0

A mi się marzy zobaczyć VV w meczu w którym to nie Barca ma przewagę. Oczywiście bardzo się cieszę, że nasz klub w każdym meczu ma posiadanie piłki kosmiczne i stwarza full akcji itd itp ale myślę że tylko mecz w którym VV będzie miał więcej niż 2 lub 3 akcje do obrony pokaże w jakiej jest dyspozycji. Prawda jest taka że dla bramkarza z najwyższej światowej półki lepiej jest mieć strzał co 5,6 minut wtedy po kilku wyłapanych łatwiejszych piłkach wzrasta (i to zdecydowanie) prawdopodobieństwo wyłapania silniejszego strzału. Na chwilę obecną Barca w każdym meczu naciska przeciwnika praktycznie przez pełne 90 minut nacinając się tylko na nieliczne kontry, a czasem naprawdę przydaje się takie bombardowanie bramki, jeśli bramkarz wyjdzie z tego obronną ręką to potem już nie ma granic których nie jest w stanie przekroczyć. Valdes traci bramkę co mecz ale aż się prosi żeby powiedzieć: 'i co z tego?' zrobił błąd przy bramce dla Atletico, ale pamiętajmy że był już wynik a w takich sytuacjach zdarza się zaspać(nie usprawiedliwiam go tylko łagodzę nieco, bo przy identycznym błędzie Casillasa mówiłoby się, że mógł sobie na to pozwolić przy takim wyniku i grze). Zrobił malutki błąd z Espanyolem (powtarzam MALUTKI), który byłby bez żadnych konsekwencji gdyby sędzia był kompetentny. Reszta bramek nie była po jego błędach. Tak jak pisałem wcześniej 2gi bramkarz reprezentacji moim zdaniem mu się należy,a już 3ci to bez wątpienia

0

Skończcie głosić te śmieszne teorie że VV broni w Barcie bo Iker broni w Realu, no dziecinada wierzyć w takie pierdoły. My rozmawiamy o najwyższej półce światowej piłki, a Wy się dopatrujecie jakichś śmiesznych akcji typu 'pokażmy że jak oni mogą to my też' ludzie no tu się patrzy na wyniki naprawdę uważacie, że gdyby Valdes miał się przyczyniać do porażek Barcy to zarząd trzymałby go dla HONORU? No proszę was, dyshonorem to byłyby porażki z Realem a nie zmiana bramkarza i zarząd z pewnością to rozumie ale Wy najwyraźniej nie. VV broni bo jest solidnym bramkarzem, na tyle solidnym żeby tym 2gim (moim zdaniem) albo 3cim(niech wam będzie) w reprezentacji być. Nikt (obiektywny) nie twierdzi że ma grać w 1szym składzie bo nie ma nawet takiej opcji ale szansa mu się należy, Palopowi nie odstaje w NICZYM a wręcz jest lepszy, tak samo jak z Reiną moim zdaniem ale no dla dobra ogółu przyjmę że Reina jest lepszy (?). Tak czy inaczej Reina i Casillas zakładając że są lepsi zostaje trzeci bramkarz, a kto miałby zająć to miejsce jak nie podstawowy i bezkonkurencyjny na dzień dzisiejszy bramkarz takiego klubu jak FCB?

0

Iker>Valdes>Reina>Palop

0

byle nie kristjano

0

"Jesteśmy pierwsi by grać 'fair-play', ale nie jesteśmy głupi" - i tyle w tym temacie :PP

0

VV chciał tą piłkę ŁAPAĆ nie WYBIJAĆ na rzut rożny, to chyba dobrze? Chyba lepiej jak piłkę ma bramkarz w ręce niż przeciwnicy w narożniku boiska? Tak jak pisałem w innym newsie, jedyny błąd VV to wyjście w górę, powinien jedną nogę zgiąć i kolano do przodu, wtedy Garcia co najwyżej by się od niego odbił a on byłby bardziej stabilny.

0

bramka Henry'ego takie ch*jumuju dzikie wężę :DD

gdyby nie ta 'cudowna' komunikacja w Espanyol'u to bramki nie miałoby prawa być :D ale nie narzekam

0

Błędem Valdesa było to że przy wyskoku nie zgiął jednej nogi, wtedy kolano poszłoby do przodu i Garcia by się tym swym łokciem nie przedarł a i VV byłby stabilniejszy, nie zmienia to jednak faktu, że bramki nie powinno być bo faul był.

wynik sprawiedliwy, mam za wolnego neta żeby oglądać mecz także dwie pozostałe brami zobaczę dopiero za chwilę

0

jeszcze jeden! jeszcze jeden!

0

proste że gola nie powinno być :|

0

lincoln25 - tu się z Tobą nie zgodzę. Jak dla mnie Casillas a Valdes to naprawdę wielka różnica niestety na korzyść Ikera.

sciach "wyszedl z bramki i skrocil kat ale czy prawidlowo?" jak najbardziej prawidłowo gdyby poszedł do napastnika i rzucił mu się pod nogi tylko ułatwił by lobowanie bo leżąc miałby mniejszy zasięg niż kucając. Zostać w bramce absolutnie nie mógł - gdyby został wtedy uznałbym to za jeden z jego większych błędów w ostatnich sezonach.. Wracając do nie zatrzymywania się, taki rodzaj bronienia to już jest akt desperacji, na ślepo rzucasz się pod nogi tylko jeśli naprawdę nie masz wyjścia, np jesteś źle ustawiony albo napastnik ma przed sobą pustą bramkę a Ty 'gonisz' za piłką. Jeśli wyjście jest prawidłowe bramkarz powinien czekać na strzał. Wydaje mi się, że najlepsi (Iker, Petr) takie lobowanie by obronili, Valdesowi się nie udało no i wracamy do tego powiedzenia że bramkarz MUSI mieć trochę szczęścia, Valdes go nie ma i to jeden z czynników dla których odstaje od czołówki

0

oczywiście chodzi mi o błąd muru, nie bramkarza

0

fffj - przy sam na sam bramkarz skraca kąt, i czeka na ruch napastnika VV zrobił i to i to, zabrakło mu cm-ów i tyle. Jeżeli już się doszukujesz błędów to popatrz na 1szą bramkę dla Betisu no czegoś takiego to się nawet w okręgówie nie spotyka

0

tak, jak ściągniemy nowego bramkarza to na pewno mur przestanie puszczać piłkę pomiędzy nogami, a obrona przestanie dawać się rozklepywać drużynom typu Betis...

0

hehe no i to jest atmosfera :PP

0

dwa razy o wychowanku, sory :)

0

nie mam zamiaru mówić że VV jest najlepszy na świecie bo nie jest, nie wiem nawet czy by się w pierwszej 5 lub 10 zmieścił, ale no proszę Was nie zjeżdżajmy go jak psa za mecze sprzed kilku sezonów, historia pokazuje że każdy bramkarz ma prawo do błędów.. VV jest wychowankiem, jego miejsce w 1szym składzie jest więcej niż pewne, mało tego, ma pewniejsze miejsce w składzie niż którykolwiek zawodnik z pola, podchodzi profesjonalnie do swojej pracy i jest wychowankiem, to za mało żeby być 3 kapitanem?

0

'Nie pamiętam żadnej z jego fantastycznych parad...' - ziomek co Ty bierzesz?

0

fcbszklany - dokładnie

0

ale jak dupcie nam ratuje to jest dobrze co? wystarczy pooglądać mecze zeszłego sezonu, był jednym z najpewniejszych i najrówniej grających

0

zlotinho04 - obawiam się, że tylko ty to widzisz, co więcej, obawiam się o twój wzrok

0

było się śmiać z Janasa? :DD ja bym nie robił tragedii, podeszli do meczu na luzie, przegrali, ok, ale awans mają a to o to w tym chodzi, zrobili co mieli zrobić najmniejszym nakładem sił :) VeB!

0

dla mnie VV

0

naprawdę chciałbym zobaczyć Arszawina u nas, ciekawi mnie jak ten zawodnik poradziłby sobie w takim klubie jak Barca :)) ale oczywiście 30mln to za dużo na taki eksperyment, kasa na pewno by się zwróciła, ale jeśli nie udałoby się to lewa strona Barcy kulałaby w tym sezonie co mogłoby się na wynikach odbić a na to nie można sobie pozwolić, już jeden sezon bez trofeum był, ten nie może być powtórką

0

też mam wiarygodne źródło informacji i jak widzisz ile osób tyle opinii, tak było jest i będzie :) mamy różne źródła, różne zdania itd, nie warto polemizować, tak czy inaczej nie chciałem nikogo urazić tym pierwszym komentarzem, mam nadzieję że na lajt to wziąłeś :)) dobra koniec zaśmiecania tematu bo na inne tory zboczyliśmy, pozdrawiam :)

0

Różnica jest na pewno, ale jest też duże podobieństwo którego nie trzeba szukać w szczegółach: obaj chcą odejść, obaj nie mogą bo pracodawcy nie chcą ich puścić :)) uwierz mi, że o Rosji co nieco wiem i nie wszystko jest takie jak się wydaje i jak przedstawiają to polskie media, tak naprawdę każde jedne państwo ma tak wady jak i zalety a wystarczy porównać jak w Polsce kreuje się Rosję a jak USA. Tyle :)

wracając do tematu chciałbym Arszawina w Barcy, konkretny zawodnik, na pewno nie byłby jakąś naszą gwiazdą, ale wartościowy zmiennik a kto wie może i o pierwszą 11 by się pokusił

0

Niepotrzebnie się oburzasz, nie chciałem nikogo urazić :)) jeżeli już mówimy o 'niewolnictwie' w piłce to nie podpinajmy tego pod dany kraj, daleko nie trzeba szukać, krystuś chciał w Realu grać a go nie puszczono, a wydawałoby się że takie coś nie powinno mieć miejsca w najlepszej lidze świata i w najlepszym klubie europy (teoretycznie, bo LM jakby nie patrzeć wygrali) co do dalszej części Twojego komentarza to też mam inne zdanie, ale nie ma sensu na stronie FC Barcelony pisać o demokracji Rosji :P Nie oburzaj się tak, żartobliwie te p*olisz napisałem także bez spinek, a 13 to nie jest mój wiek :)

0

kaztek - sory ale pier****sz aż przykro :PP

szkoda że nie przeszedł do Barcy, oby polepszał swoją formę i w końcu udało mu się do nas przejść :) chciałbym go kiedyś zobaczyć w naszych barwach

0

ale Valdes to chyba spał na tym meczu...

0

chciał to odszedł, niech tam próbuje w pojedynkę mecze wygrywać, a jeśli nauczą go że czasem trzeba podać do kolegi z drużyny to tylko lepiej dla niego, gwiazdą to on w Premier League nie będzie, nie ma takiej opcji, za mało pokory :)) ale życzę mu jak najlepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?