0

0

- 5 w madrycie.

Jesteś taaaaaaaaki oryginalny . Gimbusiarskie teksty.

0

Jezu, ale się jaracie. To dopiero poczatek sezonu..

0

1995 rocznik więc nie masz 18 ... chyba, że liczyć nie potrafie :)

0

Pytanie mam. Czy leci mecz na platformie N? Jakiś niekodowany kanał czy coś?

0

Jak się poślizgnął. Spójrzcie na stope, nigdzie mu nie odjechała. Podskoczył. Zwykła symulka

0

Były karne, o ludzie ......

0

jeżeli pinto jest lepszy od valdesa to czemu nie gra w pierwszym składzie?

To skoro Valdes też taki dobry, to czemu w reprezetancji Casillas gra w podstawie? ..

0

taak, a szczególnie Valdes i jego świetna gra nogami prezciwko Realowi .

0

Kuszczak(przykład) bronił w United karne, albo Foster i co? Jakoś wylądowali w innych klubach. Kuszczak w drugoligowcu, a Foster w WBA. Jakoś są 'nie godni' United ..

do garów kobieto ..

0

obronił tzn, że jest godny barcelony? ahaahahah, z czym ty do ludzi kobieto, do garów..

0

Pinto jest lepszy od tego przereklamowanego valdesa, który wg was jest najlepiej grającym na świecie nogami bramkarzem.

0

Pinto > Valdes

0

xavi żel

0

jak widze fabregasa od razu przypomina mi sie to zdjecie jak laska mu loda robi..

0

ale atmosfera na stadionie :3

0

ale atmosfera na stadionie, nie to co CN.

0

gooooooooooooooooooooooooooooooooooool : DDDDD

0

tello x D

0

jak komuś się mogą podobać te stroje? wiem, że to kwestia gustu, ale co maja takie ''tropiki'' do normalnych barw barcelony? ,-

0

Te stroje są okropne .......

0

Prawidłowo mówi. A redaktorzy wielkie oburzenie ...

tomek97 - i co z tego, ze plakal? to normalne.. nawet Pirlo miał łzy w oczach i co, tez frajer?

0

okropne są, jak jakieś tropiki

0

0

why so serious?

Bo np. niektórzy pracują i nie mają czasu sprawdzić? No i ja nie jestem fanką fcb.

0

Nie podobają mi się te stroje, a wyjzadowe są jeszcze bardziej okropne.

0

A konferencja o której się skończY?

0

E, dopiero weszlam, byla juz prezentacja na CN?

0

why so serious?

MU też zagra rezerwami, bowiem Rooney, Welbeck, Nani, Evra, Young, Jones, Lindegaard (udział w Euro), De Gea, Cleverley, Smalling, Giggs, Rafael (IO) .

0

SzpicekYo - ta jasne, wysublimowany bardzo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?