0

zgadzam się z masq, chwała mu za to że strzelił bramkę ale nie przesadzajmy, pogromcą można nazwać zawodnika który strzela 3 bramki w meczu, a jesli już jedną to chociaż rozgrywa bardzo dobre zawody, Eto'o nie strzelił karnego, strzelił bramkę, zrobił co przystało na napastnika jego klasy i to się liczy, a pogromcą Realu jest cała nasza drużyna, patrząc w ten sposób również Messiego można nazwać pogromcą Realu bo bramkę strzelił, ale chyba się wszyscy zgadzamy co do tego, że to nie był najlepszy mecz w jego wykonaniu? Chociaż bramka genialna, do momentu bramki nie pokazał zbyt wiele.

Tak czy inaczej liczy się wynik, pokonaliśmy Real i coraz bardziej odskakujemy innym drużynom z czołówki. To najważniejsze

0

zdarza się :DD

0

hehe niektórzy to tu chyba słowa ironia nie znają? :)

powinniście się cieszyć że nawet z niewidocznym Messim Barca ciśnie pretendenta do wygrania ligi :) przecież o to największa bolączka ostatnio była nie? Że bez Messiego nie ma gry, jak widać jest :)

0

proszę, przynajmniej niektórych, jeśli już chcecie głosić swoje zdania (co też mnie czasami boli) to chociaż nie kaleczcie naszego języka...

0

na dłuższą metę zdecydowanie lepszy jest Casillas, w tym sezonie lepszy jest VV tyle w tym temacie :) powołanie mu się należy, nawet jeśli nie od razu do 1szego składu to chociaż do kadry meczowej.

0

Sprzyjająca okoliczność, ale nie dlatego że to Real tylko dlatego że to bezpośredni rywal z czołówki. 1sza piątka ligi, zwiększamy przewagę i dobrze, ale o GD na razie nie mówcie. Trzeba wygrywać wszystkie ciężkie mecze, teraz na Valencię się trzeba szykować.

0

VV 5, jestem ostatnim który by mu bez powodu zaniżał ale pierwszą bramkę no zawalił, może nie był to wielki błąd ale jednak błąd. Za drugą bym go nie winił potężne kopnięcie precyzyjne no cóż.

0

głównie dzięki zajebistemu zachowaniu obrony która dała się ograć jak dzieci :] pewny strzał mocny precyzyjny, przy rogu, ale nieeee lepiej Valdesa winić za całe zło nie pablo? Mozna mówić że piłka była do obrony, ale na dobrą sprawę każda piłka jest do obrony :] dobra już się nie udzielam na temat Valdesa i tej bramki bo fani Barcy zawsze się dzielili, dzielą się i będą się dzielić na tych którzy uważają że mamy bramkarza słabego popełniającego błąd przy każdej straconej naszej bramce i na tych którzy uważają że mamy bramkarza solidnego i widzą jego znakomite interwencje a nie tylko stracone bramki, pablo - obejrzyj chociażby obrony wolnych z Bilbao :))

pozdrawiam wszystkich, i zwolenników i przeciwników VV

0

jaki błąd Valdesa? no jaki? naprawdę mam dość czepiania się o każdą straconą bramkę Victora, spójrzcie co zrobił Pique, Manu potem zakręcił kilkoma naszymi zawodnikami jak patykami, można winić wszystkich obrońców biorących udział w tej akcji ale nie bramkarza, kiksu nie widziałem, ale wierzę że był błąd, ale gdzuie przy tej bramce błąd? no opanujcie się

0

Skoro nie ma kontuzji mięśnia to o co chodzi? Może to zmęczenie, powinien odpocząć z Getafe, nie grać nic albo zagrać 45min, w zależności jak się mecz będzie układał. A Sporting całkiem bym mu odpuścił. No ale trener i lekarze już będą wiedzieli co zrobić.

0

Brak mi Bracigliano.

a kamkal5 miał(a) rację, ja nie wiem tacy z Was znawcy? Szkoda tylko że Messiego zabraknie jak PNA będzie, nie wiem kto będzie naszym krakiem

0

[zaack] - pewnie że Messi nie zawsze gra świetnie, nie ma, nie było i nie będzie takiego zawodnika który prezentowałby się znakomicie w każdym spotkaniu :) co do LM no popatrz na jego mecze gdzie miał naprzeciwko tych najlepszych obrońców, wystarczy mecz z nami, Zambrotta który nie był w formie wyłączył go z gry praktycznie przez cały dwumecz, a to że CR7 sobie piłkę przy aucie zatrzymał i machnął nogą 5 razy nad nią to już 'magia'? Niech otrzyma sobie tą nagrodę, może i zasługuje, ale nie można o nim mówić że jest najlepszym zawodnikiem na świecie, bo nie jest, dużo strzela gra ładnie ale nie jest najlepszy, takie jest moje zdanie :) poza tym zawodził w karnych i gdyby nie wsparcie kolegów i ManU by nie dawało rady wygrać z nami albo z Chelsea w karnych to byłby antybohaterem i teraz nikt by nie wspomniał o Złotej Piłce dla niego :) owszem, bardzo dobry piłkarz, światowa czołówka, ale nie najlepszy, nie zasługuje na otaczanie go taką czcią jak on by sobie tego życzył

za Euro będę się z niego śmiał, tak samo jak śmieję się z jego charakteru i zapatrzenia w siebie bo zawodnik który jest (cytując) pierwszym drugim i trzecim piłkarzem świata powinien na takim Euro śmignąć raz drugi i Portugalia w finale. O to właśnie chodzi, cała repr Portugalii grała słabo a on nie wyróżniał się na ich tle, tego się spodziewamy po takiej 'gwieździe'?

a jeżeli chce Ci się żygać to przykro mi, możesz już zaczynać bo ja mam prawo swoje zdanie pokazać i będę to robił bez względu ile osób będzie przeze mnie miało problemy żołądkowe :)

0

gunner_london - nie on wygrał tylko Manchester United wygrał ;) a jeżeli sobie przypominasz w decydujących meczach nie pokazał NIC dlatego mówienie że on wygrał jest nie na miejscu bo to brzmi jakby w finale LM strzelił 4 bramki i 3 razy asystował :) owszem w lidze wyjątkowy sezon, wiele goli, piękna gra, ale te najważniejsze mecze bez szału, albo grał średnio albo padakę :) ManU wygrało LM dzięki znakomitej grze całej drużyny a nie samego CR7. Następnie wystarczy spojrzeć na Euro, no coś jest nie tak skoro nawet na tle kolegów z Portugalii nie błyszczał już nie mówiąc o reprezentantach innych krajów bo nawet taki Arshavin go przewyższał w każdym aspekcie :) za Ligę wielki szacunek, za LM i Euro mogę co najwyżej wyśmiać zawodnika uważającego się za najlepszego na świecie :)

0

mi się nawet denerwować nie chce na niego :) wystarczy na niego spojrzeć, życie go już dość skrzywdziło i oszukało :] on ma swój malutki świat w którym jest guru i niech żyje w tym przekonaniu, właśnie dlatego nigdy nie będzie naprawdę wielki :))) może i wygra, niech ma ;) my cieszmy się naszą drużyną, DRUŻYNĄ nie pojedynczymi piłkarzami, zachowanie Eto'o po zdjęciu go w meczu z Recreativo pokazuje na co się patrzy w Barcie i co jest priorytetem :) a mi odpowiada to bardziej niż ślepe zapatrzenie w jednego pizdusia :)

0

bardzo dobra decyzja :)

0

"To niewiarygodne, ponieważ oni zawsze wydają się być w kryzysie, a tymczasem tracą do nas tylko dwa punkty." i to jest powód do niepokoju :) ale skupić trzeba się an swojej grze, utrzymać jak najdłużej obecną formę, wygrać GD i trochę się odskoczy

0

i to są profesjonalne wypowiedzi :) niby pochwali, ale podkreśla że jeszcze nie mamy tytułów - naszego głównego celu :) na razie Pep mnie pozytywnie zaskakuje

0

przez valkdeza na pewno nie :]

0

Nie twierdzę że VV jest najlepszy, bo nie jest, ale jest jednym z najlepszych :) dla mnie po prostu nieprawdą jest, że jest zbyt słaby na Barcę bo jest jak najbardziej odpowiednim zawodnikiem na tej pozycji w naszym zespole :) panowie z TVP są winni tylko temu że Valdes jest postrzegany tak a nie inaczej przez osoby nieobeznane z piłką a chcące jakoś zaistnieć rzucając tekstem wśród młodszych znajomych :) do kadry powinno brać się zawodników którzy na daną chwilę są najlepsi, nie wmówisz mi że Reina albo Palop prezentują lepszą formę niż Victor. Iker też na dzień dzisiejszy jest słabszy (na dzień dzisiejszy! chodzi mi o dyspozycję, nie o umiejętności) ale to ikona, kapitan i on będzie grał i bardzo dobrze bo na to zasługuje. Co do obrońców sprawa jest logiczna, mniej strzałów mniej okazji do interwencji. Jeżeli nie wierzysz, że dla bramkarza gorsze jest mieć 1,2 interwencje niż ciągły napór to powiedz mi czemu w meczach gdzie różnica klas jest duża vbardzo często najjaśniejszym pktem słabszej drużyny jest właśnie goalkeeper mimo, że na codzień wcale nie musi błyszczeć?

0

a jakie to ma znaczenie że Real prowadzi? My musimy o Valladolid myśleć a nie o jakimś całkiem innym meczu, karny słuszny niesłuszny, nieważne sędzie w ogóle nie ogarnia trochę tamtego meczu w obie strony. To my prowadzimy w tabeli, wygrywajmy swoje mecze, zagrajmy swoje w GD i tyle, taka jest piłka mecz trwa 90 minut + doliczony czas

0

hanc - zgadzam się słowo w słowo :]

Media kreują bramkarzy dobrych i bramkarzy słabych, na podstawie pojedynczych omyłek jak i udanych interwencji, interpretują inaczej zarówno świetne mecze jednych i drugich jak i ich błędy. Każda parada wykonana przez VV będzie przez nie uznawana jako pojedyncza, przypadkowa chwila wielkości, a każdy błąd jako utwierdzenie ich w teorii na jego temat. Zupełnie inaczej będzie np w przypadku Cecha, tam każda parada to potwierdzenie światowej klasy, a każdy błąd to chwila słabości jaka przydarza się każdemu. Ciemny tłum to kupuje i dalej rozgłasza teorie panów chociażby z TVP. Wpisują na jutube 'VV funny' i napawają się przez 5 sezonów 3 pomyłkami mającym miejsce bardzo dawno. Nie widzą jak teraz broni VV bo po co? Lepiej uważać, że VV gra dlatego że Iker występuje w Realu, choć jak się okazuje on także miewa CHWILE SŁABOŚCI. Ogarnijmy się, VV bywa mniej efektowny od innych, jest za to bardziej efektywny. Jeżeli znacie takie słowa to zaobserwujcie pod tym kątem występy Victora, to że on się nie kładzie ŁAPIĄC tą piłkę wcale nie znaczy że była ona łatwiejsza od tej którą WYBIŁ chociażby Casillas. Nie twierdzę że nasz portero jest lepszy od bramkarza Realu, ale zauważam brak konsekwencji w poglądach niektórych ludzi. Przykro mi że tak wielu jest takich którzy ślepo patrzą na to co mówią inni nie próbując nawet sami interpretować faktów.

0

w telewizorze mówili że on je słaby to musi być

0

bez ostatniego 'że' :]

0

Mimo wszystko myślę że Szamotulski byłby lepszą alternatywą

To nic, że ten sezon w wykonaniu VV bardzo dobry, że się rozwija, że nigdy nie zbliży się poziomem do naszego choćby Fabiniaka nie?

0

świetne zdjęcie :D

0

Sezon jest długi, no przykro mi ale nie da się co mecz wygrywać 5-0 przez cały sezon. Byle ligi nie zaspali, w LM awans już jest co najważniejsze jak na razie

0

To Meksykanin nie pokrył Derdiyoka, gdy ten zdobył wyrównującego gola.

Solidny występ Brazylijczyka, który zastępował Abidala. Z każdą minutą gra co raz pewniej i lepiej.

i po takim opisaniu obaj dostają tą samą notę he

0

kikiriki - z Espanyolem był faul jedyny jego błąd to złe wyjście w powietrze, a takich błędów u bramkarzy nie powinno się liczyć bo przy kompetentnym sędziowaniu nie miałoby to wpływ na to czy gol będzie czy nie, to naprawdę malutki błąd VV, a ogromny babol sędziego. Z Betisem no wybacz błąd może był ale nie był to jakiś babol tylko kwestia podjęcia decyzji, mówisz że VV ma fart a ja właśnie twierdzę inaczej, ma zaj*bistego pecha bo każdy jego najmniejszy błąd kończy się stratą bramki, z Atletico wyszedł trochę za wysoko, i padł gol, a Maxi za każdym strzałem takich bramek nie zdobywa gdyby to przeszło obok nawet nikt by nie zauważył błędu, z Espanyolem gdyby nie sędzia też nikt by tej sytuacji nie pamiętał, Betis, strzał kawałek w bok i jeszcze by Valdesa chwalili że dobrze skrócił kąt i zmusił do błędu, Ty takie akcje nazywasz fartem?

0

jedynie osoba grająca kiedyś na pozycji bramkarza może w pełni oceniać drugiego bramkarza

a mi się to zdanie spodobało bo ma w sobie naprawdę dużo prawdy :)

0

kikiriki - chodziło mi o ten sezon, bo do kadry powinno się powoływać bramkarzy którzy na chwilę OBECNĄ prezentują dobrą dyspozycję a nie sezon temu a na dobrą sprawę to VV w tym sezonie nie miał meczu w którym musiałby bronić po kilka/naście cięższych strzałów, owszem wpuszczał bramki ale w większości nie miał szans albo było sam na sam. W tamtym sezonie nie oszukujmy się cała Barca ze sporadycznymi wyjątkami nawaliła a o GD lepiej zapomnieć. Mimo to w tamtym sezonie kilka meczy VV wybronił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?