31 sierpnia 2012, 20:34
0
27 sierpnia 2012, 21:04
- 5 w madrycie. Jesteś taaaaaaaaki oryginalny . Gimbusiarskie teksty.
26 sierpnia 2012, 22:35
Jezu, ale się jaracie. To dopiero poczatek sezonu..
13 sierpnia 2012, 20:46
1995 rocznik więc nie masz 18 ... chyba, że liczyć nie potrafie :)
8 sierpnia 2012, 17:13
Pytanie mam. Czy leci mecz na platformie N? Jakiś niekodowany kanał czy coś?
4 sierpnia 2012, 21:45
Pinto jest lepszy od tego przereklamowanego valdesa, który wg was jest najlepiej grającym na świecie nogami bramkarzem.
5 lipca 2012, 18:00
E, dopiero weszlam, byla juz prezentacja na CN?
5 lipca 2012, 18:05
A konferencja o której się skończY?
4 sierpnia 2012, 21:46
obronił tzn, że jest godny barcelony? ahaahahah, z czym ty do ludzi kobieto, do garów..
5 lipca 2012, 18:15
Nie podobają mi się te stroje, a wyjzadowe są jeszcze bardziej okropne.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
0
- 5 w madrycie.
Jesteś taaaaaaaaki oryginalny . Gimbusiarskie teksty.
0
Jezu, ale się jaracie. To dopiero poczatek sezonu..
0
1995 rocznik więc nie masz 18 ... chyba, że liczyć nie potrafie :)
0
Pytanie mam. Czy leci mecz na platformie N? Jakiś niekodowany kanał czy coś?
0
Pinto jest lepszy od tego przereklamowanego valdesa, który wg was jest najlepiej grającym na świecie nogami bramkarzem.
0
E, dopiero weszlam, byla juz prezentacja na CN?
0
A konferencja o której się skończY?
0
obronił tzn, że jest godny barcelony? ahaahahah, z czym ty do ludzi kobieto, do garów..
0
Nie podobają mi się te stroje, a wyjzadowe są jeszcze bardziej okropne.