nauticaa
Dołączył/a: kwiecień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
damian.veb, akurat jeżeli chodzi o tournee to pokonaliśmy was rok temu 2-1 także. Gratuluje jeśli porównujesz LM i tournee.
0
SzpicekYo żart na poziomie gimbazy.
0
Nie było karnych. .
0
mariuszkab2- takie coś sie nie gwiżdże na karne ..
0
dwa karne z tyłka ehe : )
0
karny z tyłka, bo faul był przed polem karnym
0
hahahhaha
0
barcelona nie ma mistrza i już prawie CN puste hehe
0
ale stypa na CN.
0
słupek : D
0
Chelsea 6;1 QPR
Torres 3x . i gdzie ten wasz autobus? taktyke dobiera się pod przeciwnika.
0
cobi - takie cioty, że mają mistrza ehe.
0
ole le, ola la, ser del Barça es ser un subnormal!
0
ole le, ola la, ser del Barça es ser un subnormal!