2

Takie są niestety realia naszej gry, tragedi jak na taki skład nie ma, ale klasowa drużyna obnaża nasze kadrowe braki. Zostaje wiara I wierzymy do końca. VEB

0

Niestety gramy tak na ile nas stać, w sumie to było do przewidzenia bo sam puściłem na Sevile( liczę że nasi to wygrają mimo że mi nie wejdzie) ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, obrona I pomóc może poza de yongiem I alba to pożal się Boże ciało obce, najgorzej jednak boję się psg,

4

Czkawka po rzędach Barka będzie się odbijala napewno przez kilka najbliższych lat.

0

No mecz był równy, nie było to widowisko godne finału, szkoda że trofeum nie udało się zdobyć, widać wielkie braki w kadrze, szkoda że Holender nie rotuje więcej składem, Pedri już od wtorku jedzie na oparach, Sędzia nie udźwignąl ciężaru finału, Messiemu się nie dziwię, zachowanie obrońcy nie miało nic wspólnego z piłką. Pozdrawiam I Dobranoc

2

Tym 2 panom już podziekujemy, Klub potrzebuje prezydenta, A sytuacja nie wiadomo kiedy się zmieni...

2

Może liczy że Laporta zachowuje I umrze:) Cwaniaczek

0

@jfcb1990 czyli? Po staremu

0

No cóż, za przeblyski fajnej gry należy pochwalić, ja osobiście do Kommana nic nie mam, przyszedł do sufu, połowa trochę gra druga połowa tylko na sprzedaż się nadaje... o puigu nie będę pisał bo tez tego nie rozumie.. zobaczymy co przyniesie nadchodzący miesiąc z finałem w Paryżu;)

1

@Jakchcesz
Dobry jest Mirosław bezalkoholowy, I lub osobiście podchodzi jeszcze żywiec, I Heineken zero, próbowałem raczej wszystkie I większość jest okropnych

0

Komentarz usunięty

1

Tylko On, bez formy od 2014 roku, Sergio drewniane nogi ,potykam się busquets..

0

Na tej stronie to jest już więcej Reklam jak u syna na grach na telefonie...

2

Prawda jest taka że chodź wybory wygra Laporta to I tak szybko się tu sytuacja nie zmieni, nikt naszych gigantów nie kupi bo nikogo po pierwsze nie stać A po 2 nikt nie jest głupi żeby płacić po prawo 20baniek euro Sergio B. Czy Grizmanowi, o Coutinho nie wspomnę. A skoro oni zostana to przez brak kasy nikt nie przyjdzie... Klub czeka kilka lat ciężkich( nie twierdzę że nie dadzą rady czegoś nie wygrac) ale będzie ciężko, potrzebny długofalowy projekt..

6

Ja rozumie że skuteczność straszna, rozumie że błędy w obronie, rozumie że kontuzje, ale jak jest 1:1 I w 82 wpuszczam Sergio B. Co nic nie jest w stanie zrobić z przodu A w 89 Puiga to trzeba być Debilem Roku... modlić się żeby sezon był skończony na 3-4miejscu I oby LM była dokończone w podobnej formule jak rok temu, czyli jeden mecz bo Katar nas zdmuchnie jak Bayern rok temu z tym że razy dwa...

1

Nie ma Holender pomysłu na skład. Jedno co to broni to że tak naprawdę nie ma kim grać...

0

Wszystko lepsze I tak od kiszenia ławy u Rudego Holendra

0

Witam, wiadomo coś na temat sondaży wyborczych w barcelonie

0

Największym problemem Busiego jest to że w poprzednich sezonach też grał słabo, ale na tle sredniakow z La liga nie odstawał ,A teraz już nawet na tych sredniakow nie wystarcza, nie mówię już o LM I tych lepszych w La liga.

4

Dla mnie Holender już jest skreslony( pora na zmianę avatara) jest tak samo nieudolny jak jego poprzednicy, można wprost napisać że wszedł w ich garnitury;),nawet liczne kontuzje go nie bronią bo to że ten dziad Busi gra, że wpuszcza Trincao, A riki siedzi to podchodzi pod sabotaż

2

Dzień dobry;)życzę każdemu z was milej Niedzieli przedświątecznej;)

2

@MasnyTed hehe to było dobre

4

Holender ewidentnie podąża kręta droga mojego awatara, I setiena, jedyne co to broni w jakimś stopniu to źle transfery I kontuzje. Ale tymi swoimi wyborami(Busi) I brakiem gry rikiego sam sobie strzela w kolano. A do tej pory nie wiem jaki sens było ściągać coutinho A wpuszczać Francuza.. hm, może był w kubku jak Valencia strzeliła na remis I nie widział, w sumie to mi do głowy tylko przychodzi

4

Holender robi o co jego nieudane poprzednicy, grają nazwiska. A tyle krzyku było jak przychodzil

0

@Beztroskii
Przeslesz linka gdzie to mogę wykupic

0

@NaFazieHitman podaruje ktoś stremem?;)

0

@Beztroskii
Masz jakiegoś strema??????

0

@Pogba
Masz jakiegoś strema

2

@sokot jedyne co różni ich od nas to to że oni mają drużynę, tak jak Liverpool, City, Bayern, psy, itp.. A u nas drużyna wygląda tak. Mam pilke, gdzie jest Messi??

1

@zmiter912576
Większości każdej ze stron takich jak ta czy to Barcy czy Realu zawsze brak obiektywizmu wobec rywala. Tak samo zawsze podziały między Messiego A Ronaldo, fakt jest natomiast taki że Ramos jest genialnym obrońca, A jeszcze lepszym Wodzem , przy nim każdy gra na wyższym poziomie.

11

Gościa nie trawię(Ramosa) ale trzeba mu oddać że jest genialnym Kapitanem I też super obrońca, cała moc realu, czy to teraz w ostatnich meczach, czy na koniec tamtego sezonu co każdy mecz wygrywali 1:0, czy 3 ligi mistrzów pod rząd. To zasługa Obrony, widać było jak ostatnio ramos odpadł jak wyglądała ta obrona. Więc czapki z głów bo choć go nie trawię to na przestrzeni ostatnich 10 lat to napewno najlepszy obrońca świata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?