negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Malcom niepotrzebnie został kupiony. Skoro wiedzieli, że Coutinho i Dembele będą grać zamiennie, to wiadome będzie, że pogra conajwyzej od święta. No, ale większość wszystko wybacza Bartomeu i bedzie zwalac a to na Valverde a to na kogos innego.
0
Mi usunęli posta, na którym wrzuciłem filmik z Korwinem jak normalnie rozmawia z kobietami, to też mi usunęli to nie wiedząc czemu.
3
Jaki dług, przecież jasno zostało wyjaśnione w procesie sądowym, że Laporta nie narobił długów (był o tym artykuł na stronie w 2015 r.) i Laporta został przez sąd oczyszczony od tego zarzutu zadłużenia, który Bartomeu tak go o to oskarżył.
0
Szanuje Simeone za to co zrobił z Atletico. Kilka trofeów zgarnął, szkoda że nie udało mu się wygrać chociaż jednego z finałów kiedy grali z Madrytem. AM cały czas jest w czołówce jeśli chodzi o La Lige może i nie wygrywają kto wie jak i tytułów, ale jakoś sobie radzą. Ciekaw jestem jak będzie wyglądać tą drużyna w przyszłym sezonie. Myślę, że Diego jakoś poradzi sobie z tym, a później może przyjdzie czas na nowe wyzwania.
0
Ja już o tym wspominałem, że gruntowne zmiany i wymiana obecnego jeszcze trzonu drużyny będzie nabierać tempa, kiedy pojawi się nowy prezydent i zarząd. Bartomeu mówi i robi to co widać, żeby socios to w pełni popierali. Zauważmy, że za jego kadencji, musiał zwołać wybory wcześniejsze, kiedy były negatywne nastroje, groziło mu wotum nieufności, dodając do tego ostatnie nieprzyjemne wpadki w LM jak np. wypowiedzi byłych zawodników, źle świadczących o nim (np. Mathieu, on sam dopłacał do swojego transferu co jest też niezbyt dobrze świadczące o zarządzających) i co mówi po odejściu z klubu publicznie? Chce strzelić bramkę swojej byłej drużynie aby dopisać zarządowi. Bartomeu znając jego zagrania rzuci kogoś na pożarcie ludowi tak aby mógł spokojnie siedzieć na stołku, zrobi jakiś głośny transfer i ponownie kibice będą to wychwalać i nazywać najlepszym prezydentem w historii...
0
Bo Bartomeu omamia i musi kogoś wystawić "na pożarcie" żeby sam mógł sobie spokojnie siedzieć...
1
Dokładnie, kto chce to wierzy, kto nie chce to nie wierzy, każdy ma z nas wolną wolę. Ale kiedyś będzie taki czas, że kto prawdziwie wierzy i wyznaje zasady, ale nie w sposób pokazowy, przez co są pretensje i słuszne, zostanie zmieszany z błotem i wysmiany.
0
Już myślałem, że ten na końcu gościu wybije gdzieś w bok tą piłkę tak się zakręcił.
1
Jeśli chodzi tylko o sam wygląd to pierwsze na co zwraca się uwagę przede wszystkim to twarz. Lubię jak ktoś napisał już sympatyczny jej wyraz A nie martwa jak mumia. Też lubię jak ma długie włosy, fajny biust.
5
Albo moderacja usunie wątek, jak to nieraz ma miejsce.
0
Niestety według mnie to też wina tego, że on gra co sezon praktycznie każdy mecz, a były i są takie co y mógł spokojnie usiąść na ławce i nic by się nie stało. Przez to traci też motywację do lepszej gry, bo wie, że tak i tak będzie grał.
0
Już niektórzy się panoszą fanatycy ligi angielskiej, ale w taki sposób, że wyzywają hiszpańskie kluby od panienek, lalusi, itd. Strasznie mnie denerwują takie stwierdzenia.
0
A jaki masz tam dysk w laptopie?
Spróbuj zrobić ten zabieg jak na tym filmie:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=65&v=m0Ciglq5RgQ
0
A kim Ty do cholery jesteś, że się tak wywyższasz? Hrabia mi się znalazł...
2
Właśnie to mnie drażni w zarządzie na czele z Bartomeu, że zawsze muszą na kogoś zrzucić całą winę, a sami jak nigdy nic siedzą sobie zadowoleni. Dobrze chociaż, że po tej wypowiedzi Bartomeu umiał przeprosić, ale jako sternik klubu musi się liczyć, że w jakiejś części odpowiada za sukcesy jak również wtedy kiedy nie idzie klubowi czyli porażki.
0
Na Valverde pozostanie jednak to piętno tych dwóch wstydliwych porażek w dziejach klubu więc napewno nie będzie mu łatwo dalej kierować zespołem. Piłkarze zawiedli przede wszystkim kibiców, bo im obiecali zmotywować się i zdobyć tą LM, a jak przyszedł najważniejszy mecz to okazały się być słowa bez pokrycia w rzeczywistości. Napewno wcześniej lub później będzie nas czekać zmiana trzonu zespołu, bo piłkarzom obecnie w nim będący coraz bliżej będzie do odejścia.
9
Dystans to Ty powinieneś mieć od tej strony najlepiej. Można sobie pożartować, ale Ty robisz w taki sposób, że nikogo to nie bawi.
2
Guzik mnie to obchodzi Ty tak zaciekle bronisz trenera, zawodników itd. a nie potrafisz uszanować cudzych osiągnięć, to się nazywa hipokryzja.
0
I to się nazywa mieć dystans do siebie haha
21
Nie ublizajac żadnemu trenerowi, ale kogoś kto dochodzi z drużyną do finału LM nie nazwałbym farmerem ekspercie. A dwa pisze się Klopp a nie Kloop.
0
Ja myślę, że większe zmiany w drużynie dokonają się kiedy Bartomeu nie będzie prezydentem klubu.
0
Ale powinni coś z tym zrobić i walczyć do końca mimo wszystko według mnie.
6
A śmiano się z Zidane, ale przynajmniej umiał zmotywować swoich zawodników na LM, dzięki czemu wygrali ją 3 razy z rzędu. Styl po latach nie będzie rozpamiętywany, liczy się efekt końcowy. Główną wadą Valverde jest nieumiejętność zmotywowania zawodników. A sami piłkarze sami sobie zaprzeczyli jeśli chodzi o zapewnienie o walkę LM wczorajszym meczem.
0
Wiesz Valverde pod względem taktycznym jest dobrym trenerem ogólnie, ale od trenera wymaga się też cech motywatorskich. A w tej kwestii Ernesto jest daleko w tyle za Kloppem, Siemone, Zidane. Nie potrafił odpowiednio nastawić piłkarzy. A to, że sami piłkarze odwalają po raz kolejny coś takiego to druga sprawa. Ja liczę, że w końcu kiedy odejdzie Bartomeu, zaczną się wielkie zmiany potrzebne przy kiedy będzie odchodzić stara gwardia i będą potrzebne nowe osoby. Może martwić tak jak mówisz postawa Coutinho, bo do wysokiej formy trochę mu brakuje, nie wspominając o tym, że kupiony został Dembele a oni grają zamiennie na jednej pozycji. A jeszcze do tego zarząd kupił Malcoma, gdzie chyba wiedzieli, że skoro nie grają Cou i Dembele razem tylko się zmieniają, będzie grał co najwyżej od święta.
0
Powiem Tak, jakby ta kobieta zrobiła tak z jakimś wizerunkiem, symbolem w wierze islamskiej to juz by kobiety nie było na tym swiecie, bo wiadomo jaki oni mają stosunek do swojej religii.
3
Przede wszystkim dieta odgrywa kluczową rolę przy odchudzaniu. Za pomocą kalkulatorów kalorycznych możesz obliczyć średnie zapotrzebowanie i ile kalorii dziennie potrzebujesz (choć wiadomo każdy organizm jest inny więc trzeba często to kontrolować). Do tego najlepiej połączyć trening siłowy z aerobami jak np. bieganie czy jazda na rowerze tak z kilka razy w tygodniu (może być 4). Tkanka tluszczowa z tego gdzie czytałem informację, że spala się po 30 minutach treningów, bo wcześniej organizm bierze energię z węglowodanów.
0
Sam zauważ jednak, że klubem z czołówki też się nie łatwo zarządza, bo każdy oczekuje samych sukcesów i jest presja na starcie, a nie każdy kto obejmie klub sobie poradzi, kto prowadził dobrze te powiedzmy ze średniej półki.
0
Mourinho mógł się już wypalić, ale nie wydaje mi się by w obecnych czasach Klopp czy Pochettino osiągnęli tyle co on za czasów swojej świetności.
0
Dokładnie koniec końców rozlicza się za puchary. Mourinho i tak już dużo zdobył przez całą swoją karierę trofeów, że już nie musi nic udowadniać ani wracać do trenowania, bo to mogłoby różnie się ułożyć. Kiedy trenował Real to też ustanowił rekord punktów zdobytych w lidze i ją wygrał również i 4 razy pod rząd grał w półfinale LM.
0
Ostatnio pojawiły się głosy, że trenować ich może Mourinho od następnego sezonu.