negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widać, że wzięli do siebie, co prawda nieudaną próbę wotum nieufności. Wcześniej Bartomeu musiał zwołać wybory, więc nie mogą sobie pozwolić teraz na jakieś dziwne akcje.
0
Muszą w końcu pójść na przód, osoby które dawniej stanowiły o sile WWE już ich nie ma w zdecydowanym przypadku, więc muszą budować programy na nowych osobach.
0
Ciekaw jestem jakie będą plany po WM, mam nadzieję, że będą również nowe feudy.
0
Mogliby jej dac pas po WM w jakimś ciekawym story, a nie tak z dupy jak już chcieli zrobić, FOX mógłby trochę poczekać.
0
Dokładnie, to też mi się nie podoba i nie ma co jej bronić, bo też ja WWE pcha na siłę, bo chcą żeby była ta nr 1 wśród kobiet w federacji.
0
Mogą zrobić świętowanie jeszcze na koniec WM wspólne Charlotte, Becky, Sasha i Bayley, cała czwórka z pasami...
0
Skłóconym społeczeństwem łatwiej się steruje, to znana doktryna.
0
Mi chodziło, że on sądzi że każdy ma asystenta, a tak nie jest. A to co Ty piszesz, to inna sprawa, bo były przypadki u mnie na uczelni, że Ci co w ogóle nie pisali egzaminu mieli zaliczone. Profesorowie już prędzej mają asystentów niż normalni wykładowcy.
0
Nie każdy ma, część nawet z nich pracuje na innym etacie bądź prowadzi zajęcia na kilku uczelniach.
0
Przeważnie tak, dostają dobrą kasę to większość siedzi grzecznie, jednak czołowe postacie federacji mają trochę do powiedzenia i czasami się czemuś sprzeciwia.
1
Nie wytłumaczy się im tego, jeszcze niech ktoś powie, że woli fame mma od UFC.
0
Ja wolę obejrzeć zdecydowanie UFC niż to fame mma.
0
Mnie osobiście drażni dawanie ciągle Charlotte walk o pasy i pasów, a że WWE nie umie na SD zrobić drugiej walki kobiet o pas, to już ich problem.
3
Ja mogę w ten sposób powiedzieć jak można oglądać kabaret taki jak fame mma. Wrestlingiem z kolei interesują się osoby, które mają historię również w UFC i z różnych dyscyplin sportowych więc kabaretem bym tego nie nazwał napewno.
1
I tak byłby bez tego dobry, nie potrzebny jest pas Charlotte w tym momencie.
0
Po co dawali Charlotte ten pas kobiet SD, ja wiem że chcą by była kobietą nr 1 w WWE, ale bez przesady.
0
Według mnie wiele osób źle ocenia Ortona, bo jednak ten zawodnik trochę potrafi i w ringu i za mikrofonem, a Styles też nie miał takich porywajacych walk jak się to zanosiło z Nakamura, z Bryanem był i trochę lepiej, choć też szczyt możliwości to nie był. Niestety głównie, że te walki i feudy nie wychodziły winie głównie fatalny booking w WWE jak to robią dość często. W tym przypadku jednak uważam, że to zestawienie będzie ciekawe.
0
Jeden z lepszych pojedynków na WM to będzie, segment ich ostatni fajnie wypadł, nie zdziwię się jak ta walka lepiej wypadnie jak np. Styles walczył z Owensem.
0
A pamiętasz w finale w 2014 jak się bronili po strzeleniu 1-0 i tak się im nie udało, tak Barca w zeszłym roku, itd. więc nie zawsze bronienie wyniku popłaca i może się zemścić.
1
Dokladnie, na tym polega zresztą wiara, ze nie wszystko wiemy wyznajac dana religię. Bo czym by była w takiej sytuacji wiara, jeśli coś by było w 100 % pewne.
2
Spokojnie, Mario tutaj nigdy nie dostanie bana. Prędzej chyba już Neymar wróciłby do Barcelony.
0
Real Madryt: "Mamy kryzys, kryzys..."
8
https://pliki.meczyki.pl/big/284/5c80b2b9a9d75.jpg
0
PSG lubi odpadać w LM, to dopisza ewentualnie kolejna pozycję sobie.
7
Magia Santiago Bernabeu
0
Nie ma co liczyć na to, że moderacja nawet jeśli ponad połowa osób, by była za zbanowaniem kogoś się tym zajęła. Wiele jest osób takich, co przyczepia się do byle czego, a moderacja nic z tym nie robi.
1
Właśnie, nie powinien już walczyć po przerwaniu streaku a zwłaszcza po tej porażce z Romanem, ale jednak dalej WWE chciało by się pojawiał, bo oni uwielbiają dawnych zawodników pokazywać, jak często się da, a sam Taker, powinien odpuścić, ale wiadomo chciał walczyć jeszcze, te jego ostatnie walki zwłaszcza po za USA na galach PPV to były w trybie slow motion.
0
Chyba niejaki LuisSalvano czy jak się to pisze.
1
Kiedyś to musi nastąpić, to nieuniknione. A to story już dawniej był i planowane, a teraz podmienianie zawodników w walkach o pas przez samego Vince'a ma zacząć tą rywalizację.
0
Ja kupowałem nie tak dawno fotel biurowy z Agatą meble za ok. 600 zł, z którego jestem bardzo zadowolony. Teraz nie mam jak podać modelu, jeśli chcesz to napisz na priv, to później podeśle i tak jak kolega wyżej mówi ciężko dostać taki dosyć dobry fotel biurowy do 500 zł.