1

Dysk SSD poprawi wydajność w znacznym stopniu. Dane zresztą można zapisywać na zewnętrznym jakimś nośniku lub chmurze i powinno się zresztą tworzyć kopie, żeby w przypadku awarii, ataku hakerskiego, itd. móc łatwo je przywrócić.

0

Krótko i zwięźle, najlepiej

0

Albo Janusz Futbolu.

0

Napisz na priv to udzielę Ci szczegółowych informacji na ten temat.

0

I z tego co dobrze kojarzę, kiedy były plany zakupu Cou raczej był brany pod uwagę jako "następca" Iniesty i jego zakup miał być zrealizowany również z myślą, że Neymar będzie w Barcelonie, bo nie wiedziano wtedy, że ten odejdzie z drużyny. W takim wariancie, Cou gralby więcej w pomocy i tak, bo trio MSN graloby i tak większość meczu jako atakujący. Alternatywnie gralby czasami na tym skrzydle, żeby dac komuś odpocząć, mieć dodatkowe możliwości.

1

Gale NXT biją na głowę te od głównego rosteru, tam to w kółko to samo na tygodniowkach, brak podbudowy konkretnej feudow i walki wychodzą często na takim sobie poziomie.

1

Oglądał ktoś wczorajsze NXT UK Takeover, bo zamierzam popatrzeć wieczorem co tam się działo.

0

15 mln to nie jest tak wiele, jak Ci się wydaje. Są też inne ligi zresztą. Ja uważam, że i tak zarząd w tej sytuacji jest po części winny, Ty też masz swoje zdanie. To może Denisa opchnijmy za 5 mln, bo nikt go nie chce (tak dał przykładu).

0

Przy obecnych cenach za zawodników to wyciągnięcie kwoty nawet 15 mln w lecie za Munira udałoby się wyciągnąć, skąd bierzesz te 8 mln? Nigdzie nie jest powiedziane przecież, że tyle akurat mogliby za niego wyciągnąć. Teraz zobaczysz, że jak będzie ktoś chciał powiedzmy Denisa Suareza sprzedać to poczeka sobie do lata, wykorzysta okazję i kupi za friko, bo stwierdzą, że po co mają dawać więcej teraz w zimie, jeśli w lecie mogą to sobie za niewiele kupić.

3

Oczekiwania były dość duże, skończyło się, że za obu zarobilismy nieco ponad milion euro.

0

Można by było spokojnie wyciągnąć więcej w lecie za Munira, nawet przy roku kontraktu, nie wiem czego sądzisz, że zawsze musimy tylko sprzedać jak najtańszym kosztem kogoś. Paco też chciał więcej grać więc sam był chętny by zmienić klub. Skoro jak sam mówisz, że Paco mało grał, a Munir wcześniej przed wypożyczeniem nie zachwycał przez tyle sezonów co on był, to można był i inaczej to rozwiązać. Ale widzę, że musisz usilnie bronić zarzadu. Tak trudno im się przyznać do błędu gdy popełnia?
Warto wziąć jedną rzecz pod uwagę, skoro Barca tak sprzedaje, po jak najniższych kosztach, bo mu został niewielki kontrakt, nie łapie się do podstawy i z innych powodów, to inne kluby to podlapia z pewnością i wykorzystają tą sytuację. Trzeba mieć to też na uwadze.

0

Grał Munir we wcześniejszych sezonach z pierwszą drużyną? Grał i jakoś nigdy na długo nie zagościł w podstawie więc teraz nagle myślał zarząd, że od razu wskoczy na najwyższy poziom? I zostawiając mu rok kontraktu, gdzie na sprawdzenie jego gry jest w sumie niewiele czasu. Mogli to od razu sprzedać po powrocie z wypożyczenia i to by było najlepsze rozwiązanie. Jego kolega Sandro, z którym był wprowadzany do pierwszej drużyny w podobnym okresie czasu odszedł za darmo, Munira postawiono, bo uważano, że da radę. Po takim czasie od kiedy on zadebiutował zarząd i sztab chyba wie na co go stać było po takim czasie.

0

No tak, bo zarząd obecny nigdy nie jest niczemu winien... skoro pokladali w nim nadzieję, że jeszcze pograć coś w Barcelonie, to powinnien dostawać więcej szans na grę, choć po dłuższym okresie było wiadome, że tu się nie odnajdzie, że tak powiem, więc najlepiej byłoby to sprzedać w lecie, po dość dobrym okresie spędzonym na wypożyczeniu. Już nieraz tu pisałem, że zarząd ma problem z obsadzeniem obrony w drużynie, więc to nie tak, że zawsze nie są niczemu winni.

0

Możesz poszukać poradników do Unity zobaczysz jak to funkcjonuje.
Dzięki, Daniel robi swoje przy stołach.

0

Właśnie nie działa link. Podaj cenę jaka chcesz uwzględnić na komputer i czy chcesz z systemem czy samą jednostkę centralną (bez moniotora, myszy, klawiatury i innych elementów).

0

Do gier to między innymi polecam program Unity, dzięki któremu można tworzyć graficzną szatę gry i akcję oraz Visual Studio do kodu w C#

0

Abidala już planował zatrudnić Laporta w swoim programie podczas kampanii w 2015 roku. Jest lepiej niż kiedy zaczynał Bartomeu, ale nie jest tak idealnie jak się niektórym wydaje.

0

Mi się wydaje, że wyjdzie skład zaproponowany przez AS.

0

A jesteś zalogowany jako aministrator? Możesz poprzez program, który wymieniłem wyżej, przenieść cała partycję na nowy dysk bez problemu, jeśli chcesz więcej informacji napisz wiadomość.

0

Jest możliwość bez problemu podpięcie dwóch dysków. Jeśli chciałbyś podłączyć dysk SSD do stacjonarki to w przypadku uzywanego dłużej komputera trzeba sprawdzić wejście, bo przy starszych urządzeniach nie podobnie się dysku SSD na wejście M2 tylko trzeba na SATA (III) i odpowiedni kabel. Jeśli na HDD masz system i chciałbyś to przenieść na SSD to możesz skorzystać np. z AOMEI Partition Assistant do migracji danych z dysków i w biosie stawiasz priorytetowy dysk SSD.

4

Spokojnie, jeszcze zdążysz

15

0

Według mnie, to trafiła nam się świetna generacja wychowanków w zeszłej dekadzie i ciężko będzie o drugą taką. Nastawienie na wyniki robi swoje, bo trzeba utrzymywać się na topie. Ale jednak uważam, że czasami można stawiać odważniej na graczy z naszej szkółki. To, że nie mogą się przebić do pierwszego składu i regularnej gry, nie widzę przyczyny w samej jakości piłkarzy, ale również w ich przygotowaniu i wprowadzeniu do pierwszej drużyny. Zarząd jakiś czas temu obudził się z tym problemem i teraz starają się przekonywać do pozostania młodzież oraz więcej zaczynają grać czy jak Alenia został wprowadzony do pierwszej drużyny. Czy można liczyć na lepsze czasy dla graczy z naszej szkółki? Czas pokaże, jednak widzę że jest poprawa, a co będzie dalej to trzeba będzie poczekać, bo za 2 lata będzie nowy zarząd, zapewne też trener się zmieni (wątpie by Valverde chciał jeszcze trenować przez następne dwa sezony lub dłużej naszą drużynę).

15

Ale nie rozumiesz z kolei, że jeśli on dostanie na starcie taką pensję, to inni będą chcieli podwyżkę, a dwa że jeśli nie wypali to ciężko go będzie sprzedać, jeśli będzie miał gigantyczną pensję. Przykładów mamy sporo w tej kwestii.

5

Parents Saga

0

Jeśli tylko masz problem z grafiką to tak jak wspomniałem wcześniej problem będzie po stronie matrycy, kabla łączącego ekran z płytą główną lub ewentualnie z kartą graficzną.

0

Najprawdopodobniej może być problem z matrycą, bądź kablem łączącym ekran z płytą główną. Jak masz jakiś monitor czy telewizor dostępny to podłącz co do laptopa i sprawdź ustawienia najpierw ekranu w laptopie.

2

Można jeszcze spróbować z podwójnym walkowerem wtedy

0

I co tak Cię boli moja opinia, sam napisałeś zresztą, że każdy może reagować jak chce chyba, że nie umiesz się przyznać sam do swoich pomyłek i głupot.

0

Ja nie zgrywam żadnej ofiary, co najwyżej sam z siebie możesz zrobić. Czytam że zrozumieniem zawsze madralo i jakoś się nie czepiam co chwilę każdego jak Ty masz w zwyczaju.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?