negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wygraj dwa mecze z Realem, ukończ grupę na czwarty miejscu, co za (nie)asy...
2
Już 0:3
0
Ja różnie, ostatnio jak grali postawiłem na nich kilkanaście złotych w meczu z PSG, gdzie kurs na Real bez remisu wynosił ponad 3 (w najlepszym momencie trafiłem, kiedy kurs był najwyższy) no i się udało wtedy.
1
Perez jak sądzisz, Ty sobie lepiej radzisz od Bartomeu czy nie?
3
Ja w to wątpię, to jest tego typu sytuacja, że mimo że jesteś najlepszy, to i tak pewnej rzeczy, celu nie możesz osiągnąć.
1
Tak, bo wygrali 3xLM pod rząd, bo nie było varu. Real to jest Real, nie wiadomo kiedy może z powrotem wrócić do formy, zawsze trzeba na nich uważać, niezależnie jak grają. Nieraz mecze bez Ronaldo Realu, gdy ten jeszcze występował u nich, pokazali że sobie umią poradzić bez niego (np. finał pucharu króla w 2014 roku z nami). W finale tegorocznym LM Ronaldo nic nie strzelił, był krytykowany, że był niewidoczny, a Bale swoje zrobił, tyle że on często łapie kontuzje. Zawsze mogą wrócić "do gry", nie można ich lekceważyć.
1
Tylko, że Real w fazie grupowej raczej tak bardzo dobrze nie grał, ostatnio zajął bodajże drugie miejsce w grupie a i tak wygrywają ostatnio LM.
0
A jednak nie zagrałem, bo pewne komplikacje wystąpiły, ale sądząc po wyniku 1 połowy może to i lepiej nawet.
2
Siema, ktoś coś obstawia dzisiaj? Myślałem coś odnośnie under w meczu Real - CSKA, coś związanego z wygraną City i Juve. Ma ktoś jakieś ciekawe typy na dzień dzisiejszy?
0
A jaki system masz? Spróbuj ponownie zainstalować sterowniki dotyczące dźwięków, dawniej korzystając z realteka pamiętam, że była mozliwosc bez problemu wyboru gdzie ma iść dźwięk. W razie problemów to pisz na priv, to postaram się pomóc jak będę miał wolną chwilę.
0
On pokazuje ile chce bramek dostać jutro.
1
Dokładnie wszystkiego Ci teraz nie wytłumaczę, ale z tego co kojarzę to w następnych latach Polska dostanie znacznie mniejszą kwotę na dotację, a wpłacić będzie musiała więcej niż teraz (po 2020 roku). Ponadto musi zwracać pieniądze przy wykazaniu jakichkolwiek nieprawidłowości.
1
Bardzo bym chciał, żeby ludzi też zaczęli dostrzegać inne partie niż PIS/PO, ale niestety na to się nie zanosi. Sam jestem również przeciwny Unii Europejskiej. Ten twór nas ogranicza niestety i narzuca nam dość sporo rzeczy. A ludzie jeszcze zapominają, że Unia zacznie się domagać zwrotu kasy, którą nam użyczyła na różne zadania.
0
Na triceps mogę polecić jeszcze pompki na poręczach.
1
Możesz spróbować to uruchomić w trybie awaryjnym z obsługą sieci i sprawdzić zachowanie komputera, jeśli masz utworzony punkt przywracania możesz z niego skorzystać i wrócić do ustawień gdzie działał sprzęt poprawnie, możesz skorzystać z bootowalnej płyty ratunkowej, która powinna naprawić zaistniałe błędy, jeśli masz więcej pytań to napisz na priv, to coś pomoge, doradze
0
Po sezonie trzeba będzie szukać również kogoś za Verme na jego miejsce, nie wiadomo jak się sytuacja wyjaśni z Umtitim, a niebawem trzeba będzie mieć za Pique, bo wiele lat też już nie pograć w podstawie. U nas obsada obrony zawsze była problematyczna i ciekawi mnie jak to zostanie rozwiązane, bo jakieś zmiany będą musiały być w tej kwestii.
0
Matma ma to do siebie, że nie uczysz się do niej tak jak do innych przedmiotów. Specyfika jej jest trochę inna i trzeba rozumieć pewne rzeczy by sobie sprawnie z nią radzić. W szkole zawsze bardzo dobrze mi szło z matmy więc czasami pomagałem innym w ten sposób, że pokazywalem im jakieś zadanie sposób rozwiązania, tak żeby naprowadzic osobę na odpowiedni tok rozumowania w danym zadaniu A później dałem im do rozwiązania tego typu zadanie co objasnialem (np. z geometrii) i dawałem inne dane do obliczeń i sprawdzałem czy poradzą sobie z tym. Kluczem jest opanowanie schematów, rozwiązań jakie się stosuje w rozwiązywaniu zadań z matematyki chociaż wiadomo, że jednym osobom przychodzi to łatwo innym nie.
0
No właśnie, mi chodzi, że tym posunięciem zrobił krok w tył w karierze, bo liga francuska jest na słabszym poziomie niż hiszpańska.
0
Ja to się poczułem jakbym był na turnieju pokerowym widząc te obliczenia procentowe i licząc jakie szanse mam na wygranie rozdania.
0
To zależy od włodarzy klubu i samego zainteresowanego. Moim zdaniem po tym jak się zachował w zeszłym roku: bójka z Semedo, zwodzenie fanów (sprawa zdjęcia z Pique), toczenie pozwu o kasę przeciwko byłemu klubowi, wypisanie się z ojcem z bycia socios dodając do tego podejście Szejka, który prędzej zająłby się hodowlą kóz niż pozwolił sprzedać Neymara, nie wydaje mi się by do tego doszło. Miał tutaj wszystko co chciał, a jednak poszedł do Paryża wiedząc, jaki tam jest poziom ligi.
0
https://zapodaj.net/89ce25b5e0977.png.html
0
Najbardziej jak dla mnie odpowiedni skład na ten mecz.
2
Niedobra sytuacja, coraz więcej zawodników mamy niezdolnych do gry, o ile w LM mamy sytuację opanowana to w LL będzie ciężko.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Napisz na priv to coś doradze
0
On to jest największym obrońcą obecnego zarządu, więc nie przyzna się jak coś źle zrobią tylko zaszyje się w morze i czeka na dobry ich ruch wtedy wychowała ich pod niebiosa i atakuje każdego kto się z nim nie zgadza. Dla mnie chyba najbardziej irytujący użytkownik na tym forum, bo jeszcze nie pojal, ze ludzie się mylą, a on zawsze za największego eksperta się uważa, tak broni zawsze decyzji trenera, a jak Brzeczek kogoś raz wystawił w podstawie to wysmial to, uznając za żart, wiem że się do tego nie przyzna, bo prawda boli, to jest swego rodzaju fenomen, bo nigdy nie dostał bana za prowokacje
6
No przy obecnym zarządzie gdzie zawodnicy odchodzili za darmo lub za mniej niż 10 mln to kwota 21 + 2 za wypożyczenie to jest postęp. A tak poważnie, dobrze wyszło dla Paco zmiana klubu i niech gra tam najwięcej.
1
Mi chodziło, że chybione to stwierdzenie, że w książkach źle go przedstawiali, jak ktoś się uparcie trzyma jednego zdania, to blokuje fakty niekorzystne dla siebie.
0
Dawniej pamiętam, że były, kilkanaście lat temu, ale wtedy nie spotkało się żadnego złego określenia o Wałęsie w książkach.
0
Najgorzej z tej trójki według mnie i tak wypadli Hiszpanie, bo mając 5 pkt przewagi nad tymi ekipami i tylko dwa mecze do rozegrania, oddali w zasadzie pierwsze miejsce w grupie. Fakt, że ten turniej jest niezbyt ważny, ale takich rzeczy się nie robi. Szkoda na nich patrzeć co się dzieje z tą ekipa, ale trzeba się przyzwyczaić, że teraz są nie na najwyższym poziomie...