n7

0

Żyrkow - power

n7

0

Ciekawe:) ale statystyki nie grają!

n7

0

mam nadzieje że Hleb zagra chociaż 15 minut..:)

n7

0

wie co mówi w końcu to legenda Barcy..:)

n7

0

Głupie ploty... do okienka transferowego jeszcze dużo czasu wtedy zobaczymy jak się sprawy potoczą :D VeB :)

n7

0

Puyol 7 ?! bardzo go lubie ale bez przesady nie czół tępa gry, powinno być 6

n7

0

bt07smolucht = ban

n7

0

mecz niezbyt ladny ale wazne ze 3 puntky sa :) szkoda ze hleb nie dostal szansy:(

n7

0

zal

n7

0

aj pamietam 4:1 :) nawet na camp nou sie wybralem specjalnie :)

n7

0

Hleb powinien jechać mimo wszystko... mam nadzieje że w końcu zacznie więcej grac..:) zasługuje na to...

n7

0

Liczę że w sobotę pojawi się A.Hleb na boisku:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?