0

Podobno może powrócić do trenowania niebawem i wśród klubów, które może objąć wymienia się m.in. PSG.

0

Coutinho myślę, że zostanie, bardziej mi się wydaje, że Malcom odejdzie. Zresztą w tym momencie jeśli Cou miałbyć sprzedany bylibyśmy stratni, podobni jak gdyby chcieli sprzedać Umtitiego, gdyby dalej nękały go kontuzje, urazy.

0

Wygląda na to, że Vince znowu sięgnie po Takera, Goldberga, ponownie pojawi się Lesnar u Arabów. No Araby mają kontrolę nad galami WWE, bo to oni płacą. Szkoda, że póki papa Vince jest u sterów nic się nie zmieni, a zainteresowanie ogólne i tak spada widząc po ratingach (1.56 Raw, 1.38 Smackdown).

0

No tutaj jest zjawisko o nazwie, że wszystkim nie dogodzi się i nie chodzi tylko o termin ślubu, ale inne pozostałe rzeczy, dziedziny, bo zawsze ktoś czuje się urażony, pokrzywdzony, itd.

0

Powiem tak, kto będzie miał przyjść to przyjdzie niezależnie od terminu, a kto nie będzie chciał i tak by nie przyszedł raczej, bo się zdarzają takie przypadki. Jak ktoś chce mieć huczne wesele, to zrobi w takim dniu, żeby wszystkim odpowiadało, a kto skromniejsze i tak nie zależy im kto przyjdzie A kto nie to prawie każdy dzień będzie dobry według mnie.

1

Tak, tyle że rodzina i przyjaciele i tak zazwyczaj wcześniej wiedzą kiedy ma się odbyć ślub. Zresztą termin powinien najbardziej odpowiadać nowożeńcom.

2

Niestety jak większość oglądała fame mma, które też parodiowało normalne mma, to było ok, bo można do piwka się pośmiać, itd. a tu już trzeba się popisać czymś, że udawane, itd. Niestety większość osób jest zmienna bardzo w zdaniach i wiele osób na szczycie, udaje się im dzięki temu manipulować.

1

Tyle, że jak planują ślub na rok czy dwa z wyprzedzeniem, to każdy się przygotuje na taki termin. To nie tak, że to się organizuje za miesiąc.

1

Dokładnie, teraz trzeba niestety z dużym wyprzedzeniem ślub i wesele planować, no chyba, że się znajdzie takie miejsce, co można w miarę szybko to ogarnąć. A co do uroczystości tego typu, meczów, itd. to według mnie można obejrzeć sobie mecz w następny dzień, a niektórzy to by chyba z własnych imprez by wychodzili, albo kończyli byle zobaczyć jak Barca gra. Ja rozumiem, pasja, kibicowanie, itd. ale bez przesady, jak ktoś zaczyna klub stawiać ponad sprawy rodzinne, to wydaje mi się być chore.

0

Tu jest ciekawy zestaw według mnie za ok. 3100 zł
https://www.x-kom.pl/lista/en4i5009d

Procesor z AMD i karta graficzna Radeon do tego dysk SSD na system, zasilacz według mnie ok. Możesz popatrzeć na ten, bo jest wart uwagi.

0

Jednak Neymar nie powinien się tak zachowywać. Gwiazdorstwo mu chyba uderza do głowy, pod względem sportowym ma wiele do zaoferowania, ale jego psychika pozostawia wiele do życzenia.

0

Też mi się wydaje, że za Suareza i możliwe, że Malcom wejdzie w II połowie za Coutinho lub ewentualnie Dembele i Alena za Arthura.

1

Niestety większość u nas ludzi sobie tego nie pojmie, bo zaslepieni są PO albo PiS A te dwie partie na tym korzystają, bo się wymieniają władzą co jakiś czas. Dopóki ktoś nowy nie obejmie u nas sterów i myślenie wiekszosci osób się nie zmieni, to nic się nie poprawi. Bo tylko się przerzucaja jedni z drugimi jacy tamci czy oni są źli, zamiast spojrzeć na inne opcje, bo wygląda jakby wybierali kogoś na zasadzie, bo tamten źle coś robi, zamiast sprawdzić i zorientować się co wybór konkretnej opcji może dać, zmienić.

1

Nie, to z utworu Sokoła, on akurat dobre teksty ma w utworach swoich.

0

Ja wiem, że będzie zmiana tendencji tych osób co narzekają po tryplecie. Ludzi większość da się łatwo zmanipulować, bo jakby teraz Bartomeu coś przykładowo odwalil to pewnie większość osób co go wychwala by nazywało najgorszym, itd.

0

Widać na Twoim przykładzie jak Bartomeu potrafi omamić. Mimo, że nie lubię Bartka, to przyznam, że przez ostatni okres nastąpiła poprawa jeśli chodzi o jego działalność, ale chcąc nie chcąc musiał, bo raz, że był zmuszony zwołać wybory w 2015, to dwa groziło mu wotum nieufności dwa lata później. Przykładem na manipulacje Bartomeu jest chociażby Valverde, którego wiele osób krytykuje tutaj, a nikt nigdy nie miał za złe Bartomeu, że go on zatrudnił, skoro są jemu przeciwni. Laporta trafił na złoty okres? Tak, ale to on dał szansę Guardioli i wielu innym, za jego kadencji ściągnięto Ronaldinho (choć tu zasługa bardziej jego ówczesnego asystenta Sandro). On jako prezydent napewno przyczynił się do tego złotego okresu, wiadomo miał swoje wady jak każdy, ale uważam, że za jego kadencji najwięcej osób zaczęło kibicować Barcelonie. O Bartomeu niejednokrotnie byli zawodnicy klubu sami publicznie się wypowiadali (Neymar, ale że względu na jego zachowanie można tego nie uwzględniać, Alves czy Mathieu).

0

Otóż to, zwłaszcza niektóre asy jak pod górę się wjedzie, to na dupie siedzą auta, że tak powiem.

5

Tir wyprzedzający tira, a między nimi różnica prędkości 1 km/h.

0

Zgodzę się również co do x-kom, sam tam kupowałem laptop parę miesięcy temu w dobrej cenie jak na swoje parametry.

0

Ja do nauki podstaw javy korzystałem z kursu na javastart.pl (tyle, że płatnego). Dobra jest też książka Java. Podstawy, wydanie Helion (najnowsze). Na youtube też jest sporo poradników z javy, więc napewno coś znajdziesz dla siebie.

1

Popatrzę za chwilę, bo sam kiedyś robiłem w ten sposób z Windows 10.

1

Python ze względu na to, że jest rozwijany w dużym stopniu i w przyszłości będzie odgrywał główną rolę, a na początek polecilbym c++ lub jave, żeby poznać podstawowe mechanizmy w programowaniu, obiektowosc, dziedziczenie, polimorfizm, itd.

0

Są do tego specjalne programy jak np. Rufus, co zrobi Ci z płyty systemowej obraz i zrobisz bootowalnego pendrive'a.

0

Były już takie akcje nieraz, jeśli gdzieś wyciekaja loginu i hasła to niektórzy próbują to wykorzystać i wysyłają tego typu wiadomości do wielu osób, w nadzieję, że ktoś się złapie na to i im zapłaci. Dla pewności możesz pozmieniać hasła z serwisów, których korzystasz.

0

Na WM też tak średnio z tą publika, ale może też przez to, że sama gala była bardzo długa

0

Często to fani robili najlepszą robotę na Raw po WM, tym razem tak nie było, zresztą nie dziwię się. Po jakimś czasie spadnie hype na Kofiego i Becky wydaje mi się.

2

Dokładnie, część prowadzących zajęcia na uczelniach albo prowadzi je jeszcze na innych uczelniach albo (i również) pracuje w jakiś firmach, bądź prowadzą jakieś działalności i przekazują swoją wiedzę. Jeden z takich prowadzących, sam przyznał że śmieje się z tych strajkujących nauczycieli.

0

Jest też możliwość inna, ale trzeba mieć do tego portfel internetowy.

0

No nie miałem na myśli Ciebie, tylko fanatyków Bartomeu takich jak pewne osoby, ja mimo, że np. komuś kibicuje czy jestem za jakąś opcją, potrafię mimo to dostrzec wady jakie ma, itd. a nie ślepo patrzeć i dawać się omamić.

0

Z nim to masakra cokolwiek omawiać. Nie zrozumie, że zarząd zrobił błąd, skoro Valverde ustawia Dembele i Coutinho by się wymieniali, a nie grali razem w jednym składzie (do tego akurat nie mam pretensji) to siłą rzeczy Malcom będzie grał bardzo mało, a zresztą ten transfer bardziej był z inicjatywy zarządu, no ale on będzie bronił Bartomeu zawzięcie. Sam zresztą widzisz, że musi się posilkowac przykładem z Realu, żeby się wybronic, ja wiem, że Bartek się poprawił ostatnio, ale wiele osób traktuje to jak wyrocznie, choć niejednokrotnie kłamał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?