negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tu nie chodzi chyba o to. Valverde ma swoje zalety, według mnie w ogólnym rozcharunku dobrze sobie radzi, ale to jaka Simeone ma charyzmę, żywiołowość, itd. to Valverde może tego pozazdrościć (widać w trakcie meczu jak reagują jeden i drugi), Ernesto to zdecydowanie ten spokojniejszy, ja Simeone podziwiam za jego zaangażowanie i tą werwe jaka w sobie ma w trakcie meczów.
3
No i dobrze mówi.
3
Z drugiej strony nie ma co ślepo patrzeć na to, co ktoś wprowadza, bo nie zawsze to jest dobre.
2
Dokładnie, jestem tego samego zdania.
3
To jest przesada jak dla mnie co wyprawiają. Rozumiem tolerancję, ale wszystko idzie w tym kierunku, że to odmienne zachowania jeśli chodzi m.in. o te cechy biologiczne będą uważane za normę, standard, a te jak najbardziej naturalne będą pietnowane. Nie widzę tego zbyt dobrze.
0
Tyle, że Sevilla się zepnie na mecz z nami, więc mecz nie będzie lekki i przyjemny jak się wydaje.
0
Dokładnie tak
0
Czego, wiele zawodowców z pokera prowadzi własne działalności jak Holz czy Ivey.
0
Ja mogę polecić książkę Lechrumskiego "Mental Edge" dotyczącą pokera, jest tam wiele ciekawych zagadnień, m.in. związanych z podejściem mentalnym.
0
Mi też to nie przeszkadza, bo nie jestem jego przeciwnikiem, bardziej mi chodzi o argumentację typu, a niech zostanie, bo inni będą płakać. No takie podejście, nie jest z pewnością dobre i osobiście nie kieruje się czymś takim.
14
Najlepsze są komentarze typu, że cieszą się, że zostaje, bo ludzie narzekajacy na niego będą płakać, itd. Ja osobiście nie mam nic do Valverde, ale ich argumentacja, że dobrze że zostaje, bo dzieciaki będą płakać, jest dla mnie żałosna, tak jak ciągle narzekanie.
2
Autokorekta nie jest powodem by popełniać notorycznie błędy w swoim ojczystym języku.
3
Nie dziwię się, że większość ludzi tutaj go omija, bo ciągle tylko to samo mówi w kółko i tylko ciągłe marudzenie i czepianie się wszystkiego.
1
Ja miałem na myśli początki zbierania rekacji na Becky, kiedy na SS to Charlotte zdobyła pas w lecie. A co do Rondy, to pamiętam jak zbierała heat, a buczana wcześniej Charlotte pop za atak na nią podczas Survivor Series. Niestety fani w USA na galach potrafią często zmieniać zdanie, a booking w WWE od dawna zostawia wiele do życzenia.
0
Romanem nie jest, ale nie o to mi chodziło. Chodziło mi o to, że jak jest ktoś upychany ciągle do walk ME i pasów to nie podoba się fanom i reakcje są jakie są wtedy. To upychanie Charlotte przyczyniło się mocno do reakcji jaką Becky zbiera obecnie.
0
Niestety pchają Charlotte na szczyt tak jak swego czasu Romka, fakt ona ma spore umiejętności, ale ciągłe jej dawanie na siłę głównych walk nie jest dobre, z tego głównie powodu Becky dostaje spora reakcję, wszystko się zaczęło od turnu na Flair.
0
Racja, bo może podejść z punktu osoby bardziej zaawansowanej, nie uwzględniając że osoba dopiero zaczyna treningi. Pewnie problem z przekierowaniem jest stron, z tego co widzę, bo błąd 404 się pojawia.
0
No dokładnie, trzeba dawać organizmowi "nowe wyzwania", żeby polepszać efekty treningu. Dzisiaj jest wiele możliwości by testować nowe rzeczy, urozmaicać swój trening, tak że każdy znajdzie coś dla siebie. Zresztą zawsze można się też skonsultować najlepiej z kilkoma osobami, które ćwiczą zawodowo bądź jest to ich wielką pasją i na pewno coś doradzą (nie tylko mam na myśli autora postu nadrzędnego, ale ogólnie).
Tak a pro po nie działają odnośniki do przejść w komentarzach, ktoś ma z tym jeszcze problem?
0
Ja właśnie osobiście łączę ciężary i treningi z masą ciała, też według mnie to rozwiązanie jest najlepsze. Kalistenika w wielu osobach budzi podziw tak jak piszesz. I też widzę na planach u kilku sportowców, których sprawdzałem i coś szukałem dla siebie, jakiegoś urozmaicenia, bo wiadomo, że po czasie, trzeba jakieś nowe kombinacje robić, by ciało odczuło nowe bodźce do działania to też właśnie mają ćwiczenia z ciężarami i własną masą.
0
Może z czasem, jak się oswoi z treningami, trochę się rozrusza, że tak powiem, spróbować split robić po FBW i zobaczyć jakie efekty będzie miał. Ale najpierw niech przepracuje okres początkowy, bo często osoby deklarują, że będą ćwiczyć, a zapał i chęci zaraz uciekają. No i trzeba zadbać choć trochę o odpowiednią dietę przy cyklu, bo ona jest również bardzo ważna.
0
Ja już się przyzwyczaiłem do splitu, bo trenerzy z jednej siłowni co uczęszczałem i znajomi tak trenowali i przekonywali mnie do tego z moich początków treningów, że tak już zostało. Według mnie dobrze jest jeszcze pomieszać treningi z własną masą ciała plus jakieś z dodatkowym obciążeniem dla urozmaicenia, choć najlepsze efekty są gdy się ćwiczy z własną masą ciała (Kalistenika) wedlug wielu osób. Ale na początek nie ma co tak za bardzo znowu komplikować sobie sprawy.
0
Ja osobiście nie katowałem wieloma ćwiczeniami tylko robiłem na start po 3 ćwiczenia na partię, 3-4 serię na każdą. No i efekty były. I nie ja sam jeden, używałem tego trybu. Ja nie uważam, że full body workout jest zły, bo to też jest sposób dobry i nie musisz wyzywać mojego zdania od bzdur totalnych.
0
Tylko wtedy trening musi wydłużyć, bo w godzinę wszystkich nie zrobi partii.
0
Jaka bzdura? Ja sam to praktykowałem i wiele osób z otoczenia i efekty były.
0
Możesz poszukać diet na masę dla Twojej wagi, jest wiele możliwości a jest bardzo ważna przy cyklu. Co do treningu to te 3-4 razy po 1h wystarczy na początek w zupełności, rozbijasz to sobie, że w pierwszym treningu w ciągu tygodnia ćwiczysz klatkę i biceps bądź triceps, w kolejnych inne partie ciała (staraj się podczas jednego treningu ćwiczyć jedną dużą partię ciała). Możesz się popytać śmiało bardziej doświadczonych osób na siłowni, zawsze ktoś Ci doradzi albo sam nieraz ktoś Ci pomoże jak coś Ci nie będzie szło, itp.
1
To ciekawe, bo część dorosłych ogląda też wrestling. W takim razie czego niektórzy zawodnicy UFC też zajmują się bądź zajmowali się wrestlingiem, jak np. Lesnar, Ronda, Lashley, obecny mistrz w UFC Cornier też interesuje się wrestlingiem, to może też są oni dziecinni dla Ciebie?
0
Liczę na to, że właśnie dzięki temu FOX będzie lepsza sytuacja z SD, bo tak jak piszesz, oni chcą dobrych, widowiskowych walk, a niżeli jakiś segmentów.
0
No i jeszcze pewnie Nakamura i ktoś jeszcze by zwolnić miejsca dla innych osób, jak chociażby z NXT, choć z drugiej strony martwię się, że mogą również przepaść. Ciężko momentami się ogląda produkt Vince'a niestety, mam nadzieję, że chociażby najbliższy mecz o pas WWE w komorze eliminacyjnej, bo skład jest ciekawy
0
Według mnie to nie wiedzą sami, jak do końca prowadzić programy, bo często powtarzają się w kółko podobne zestawienia chociażby. Za dużo osób pościągali, po części by nie poszli gdzie indziej.
0
Niestety w tym jest problem, że są tak mocni i przez to jakość jest nie za najlepsza. Chciałbym by to się zmieniło, no ale...