negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@antoniabc https://www.fcbarca.com/78102-bartomeu-neymar-nie-jest-na-sprzedaz.html o to chodziło mi.
1
@MartiNJ11 Według wypowiedzi Bartomeu i Neymar i Sanchez mieli też zostać, zresztą co miał powiedzieć, tak chce ich sprzedać? Bartomeu jak się wypowie to nie ma co brać jego słów w pełni za prawdziwych.
0
@Persyfl Co nie zmienia faktu, że transfer był nieudany i poszedł za darmo i byliśmy na nim stratni. Chodziło mi o To, że musisz tak usilnie bronić podjętych decyzji przez obecny zarząd. A ja mam prawo skrytykować ich działania, jak robią coś nie Tak, a nie wmawiać sobie, że wszystko jest ok. Na codzień też tak usilnie zamiast przyznać się do błędu i coś poprawić, też uważasz, że dobrze zostało coś zrobione?
0
@Persyfl Za darmo miałem na myśli m.in. Mathieu, Verma, Sandro i prawdopodobnie Turan za rok.
0
@Persyfl No tak najlepiej bronić wszystkich decyzji tych niekoniecznie dobrych według Ciebie, zamiast coś z tym zrobić i postarać się poprawić coś zmienić. Gratuluję podejścia. Każdy robi błędy, ale sztuka jest się doskonalić, a nie brnąć i trzymać się kruczowo jakiejś postawy.
0
@Persyfl Gdyby Bartomeu był taki dobry, to zaraz po tym jak został prezydentem, nie muisał by zwoływać wyborów ani nie groziłoby mu wotum nieufności. Serio uważasz, że to najlepszy prezydent jaki mógł się nam trafić? Samo piłkarze, którzy odchodzili jak Neymar, Mathieu, Alves źle się o nim wyrażali otwarcie (chyba nie uważasz, że tak powinno być, że Mathieu chciał nam strzelić gola, po to by wyrazić swoje niezadowolenie wobec zarządu). Ciekawe czy Ty też jesteś z tych co chcą, żeby Neymar wrócił, przecież nazwał Bartomeu żartem! Za Bartomeu doświadczyliśmy dwóch upokorzeń z rzędu w LM, piłkarzy niejednokrotnie wypuszczał za darmo, wydajemy najwięcej na pensje dla piłkarzy, dokładanie się piłkarzy do transferu też nie wygląda profesjonalnie. I to nie są żadne żarty tylko fakty. Kolejna sprawa związana z canterą, fakt młodzież może nie jest taka zdolna obecnie, ale żeby nikt nie mógł się przebić, to źle również świadczy o klubie, że tak znakomita szkółka barcelońska nie może wyrobić choć jednego wybitnego piłkarza. Możliwe, że też nie trafił z transferami Coutinho i Dembele, bo mimo, że jestem za nimi, to przez ten okres, nie dali tego drużynie co powinni i jeśli Barto chce ściągnąć Neymara to zapewne co najmniej jeden z nich odejdzie. Z młodych graczy np. za Sandro i Munira wzięliśmy aż 1,05 miliona, co chyba mówi samo za siebie. W kwestii meczów po za Hiszpanią (np. sprawa z meczem w USA), gdzie Bartomeu jest ich zwolennikiem, sami piłkarze m.in. Sergio wypowiadał się w tej kwestii publicznie, że są przeciwni temu (był tu artykuł o tym w 2017 r. bodajże). Ja rozumiem, za to co wykonał dobrze Bartomeu należy się pochwała, ale nie można zamazywać, jego złych zachowań. Skoro Bartomeu jest taki świetny, to czego socios w ostatniej ankiecie, gorzej ocenili jego i zarządu działania niż w zeszłym roku? Musimy też pamiętać o tym, że czeka nas przebudowa składu w następnych latach, po odejściu Alvesa dalej nie mamy dobrej jakości na tej pozycji, Alba nie ma zmiennika, ściągnięto Boatenga na wiosenną rundę, by miał odciążyć Suareza, a wszyscy wiemy jak to wyglądało, podobnie jak z wypożyczonym w tym samym czasie Murillo.
0
@mkord Zapominasz, że i tak Bartomeu jest u sterów, a póki on jest to niewiele się zmieni, nawet jak wywalą Segure.
0
@Chwytliwy No Vince to rekin biznesu jednak, co nie zmienia faktu, że obaj najlepsze co mogą zrobić to zejść ze sceny. I pomyśleć, że Papa Vince mógł mieć jeszcze UFC...
0
@BarcaInfo Tak tylko tutaj jest duże grono zwolenników Bartomeu, którzy zawsze będą go bronić, cokolwiek by nie zrobił. Podejrzewam, że gdyby podobny ruch zrobili Laporta/Font lub ktoś inny to zostałoby wylane wiadro pomyj na nich.
0
@Wawrzyszewski Dokładnie, Sandro odszedł od nas za darmo, zresztą nie on jedyny za obecnego zarządu.
0
@Chwytliwy Vince and Bartomeu out
3
@Jakdxb Przecież Wikipedia nie jest rzetelnym źródłem wiedzy w pełni, tam każdy może dodawać różne rzeczy, w tym również nieprawdziwe.
0
@BarcaInfo Mimo, że jestem przeciwnikiem Bartomeu, to według mnie nie ma on powodu by jako pierwszy obecny prezydent robił kroki w tym celu. Sam Neymer nazwał go przecież żartem, sądził się o pensje, zrezygnował z bycia socios, nie powiedział mu wcześniej o swoich zamiarach, mimo że koledzy z drużyny wiedzieli, że chce odejść. Sam Bartek mówił, niedawno że Dembele jest lepszy od Neymara. Jak dla mnie to Bartomeu nie ma powodu by jako pierwszy wyciągać rękę w kierunku tego transferu.
0
@FCB24 Mam nadzieję, że nie skończy się tak, że Vince będzie wtrącał się we wszystkie ich decyzję, oni nie wytrzymają i zrezygnują i dalej to samo będzie.
1
@Fawrf Jeśli przyjdą Neymar i Griezmann to będzie ktoś musiał odejść z dwójki Coutinho/Dembele lub nawet obaj ze względu na rzadką możliwość gry no i pensje też wchodzą w grę.
0
@Abuk Dokładnie też tak uważam. WWE można by nie oglądać miesiącami a i tak nic się by nie przegapiło, w kółko to samo. Vince musi odejść, to będzie najlepsze dla tego biznesu.
2
@Chwytliwy I Dobrze, bo to co się dzieje w WWE to istna parodia, po za NXT nie ma co tego oglądać.
1
@Chwytliwy Tak na dobrą sprawę, to w PSG obniżył loty i często był kontuzjowany, więc nie wiadomo czy gdyby przyszedł nawet do nas to czy sytuacja uległa by poprawie. Inna sprawa, że Bartomeu, przez niektórych nazywany "najlepszym prezydentem w historii Barcelony" mówił niedawno, że dla niego lepszy jest Dembele niż Neymar i że nie ma tematu jego powrotu (to z kilka miesięcy temu). Więc wyszedł by po raz kolejny na kłamce jeśli by tu przyszedł a odszedł Dembele. Odnośnie Neymara i Bartomeu w kwestii potencjalnego transferu napiszę wieczorem dłuższy komentarz.
0
@tomono Najśmieszniejsze w tym wszystkim byłoby to, że znając życie u nas gdyby UFC zawitalo ponownie do Polski to by się nie cieszyło takim zainteresowaniem jak to fame mma.
0
@Rewolucja123 Ja wiem o co Ci chodzi i wiem jako trend tu panuje.
3
Jeśli doniesienia okażą się prawdziwe i Benedito ponownie wystąpi z wotum nieufności wobec zarządu obecnego razem z Laporta i Fontem może im się to udac.
0
@Rewolucja123 A gdzie tu on wspomniał o Valverde? Ja się zgodzę, że to zarząd jest głównie odpowiedzialny za taką sytuacje na czele z Bartomeu.
0
@myscooter Fakt nie poprowadził swojej kampanii zbyt dobrze, ale z drugiej strony jednak co by nie zrobił to i tak Bartomeu by wygrał, bo udało się zdobyć tryplet.
5
@Nano22 Mi się wydaje, że bardziej wierzyć w przyszłość.
0
@Chwytliwy W zasadzie już się zaczęło, tyle że nie oficjalnie.
0
@mekston Jeśli wziąć pod uwagę ostatnie dwa sezony to tak naprawdę dla całej trójki transfery okazały się nieudane (ale może się to jeszcze zmienić).
0
@ściah Ok, jak coś to mogę chętnie dorzucić od siebie jakieś spostrzeżenia, działalność i transfery za jego kadencji itd. Jak jesteś chętny to podeślę po niedzieli.
0
@Chwytliwy Przecież część ich robi to po to, żeby wyciągnąć kasę A przy okazji pogrążyć osobę, której ten czyn się zarzuca (nie mówię, że wszystkie tak robią, ale część napewno).
0
@ściah Czy planujecie jakiś artykuł stworzyć odnośnie Bartomeu, bo większość jego kadencji za nami, a można by przestawić jego zarządzanie.
0
@Marcelveb Rewolucja to by była, jakby Bartomeu odszedł.