n7
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Śmieszą komentarze że jego agent to pajac! Racje ma. Toure jest młody powinien grac a siedzi na ławce. W cale mu się nie dziwie gdybym ja się znalazł w takiej sytuacji odszedłbym bez zastanowienia do klubu gdzie bym grał! Jeżeli zostanie to nic się nie zmieni Pep już nie raz się wypowiadał że ma sentyment do Keity, więc nie sądzę żeby nagle zaczął stawiać na Toure...
0
hahhahahhahah Torres jako jeden z pierwszych w fcl powiedzial ze nigdzie sie nie wybiera xD i dobrze bo tam pasuje ;d
0
Fake69
całkowicie się z Tobą zgadzam w Arsenalu też pierwszy sezon miał słaby a potem ---> xD
Trzeba dać mu jeszcze jedną szanse a udowodni na co go stać :)
0
Dla mnie pozostanie doskonałym zawodnikiem u nas sie nie udalo bo nie znal jezyka... proste w arsenalu pierwszy sezon tez mial slaby ze wzegledu na problemy z nawiazaniem kontaktow
0
gratulacje dla Xaviego ale z bramkarzem pomyłka!!
0
[*]
0
ja mam cyfre i cyfrowy polsat i z polsatem ciagle problemy a cyfra wszystko gra 0 problemow i do tego najlepsze ligi europy i najnowsze filmy czego chciec wiecej?
0
:)
0
GarcaFann troche Cie nie rozumiem, jasne jestem za tym żeby go ściągnąć ale tez żeby Henry został.Chyba nie wiesz co to jest zakończenie kariery w wieku 32 lat, to jest gorsze niż śmierć nagle tracisz wszystko pasje źródło dochodów a także musisz pamiętać że jak bedziesz robił cokowliek innego już nigdy nie bedziesz na szczycie i naprawdę chcesz żeby Titi tak skończył?
0
FlyEmirates - podzielam Twoje zdanie xD
0
najs
0
czekamy :)
0
Jackson-respekt :)
0
gilbert3 1000000% racji :) pozdrawiam :D
0
donfajda
jaki z Ciebie ekspert uważaj bo do tvp Cie wezmą :p
0
omg czemu na rapidzie...
0
musilm - ziomek nie kozacz
naswietlanie pomaga w zrastaniu moze nie tyle co w szybkosci a w jakosci;p
0
;)
0
paws zgadzam się z Tobą, a co do R10 to uważam że powinien dostać jeszcze jedną szanse ;p
0
lol
0
zal go juz sam zapomnial o tym co bylo w 2002 roku...
0
Bykunn w większości się z tobą zgodze ale moim zdaniem piękną piłke gra także Arsenal oraz Liverpool...
0
wreszcie ile mozna ze Szpaqiem
0
No i ma chłopak racje, trochę szkoda że nie dołączył do Barcy ale chyba lepiej pasuje do Arsenalu:).
0
respekt
0
Jeżeli Busquets nie zejdzie to bedzie p****. Pep musi coś pozmieniać niech wejdzie Hleb przecież zna angielska lige może on coś zrobi
0
to nie była gra to była sztuka ze wspaniałym zakończeniem
0
rumilas podzielam twoje zdanie
0
proponuje Hleb'a zamiast niego :) a T sobie odpocznie:D
0
great news :D