negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JohnA też tak myślę, skromnie bo ponad 4 dychy, ale jak to się mówi na niedzielę będzie
0
Na kuponie została już tylko Barca i co najmniej dwa gole w meczu, oby się powiodło.
0
@dud1 Dokładnie, też mówiłem nieraz, że aby nastąpiły zmiany musi zmienić się zarząd.
0
@MichalZZZ A w jakim przedziale cenowym szukasz laptopa i czy tylko te dwa bierzesz pod uwagę?
0
@bari_94 Ja bym bardziej stawiał na to, że obie drużyny strzelą, ale co do tej podwójnej szansy na remis, to różnie może być.
0
@Grzesior667 raczej all in jak już haha
0
@Zip no pain, no game
0
@Undertaker87 niestety wiele osób przecenia tutaj Bartomeu i wierzy w cuda z nim związane. Ludzie nie widzą (albo nie chcą widzieć, bo są zaslepieni obecnym prezydentem), że wszystkie dywagacje, niepowodzenia mają jeden mianownik - Bartomeu. Owszem nie tylko jemu zdarza się coś źle zrobić, ale jako główny zwierzchnik klubu musi brać odpowiedzialność za czyny.
0
@bartekvisca Ale chyba dobrze jak ktoś normalnie zwróci uwagę gdy z czymś się nie zgadza, wyrazi swoje zdanie. Ja np. od początku jestem przeciwnikiem obecnego zarządu, ale nie przeklinam ani nie wyzywam jakoś, to też źle, bo rozumiem, że mam wychwalac pod niebiosy każdą decyzję zarządu?
0
@cules100pro każdy preferuje inna formę nauki, jeśli chodzi o programowanie to według mnie najlepiej się tego uczy tworząc jakieś swoje projekty, programy, bo wtedy wyszukuje się i uczy pewnych rozwiązań i zastosowań.
1
Epizod u nas miał niezbyt udany, ale dla tych którzy twierdzą, że to tylko i wyłącznie jego wina, a zarząd w niczym nie zawinił, powiem tak: młody gracz, do którego zwraca się Barcelona, żeby do nich przyszedł, gdzie wiadomo jaki jest prestiż i renoma klubu oraz jakie są zarobki kto by odmówił przyjścia nawet grając niewiele. Owszem Malcom powinien być świadomy, że może dostać małą liczbę minut i pójść grać tam gdzie dostanie ich więcej, ale taką okazje jak on dostał po prostu się wykorzystuje.
0
@damianex10 Pewnie podeprą się kodeksem karnym tym, że pobicie jest ścigane z urzędu....
0
@Fabik87 Te memy z tym gościem, mi się nigdy nie nudzą.
0
@ściah Znalazłem jego wypowiedź, ale pomyliło mi się, bo dotyczyła jednak meczów La Liga w USA, czego zwolennikiem podobnie jak tournee jest Bartomeu.
https://www.fcbarca.com/84898-sergio-busquets-po-spotkaniu-kapitanow-klubow-primera-division-jednosc-daje-nam-sile.html
Ten artykuł gdzie się Pep wypowiada również jest ciekawy.
0
@ściah Jeśli mnie pamięć nie myli, pojawił się kiedyś wywiad z Sergio, gdzie wypowiadał się, że jest przeciwnikiem tych tournee. Więc w takiej sytuacji artykuł jak najbardziej jest zasadny, jeśli piłkarz publicznie mówi o tym (postaram się poszukać w wolnej chwili tego wywiadu, to go wrzucę później).
0
@LuisSalvano Wiesz, z jednej strony jeśli szejki chcą utrudnić ten transfer, wiedzą że trudniej będzie zebrać Barcelonie pieniądze, bo to wiąże się ze sprzedażą kilku osób niż włączyć transakcje na wymianę jakiś graczy.
1
@Vhaeraun No z niektórymi aktualizacjami zwłaszcza na 10 jest problem, u mnie np. po jednej, nowy laptop, specyficzny do gier się zawieszał.
0
@Chwytliwy Poczeka na Fonta lub kogoś innego, w międzyczasie nabierze jeszcze doświadczenia.
1
@Chwytliwy Prędzej jak będzie kadencja nowego prezydenta klubu, wtedy gdzieś możliwe, że Xavi wróci.
2
@VamosRakieta Chyba ktoś nie mógł przejść bez cheatów i się obraził...
0
@BarcaInfo Tak o tym wiem akurat, także Font jeśli umi3jetnoe poprowadzi kampanie A będą to wspierać Laporta i Benedito to powinien wygrać najbliższe wybory.
0
@BarcaInfo Potencjalne transfery Griezmana i Neymara mają odwrocic uwage od kiepskiej końcówki sezonu i zwiększyć poparcie Bartomeu. Wiesz coś może czy Font planuje jakieś działania przed wyborami w 2021 czy dopiero jak będzie kandydował?
0
@LuisSalvano Nie do końca sprawa wewnetrzna, bo o pozwie wszyscy wiedzą, tak samo jak niektórzy mogą czuć się urazeni do wyczynów Neymara więc trzeba to też zrozumieć. A dwa, że będąc w PSG nie był na takim samym poziomie jak u nas, a było gorzej, często był kontuzjowany więc ja nie uważam, że jego powrót z miejsca gwarantuje nam same sukcesy.
0
@student97r Bardzo dobrze powiedziane i ujęte.
1
@LuisSalvano Tylko wiesz, że z naszym zarządem też nie miał dobrych relacji jak dochodził, wszak nazwał waszego ulubionego prezydenta "żartem". Ponadto jakoś nie słyszałem by wycofał proces przeciwko klubowi, skoro tak chce przyjść do nas A tym wypisaniem się z socios kiedy przyszedł do PSG, też się nie popisal. I to są fakty.
2
@Gaucho On wszystkich by tylko obrażał i pouczał kto ma inne zdanie od niego.
0
@marcin000019 jeśli masz kabel uszkodzony to nic nie da przejściówka z jack na USB. Jakie masz tam kabel w tym zestawie, wymienny czy zamontowany na stałe? Najlepiej jakbyś sprawdził na innym kompie jak działa mikrofon czy też są tego typu problemy, jeśli nie to gniazdo na mikrofon masz uszkodzone.
0
@Rewolucja123 w wersji 2.0 tym razem
3
@KamQiX Pomijając temat korupcji, to właśnie nie karanie sędziów i nic nie mówienie o pomylkach rażących jakie robią, już swoje robi. Gdyby karani surowo ich za rażące błędy sytuacja wyglądałaby inaczej, a tak to pomija się ten temat nie wiedząc czemu.
0
@El dominatore Spokojnie zaraz przyjdą obrońcy Bartomeu i będą usprawiedliwiać każdą jego decyzję. Ok mimo, że sam jestem przeciwnikiem zarządzania Bartomeu wiem, że pewne rzeczy mu wyszły dobrze (jak np. powiększenie przychodów klubu), ale nie będę każdej jego decyzji uważał za słuszna, bo tak nie jest. Ta ich postawa przypomina mi trochę sytuację u nas w kraju i postawe zwolenników PO/PiS i nie widzenie innych alternatyw. Wielu z zachodzących fanatyków jeździ po Laporcie, ale prawda jest taka, że klub był w dużo gorszej sytuacji niż kiedy rządy obejmował Bartomeu, ale to jest temat na dłuższą wypowiedź.