tak, jest planowane.

0

Piłkarz wybitny, bramki z Valencią nigdy nie zapomne :)

0

Taką radość Villi zobaczymy niedlugo na Wembley po raz drugii :) Wielki piłkarz

0

leo097

podaj chociaż jedno źródło (wiarygodne) gdzie Ozil ma 11 asyst.

Pozdrawiam

0

Eric Clapton

tabelka jest już dość szeroka, ale może uda się zmieścić

0

+ Falcao z tych 13 goli z gry PIĘĆ strzelił w jednym meczu z Deportivo

0

Ras White Nigga

Oraz Carlos Vela ;) dla mnie największa rewelacja tego sezonu...

0

Contiv

Jeżeli cię to nie interesuje to nie wchodź w newsa...

0

Mi się niestety nie udało znaleść :)

0

Ironia challengera chyba nie zostala wyczuta :) ha ha ha

0

Dla mnie jest najlepszy

0

Jednoczesnie warto wspomniec, ze w tym roku nie ma drabinki turniejowej. Polfinaly beda losowane przed polfinalami :)

0

Naprawdę szkoda, że nikt nie widzi niesamowitej gry Sergio Busquetsa. Koleś zagrał kosmiczny mecz... Kosmiczny! 13 odbiorów, jako jedyny bez ANI jednej straty, opanowany środek pola.... Galaktyczny futbol

0

marc1244

Chodzi tu zapewne o gole z akcji...

0

Może tylko wyjaśnię Zamorę - bramkarz, żeby być ujętym w klasyfikacji musi mieć minimum 28 meczów w sezonie i przynajmniej po 60 minut w każdym. Dlatego Courtois jest narazie za Willym Caballero mimo dużo lepszego bilansu. Za dwie kolejki, jeżeli nagle nie wpuści kilku bramek to Belg będzie pierwszy.

0

Contiv

Czasami na piłkę nożną trzeba spojrzeć szerzej, a nie mysleć o jednym, czy dwóch ostatnich spotkaniach...

0

auoan

O tym właśnie mówię, Hummels to zupełnie inny zawodnik niż jeszcze rok temu. Widać wszyscy żyją przeszłością :)

0

Patrząc, jak Hummela gra w tym sezonie w ogóle się nie dziwie, że Tito go nie chce. Przykładem mecz z Schalke, który teraz trwa.

0

pax

Przecież to jest ustawienie na papierze - to, że napisali z lewej Sergio, a z prawej Iniesta, nie oznacza, że tak będą grali ;)

0

Świetny koszykarz - mam nadzieję, że dalej będzie się tak rozwijać ;)

0

vaco

liczba goli / asyst w ostatniej kolejce.

0

misiaty7

Jeżeli zauważyłeś jakiś procent, który się nie zgadza daj znac po prostu ;)

0

The Special Five

Nieprzypadkowo mówią, że niedziela to bardzo ciężki dzień.

0

Scorpion

To ze Heynckes odejdzie wiedzielismy juz od dawna, nikt do odejscia na pewno go nie przymuszal, po prostu przechodzi na emeryture. O zakontraktowaniu Guardioli dowiedzielismy sie w styczniu.

0

Facebook

Pomyślimy nad tym :)

0

Barca przegrywa pierwszy ligowy mecz, a wy od razu narzekacie :) niesamowite

0

WiernyCules FCB

Mylisz trochę dwaie sprawy - jedna to sprawy finansowe klubu, a druga motto "więcej niż klub". Barcelona nadal współpracuje z organizacjami charytatywnymi typu UNICEF. Od przyjścia Rosella nic pod tym względem się nie zmieniło i nadal pozostaje w a r t o ś c i ą, która łączy Katalończyków i reprezentuje ich poglądy. Dla nich to nadal Wiecęj niż klub

0

Krolewski94

W którym miejscu news jest prowokacyjny? Kibic Barcelony (i nie tylko) ma prawo wiedzieć, co legenda Realu, jeden z największych piłkarzy lat 50' sądzi o rywalizacji Barcelony i Realu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?