Chcąc nie chcąc jego debiut (tym bardziej bramka) była jedną z ważniejszych rzeczy w kolejce, a cykl nazywa sie "podsumowanie kolejki", a nie podsumowanie meczu Barcelony :)
masz link w artykule, a następnie "play now" :) logujesz się za pomoca maila, FB, Twittera, czy czego chcesz, a dalej to już wybierasz zawodników i dołączasz do ligi!
0
Nadal nie wiem, dlaczego przegrywa z bramką Alexisa ;)
0
Wszystkie portale + te oficjalne statystyki zaliczają mu jedynie dwie (nie liczą jako asysty podania z meczu z RSSS). Dlatego ma dwie.
Kluczowe podania może będą.
0
Dzięki. Zmienione ;)
0
i na koniec odetchnęłaś z ulgą? ;)
0
Przypominam o Fantasy Champions League! Walka w lidze FCBarca.com jeszcze się nie skończyła ;)
0
Beda beda ;) mysle, ze wroca po 7/8 kolejce.
0
słuszna uwaga! Przyznaje się do błędu ;)
0
Będzie! ;)
0
Brawo za docenienie VV w ankiecie drodzy czytelnicy! To w tej chwili nasz Holy Goalie ;)
0
Ponieważ w trakcie Matchday nie można robić transferu. Wtorek/Środa to Matchday 1. Transfer zrobiłeś na drugą kolejkę.
0
Ostatnie zdanie - polecam :)
0
Nadal nie zrozumiałeś... Czy to jest podsumowanie meczu Barcelony? Jeżeli chcesz pooglądac kolejne zdjęcia Leo lub Alexisa odsyłam do newsa ponizej ;)
http://www.fcbarca.com/50610-zwyciestwo-w-ostatniej-minucie.html
0
Chcąc nie chcąc jego debiut (tym bardziej bramka) była jedną z ważniejszych rzeczy w kolejce, a cykl nazywa sie "podsumowanie kolejki", a nie podsumowanie meczu Barcelony :)
0
http://en.uclfantasy.uefa.com/UEFA/15809/clienthowtoplay.do
0
Zasady niemal identyczne, wszystko to Fantasy ;)
0
http://en.uclfantasy.uefa.com/UEFA/15809/clienthowtoplay.do
Masz dokładnie wyjaśnione za co są punkty, bez zbędnego "ponoć"
0
regulamin.
0
Może kropkę kopiujesz? Bądź bez myślnika robisz?
0
Myślisz, że Porto na zero z tyłu będzie grać? Mangala - Otamendi? ;)
0
Honoru redakcji będę bronił tak:
De Gea; Zabaleta - Ivanović - Lahm; Fabregas - Mkhitaryan - Arda Turan - Ozil; Jackson Martinez - Carlos Vela - Huntelaar
Życzę wszystkim szczęścia ;)
0
Polecam zmienić Diego. w LM będzie bronić Iker ;)
0
I pamiętajcie o przemyślanym wyborze kapitana - punków dostaje RAZY 2! ;)
0
masz link w artykule, a następnie "play now" :) logujesz się za pomoca maila, FB, Twittera, czy czego chcesz, a dalej to już wybierasz zawodników i dołączasz do ligi!
0
Darmowe darmowe ;) za piłkarzy płacisz wirtualnymi milionami, nie tymi z twojego konta.
0
Życzę szczęścia! Na Twiitterze na pewno będziecie mogli śledzić poczynania n00stress Teamu!
Zapraszam!
0
Dzięki Eoren za link do artykułu Daniego Fernandeza - ciekawie się czyta ;)
0
Bezplatna.
0
Nic nie trzeeba wplacac. Gra jest calkowiciee darmowa.
0
Już zostało napisane ponizej - na dniach pojawi się opcja typowania wszystkich meczów na raz!
0
Tak jak zostało napisane wyżej - na dniach zostanie wprowadzona opcja typowania wszystkich meczów na raz!
Pozdrawiam!