19

@Kapitan hawk A ja żadnej z nich.

0

@Salwik92 To Ty nie rozumiesz, że ciągle popieranie takiego układu nie zmieni w żaden sposób sytuacji w kraju. Ale żeby one nastąpiły muszą być gwałtowne ruchy, działania.

0

@Salwik92 W ten sposób nic się nie zmieni, jak będzie większość myśleć, bo skoro tylko te dwie partie mają wiecznie rządzić to po co mają coś zmieniać, poprawiać, itd. Tak ciężko to pojąć Tobie?

6

@Cave Większość osób w kraju tak naprawdę jest omamionych przez PiS lub PO o tylko to widza, ślepo zapatrzeni w te opcje.

0

@Kajtek77 Papa Vince jednak cos zaczął zmieniać w końcu, poczuł konkurencje. Mam nadzieję, że FOX też sprawi, że jakość na SD się podniesie.

1

@sokot Cenowo Tak, ale jakość jest po stronie NVIDIA (W ogolnym rozrachunku, bo zależy też jakie modele tych dwóch marek zestawisz). A co do pytania można tak zrobić jakbyś chciał, ja jestem zwolennikiem od lat w swoich zestawach procesorów Intel i kart graficznych NVIDIA, ale można dac w zestawie tak jak Ty chcesz bez żadnych komplikacji.

0

Testował ktoś tego pokera na betgames w sts?

2

2

@Vxb93 Czekałem na to aż w końcu ktoś zrobi takie porównanie.

0

@Maximus2 Mnie dziwi brak reakcji socios, powinni coś zrobić w takich sytuacjach, kiedy widzą że coś się dzieje złego...

1

@Janiama Firpo chyba też już miał jakiś ùraz na początku sezonu jeśli dobrze pamiętam, kilku zawodników już w tym sezonie u nas miało więcej niż jeden uraz to dobrze nie wróży.

0

@ranger3120 Napisz na priv to postaram się pomóc w tej kwestii.

0

@kamson24 Wiem, że rozniebto bywa, ale mimo naszej dyspozycji nie wydaje mi się, żebyśmy mieli stracić 3 gole dzisiaj.

0

Byłem w fortunie postawić mecze, gość przede mną miał na jednym kuponie, że Inter strzeli co najmniej 3 gole, kogoś chyba fantazja ponosi...

1

@TheNekro94 W samo sedno, zgadzam się z tym. Niestety często tak jest, że im bardziej jedna strona jest zaangażowana, bardziej że tak to ujme związana, tym bardziej później cierpi w przypadku niepowodzenia.

2

@TheNekro94 Właśnie i zależy od tego czy to dziewczyna była stroną inicjujaca to rozstanie to wtedy nie ma co wchodzić w związek jak bardzo mu zależy na niej. W sytuacji kiedy to on był za rostaniem to może zdać egzamin żeby znaleźć szybko kogoś nowego. Ale najlepiej dac czas dla siebie i zająć się sobą po prostu.

1

@Explode Ja dałem zwykły handicap i już ciężko to widzę haha.

1

@VenoM Ja osobiście mam trochę zastrzeżeń do niego, np. czego niektórzy zawodnicy, którzy odchodzili, publicznie okazywali wręcz niezadowolenie, jak np. Mathieu, który sam dołożył się do transferu (tu kolejna kwestia, bo nieprofesjonalnie wygląda jak zawodnik musi dokładać by mógł się przenieść). Jak zestawisz transfery przeprowadzone za jego kadencji to też nie za najlepiej to wygląda, część odeszła za darmo lub za grosze, dlaczego jego współpracownicy jak np. Mestre sami zrezygnowali ze współpracy z nim? Aż tak zaslepiony nim jesteś, że tylko w tym widzisz wadę Bartomeu apropo Valverde (tu kolejna kwestia, bo był opublikowany artykuł, gdzie zapytano grupę socios odnośnie Valverde, większość wypowiedziała się za jego zwolnieniem, więc można też pomyśleć, że ma zdanie socios gdzieś). Piłkarze sami wyrażają niezadowolenie z wyjazdów dalekich w presezonie co masz przykład z ostatnich wydarzeń. Wydajemy również najwięcej na pensje A później mamy problem przez to że sprzedażą zawodników. Nie jest tak kolorowo jak Ci się wydaje.

0

@snoopdegie Nie wiem czy poleci Bartomeu przed wyborami, była już nieraz okazja ku temu, ale niestety ślepo wierzyli ludzie obecnemu prezydentowi, jednak cieszy że coraz większą ilość osób zauważa, że Bartomeu nie jest taki wspaniały jak się wydaje. Powiedzmy sobie szczerze, na warunki jakie miał/ma przez swój pobyt (Messi w najlepszym wieku dla piłkarza, dostał młodego i utalentowanego Neymara co by nie mówić o nim, jednak warunki ma, wyrobiona marka, drużyna wyniesiona na top) i wiele innych, to jego prezydentura na minus wypada moim zdaniem.

1

@joloskyy W Operze też są zrobione dodatki dedykowane dla graczy i posiada wbudowany vpn dla przeglądarki. Ja używam m.in. Comodo Dragon, która pozwala na zmiany adresów dns.

1

@qbuteq co do brave można poczytać tutaj: https://niebezpiecznik.pl/post/brave-przegladarka-jak-chrome-ale-szybsza-i-z-ochrona-prywatnosci-uzytkownika/
I zobaczyć w komentarzach opinie o niej również.

0

@Azi Dokładnie, też za najlepszy wybór uważam Fonta w tej chwili, najważniejsze żeby ktoś z ekipy Bartomeu nie wygrał.

0

@Arkadio90 no ciekawe muszę przyznać haha

0

@Kredon według mnie najpewniejszy mecz Realu, Atletico i Juve potrzebują wygranej, ale gradu goli tam się nie spodziewam, w PSG meczu chyba postawię na nich i ewentualnie powyżej 1.5 gola w meczu.

0

Jakie typy na dzisiaj? Myślę o Realu z handicapem, City + over jeśli chodzi o gole, under 2.5 w meczu Atletico, zastanawiam się co z PSG, bo widzę ludzie typują tutaj undery 3.5

0

@student97r Dlatego wspomniałem, że wszystkie grzechy muszą być pietnowane. Kościół potrzebuje reformy, ale ona musi iść od kapłanów, bo to oni służą ludziom, a ludzie są kościołem. Ale profanacji też nie można ustępować i chwalić ją.

0

@student97r Owszem są, co nie znaczy jednak, że należy puszczać w niepamięć i to się tyczy wszystkich grzechów.

1

@Chwytliwy Pewne rzeczy się nie zmieniają, a w zasadzie to ludzie...

1

@PatrickoBarca Bo problemem jest przede wszystkim również Bartomeu w tym wszystkim.

1

@Robert1603 Ech ile razy trzeba powtarzać, że jeśli chcecie zmian musi Bartomeu polecieć najpierw...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?