0

Tego nie wiemy, jednak od jakiegoś czasu przed przerwą reprezentacyjną po tym urazie idzie mu nieco gorzej gra.

0

Messi pewnie do mundialu będzie się oszczędzał jak w 2014 roku, takie mam przypuszczenia.

1

Dokładnie tak, porażka owszem może się zdarzyć, ale tu nie było widać zaangażowania chęci no i po pierwszym meczu, gdzie mieliśmy przewagę wygląda niedobrze. Według niektórych to nigdy nie wolno nic złego powiedzieć, bo się nie zna, itd. Krytykę po tym meczu zasłużyli, każdy będzie pamiętał tą wpadkę, od razu nie trzeba nikogo zwalniać, ale trzeba przyznać się do porażki, przeprosić za to się stało i bardziej się starać następnym razem.

3

Główną jego wadą według mnie jest to, że chce ciągle grać tymi samymi zawodnikami, a to stwarza dwa problemy: pierwszy, zawodnicy wiedzą, że będą grać niezależnie od formy, a dwa będą wyczerpani ciągłą grą. Porażka w LM głównie na jego konto idzie.

1

Za karę to Valverde powinien dostać lanie od tej pani co masz w avatarze heh.

1

3 i 4 kwietnia pierwsze mecze, rewanże 10 i 11

0

U mnie czarny ekran, zero głosu A inne programy normalnie działają

0

Ktoś jeszcze na tvp1 nie ma transmisji oprócz mnie?

0

Chodzi tylko o kwestie biznesowe (zarobkowe) z tego względu, a że PSG nie da rady to mówiłem o tym wczoraj np.
Spokojnie jak my przejdziemy i trafimy na Real to jesteśmy ich w stanie wyeliminować.

0

Nie pomyślałbym, że kiedyś będę z takiego rezultatu zadowolony:
http://www.ifotos.pl/zobacz/typpng_qnnwssx.png

0

Słaby, bo tylko 1.3 na Real dzisiaj podniosły się kursy w porównaniu z dniem wczorajszym.

Już kurs podniósł się na fortunie do 3.15 z 2.8

0

Co polecacie na dzisiaj postawić?
Ja zastanawiam się nad Realem (spotkanie bez remisu kurs 2.8), z racji tego, że im została tylko LM do ugrania w tym sezonie tak naprawdę, a w tych rozgrywkach trzeba przyznać, że są bardzo mocni, Emery nie pasuje do PSG według mnie, w zeszłym roku przetrwonili przewagę czterech bramek, teraz mają dwie do odrobienia, a Real napewno coś strzeli.

0

Na początek sprobuj zrestartowac połączenie, wyłącz i włącz ponownie router, jeśli nic się nie poprawi to może być np. problem z dostawcą Internetu, nie zawsze problem będzie po Twojej stronie

2

Możesz sprawdzić wykorzystanie podzespołów poprzez menedżer zadań np. albo dobrze by było gdybyś miał taką płytę ratunkową bootowalną, bo ona też sprawdza sprzęt. A co do tego programu to może skontaktuj się z firmą czy mogliby Ci ustawić go ponownie, w przypadku reinstalacji, bo podejrzewam, że do ustawień posłużyli przypisany do Ciebie adres IP. W razie pytań to pisz na priv jak coś.

1

Pan Waldemar to ekspert haha

0

Mogą negocjować, klauzula jest po to jeśli klub nie chce sprzedać zawodnika, a jakiś inny klub chce go kupić i zawodnik chce odejść (patrz przykład Neymar, gdzie Barcelona nie chciała go sprzedać więc musieli wpłacić całość klauzuli).

0

A z nim (tym Mario) co on mówi o pasjach i wtrącaniu się w nie swoje sprawy, której jedyną jej pasją jest najeżdżanie na każdego i wtrącanie wszędzie gdzie się da swoich trzech groszy

0

No Valencia dzisiaj porażka z Realem, w czwartek porażka z nami i na weekendzie z Atletico i pakiet gotowy.

14

"Takimi meczami wygrywa się Złotą Piłkę..."

0

Miałem postawić wczoraj, że coś strzeli, ale za mało meczów było jak dla mnie do typowania.

0

Dodamy mu duet z own goal i będą już mieć więcej haha

5

W sumie nie jest on aż tak niezbędny, na atak mamy Messiego, Suareza, Dembele, Paco no i Arnaiz może będzie częściej z czasem występował w pierwszej drużynie. W ataku mogą też zagrać inni zawodnicy, jeśli zajdzie taka potrzeba, tak że według mnie sprowadzenie jego nie jest koniecznością.

0

No ja mam akurat taki traf, ale może los się w końcu odmieni

0

Ja bym stawiał na 4-0, Barca dzisiaj powinna się rozstrzelać, a Levante nie powinno nic strzelić, z Real-Celta to może być różnie, żaden wynik mnie nie zdziwi tutaj, jak już miałbym wybrać jeden z wyników to typuję 1:1

0

W kontekście LM to liczę, że Rakitic i Paulinho przede wszystkim będą próbować częściej strzelać z dystansu (mam tu na myśli najbliższego rywala w LM - Chelsea), bo to bardzo się przyda.

0

Takie to są najczęściej zajęte akurat.

1

Przywitamy ich..... wygrywając mecz na ich stadionie.

0

Dzięki

14

W dzień moich urodzin, życzę dobrego meczu Barcy i wygranej oraz żeby obyło się bez urazów/kontuzji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?