0

Kilka osób ma odejść w najbliższym czasie z WWE i dobrze według mnie, bo to jak prowadzi papa Vince tą federację i poczynania CT co wyrabiają, to znieważają fanów, potrafiąc nawet zepsuć walkę Styles vs Bryan.

0

Ja nie wierzę we wszystko co piszą, ale trochę sensu jest. Od Ciebie również nie zależy koncepcja zespołu, itd. Faktem jest to, że może grać na skrzydle i w pomocy, bo grywal na tych pozycjach nie raz w swojej karierze. Obecnie jest bez formy, więc też nie gra tak dużo, zobaczymy co będzie w dalszej części sezonu i w następnym.

0

Były informacje pisane na ten temat jak chociażby wtedy, gdy byli nim zainteresowani, a środki na niego mieli mieć, nie uwzględniając sprzedaży Neymara. To, że nie idzie mu teraz gra to już inna sprawa.

0

Tak, też może grać w pomocy, zresztą taki był zamysł zarządu pierwotnie jak to sprowadzali, w następstwie za Inieste. To, że teraz jak gra, to na skrzydle, to nie znaczy że ciągle tam będzie grał tylko.

0

No i jeszcze Coutinho gra również w pomocy.

0

Bartomeu mówił wtedy, że Neymar nie jest na sprzedaż, tak samo jak Alexis.

1

No racja, ja mialem na mysli ogolnie, bo 3 tygodnie temu osobiscie nie spotkałem się z taką opinią.

0

Były takie głosy na początku sezonu lub zaraz po oficjalnym zatwierdzeniu transferu Malcoma. Mi ten transfer bardziej wynika z chęci posiadania go przez zarząd aniżeli trenera.

0

Nie wiadomo jakie plany ma zarząd. Zależy to w głównej mierze czy Valverde będzie chciał zostać na przyszły sezon. Według mnie sprzedać powinni Denisa i Rafinha. A czy z tych bardziej znaczących pomocników ktoś odejdzie, ciężko stwierdzić na ten moment.

0

Według mnie w tym momencie nie ma sensu odpuszczać pucharu, gdy zostaje trzy mecze do rozegrania, jeśli awansują. Logicznie jeśli chcieli by odpuszczać to mogli zrobić to wcześniej. Po ostatniej wpadce z Romą nie dziwię się, że mają takie parcie na LM, zwłaszcza że Real wygrał to trofeum 3 razy z rzędu.

0

Ja rozumiem, że można być wielkim fanem Bartomeu, ale do Laporty, też trzeba mieć szacunek za to co zrobił. W końcu za jego kadencji Barca osiągała spore sukcesy sportowe i myślę, że w tym okresie najwięcej osób zaczęła kibicować Barcelonie. Jako prezydent w pewny sposób również przyczynił się do tego co się wydarzyło w tym okresie.

1

Wiesz, wtedy Bartek miał zagrożenie dotyczące wotum nieufności, dwa lata po tym jak udało mu się wygrać wybory, po wcześniejszych komplikacjach, które doprowadziły do tego, że musiał te wybory zorganizować. I od tej akcji z Neymarem, widać poprawę. Zresztą wie, że jakaś większa akcja, może to pozbawić stanowiska, więc wykonuje staranniej posunięcia. Ciekawią mnie wybory za 2 lata, bo z tego co czytałem nie będzie mógł kandydować ponownie (chyba, że się mylę) to może wystawić w takiej sytuacji kogoś od siebie.

1

Tak naprawdę pomysł zatrudnienia Abidala na tym stanowisku pojawił się już w 2015, tylko że ktoś inny był pomysłodawcą. Ostatecznie jednak postawienie na niego okazało się bardzo dobrym ruchem (w sensie Erica).

0

Ja osobiście korzystam z tego i z tego jeśli chodzi o ćwiczenia, bo każde z tych rozwiązań ma swoje dobre strony.

0

Według mnie to, że ktoś preferuje zeszyt, a ktoś inny aplikacje nie powoduje, że jest dziwadlem. Widzę na siłowni ludzi, którzy używają zeszytów jak i również aplikacji, kwestia indywidualna.

0

No nie, wszystko jest dla ludzi z umiarem, ale czasami trzeba mieć alternatywę rozwiązań zwłaszcza w prostych czynnościach.

0

Wszystko z umiarem

0

Ja zajmuje się informatyką, ale bez przesady też, żeby wszystko tak uzależnić od rozwiązań technologicznych. W Japonii np. to ludzie niejednokrotnie siedzący przy jednym stole nie rozmawiają ze sobą twarzą w twarz tylko przez telefon, co jest totalnym nieporozumieniem jak dla mnie..

0

W dodatku mają bardzo podobna do siebie liczbę punktów.

0

Nie wiem czy ktoś tu wspominał, od marca ma być wprowadzony realizowany projekt mama plus a propo PiS.

1

Jest tu ktoś kto jeszcze bardziej przeżywa wpisy różnych osób na tej stronie.

1

No niestety, opcji politycznej, które rządzą, zależy by poróżnić Polaków, bo podzielonym ludem się lepiej steruje niż zjednoczonym.

0

Niedługo dojdzie do tego, że odmienne zachowania będą bardziej szanowane i mieć więcej praw niż te normalne...

1

Ton głosu podobny był właśnie jak to wymawiał.

1

Z całym szacunkiem do Stylesa, ale Stone Cold jest nie do podrobienia hehe

0

Ja polecilbym Ci laptopy firmy Dream Machines. Sam używam bo od niedawna i jestem zadowolony, pod względem cena/jakość ciężko coś znaleźć lepszego.

3

On to czyta tylko to co chce, resztę pomija. Trzeba zrozumieć, że u Valverde trzon pomocy stanowią Busquets i Rakitic i przeważnie oni grają w podstawie, czyli 2 z 3 miejsc w pomocy jest zajęte. Można też zauważyć na przykładzie Dembele i Coutinho, że ich obu w jednym składzie trener nie uwzględnia.

0

Dokładnie sam Valverde może wyrazić inne zdanie, a Bartomeu nie ma co ufać w 100 % co on powie, bo sam mówił, że Neymar czy Sanchez nie są na sprzedaż, a ich nie ma w drużynie.

0

Samo WWE jest sobie winne tej sytuacji. Mam nadzieję, że ogarną się trochę w 2019 roku.

0

Nie wygra Balor, nie zrzuca pasa z Lesnara napewno przed WM i jego walka z Danielem w UFC. Swoją drogą, myślę że Balora by się lepiej oglądało, gdyby przeszedł heel turn.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?