n7
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żyrkow - power
0
Ciekawe:) ale statystyki nie grają!
0
mam nadzieje że Hleb zagra chociaż 15 minut..:)
0
wie co mówi w końcu to legenda Barcy..:)
0
Głupie ploty... do okienka transferowego jeszcze dużo czasu wtedy zobaczymy jak się sprawy potoczą :D VeB :)
0
Puyol 7 ?! bardzo go lubie ale bez przesady nie czół tępa gry, powinno być 6
0
bt07smolucht = ban
0
mecz niezbyt ladny ale wazne ze 3 puntky sa :) szkoda ze hleb nie dostal szansy:(
0
zal
0
aj pamietam 4:1 :) nawet na camp nou sie wybralem specjalnie :)
0
Hleb powinien jechać mimo wszystko... mam nadzieje że w końcu zacznie więcej grac..:) zasługuje na to...
0
Liczę że w sobotę pojawi się A.Hleb na boisku:)