negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KamQiX Ale za to Neymar i jego ojciec zrezygnowali z bycia socios w tym klubie, zgadza się?
1
@Chwytliwy Ja też nigdy nie przepadalem za Bartomeu. Postaram się niedługo dłuższa wypowiedź o nim tutaj napisać.
0
@Aqualitek Ale zauważ też, że to nie pierwsza tego typu sytuacja z Bartomeu. Problemy z nim były w 2015 roku, w 2017 i teraz... Większych zmian w klubie nie będzie dopóki Bartomeu będzie nadal.
2
Jak sam Bartomeu dopiero twierdził, że Dembele jest lepszy od Neymara. Ja osobiście nie wierzę, w jego powrót. Chcą nakręcić tylko ludzi takimi informacjami.
1
@SeeleyBooth A w tym ujęciu widać co widać https://mobile.twitter.com/BlaugranaFC2/status/1130157106357833729/photo/1 oczywiście z dystansem heh
0
@Nano22 Ja tam wolę nie wyobrażać sobie tego hahaha
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
https://pbs.twimg.com/media/D7cYR7JX4AAYxXX?format=jpg&name=medium
1
@SeeleyBooth Przecież teraz tak szukają winnych, byle Bartomeu się nie oberwało za ostatnie sytuacje...
0
@lucas/catalan Omega miał z tego co czytałem jakiś uraz, przez to walka wyszła jak wyszła.
7
@Bogan W końcu to największy ekspert i głos na tym forum (oczywiście samozwańczy).
1
@Kajtek77 Ale napewno lepsza gala od PPV z głównego rosteru WWE.
0
@Bagsik88 Niestety to jest temat bardzo ciężki i wymaga pracy ogółu, pojedyncze osoby niewiele zmienią, jednak potrzebne są wybitne jednostki by pokierować wielką grupa osób. Martwię się, że ludzie mogą się obudzić w sytuacji kryzysowej, kiedy już będzie za późno. Co do wyborów to niejednokrotnie osoby kierują się tym kogo lubią, a nie co może dana osoba zrobic (znam takie przypadki, gdzie osoba u władzy ma gadane co do kontaktu z innymi, powie co ludzie chcą usłyszeć, naobiecuje i nic z tego nie wynika a i tak ludzie beda na ta osobe głosować...)
0
@Bagsik88 według mnie najpierw coś móc zmienić, trzeba najpierw przekonywać większą liczbę osób, że mogą wziąć sprawy w swoje ręce, bo np. po frekwencji wyborczej jakie jest podejście, bo i tak ludzie są zrezygnowani, że i tak nic nie zmienią. Kolejnym krokiem powinno być pokazanie przez osoby, które mają nowe pomysły na zmianę i zarządzanie państwem i skupić się na własnym programie, zamiast odrzucać inne opcje błotem. Oczywiście trzeba się dobrze rozpromowac, bo wiadomo media itp. też mają wpływ na poparcie a im więcej będzie o nich słychać tym lepiej. Odpowiednia edukacja obywateli, zwłaszcza młodych ludzi, bo to oni są przyszłością narodu. Nakierowanie ich na ważne sprawy związane z państwem, przedstawienie im opcji, które pozwolą na lepsze jutro. Jeśli chodzi o kontrowersyjne kwestie to wyrażenie stanowczego stanowiska i żeby nie rozbijać na drobne, czyli ciągłe nawoływanie o jakiejś sprawie, tak by nie naciągnąć struny na niekorzyść. Na wszystko potrzeba czasu, ale próbować trzeba jeśli chce mieć się poprawę. To jest moje zdanie nie musisz się z nim zgadzać.
0
@Bagsik88 A czy ja mówiłem do cholery, że trzeba podkulic uszy? Reakcja musi być, tyle że jak sam rozumiesz takie przerzucanie argumentami od wielu lat nie zmienia sytuacji w naszym kraju więc trzeba coś bardziej radykalnego zrobić, żeby były zmiany. Teraz mnie rozumiesz co miałem na myśli!?
0
@Bagsik88 Jak jedna strona z drugą przerzuca się tym kto co ukradł, to tak można stwierdzić. A glowne partie na tym korzystaja tylko, bo są w centrum uwagi i starają się znaleźć wroga w drugiej partii by zdobyć poparcie...
0
@Bagsik88 Ja miałem na myśli ogół, jakbyś mnie zrozumiał. Większość ludzi jednak myśli tak jak napisałem i przez to sytuacja u nas w kraju wygląda jak wygląda.
0
@Bagsik88 A wy będziecie się licytować, kto więcej ukradł i tak dalej, zamiast coś z tym zrobić, a te dwie partie będą się śmiać, że tak się ich udaje omamić. To jest perfekcyjna zagrywka, ludzie się dają nabierać, bo przerzucają sytuację raz na jedną stronę a raz na drugą, bo LUDZI NIE INTERESUJE, CO PARTIA MOŻE DAĆ, TYLKO ŻE GŁOSUJĄ BYLEBY DRUGA NIE WYGRAŁA i to jest w tym wszystkim najgorsze.
2
@Gosciuu A jakby wygrała Koalicja to też pewnie by narzekali.
0
@lukaszbarca15 Dokładnie, tak narzekają na PiS, a PO takie samo g**** i "wykształceni" na nich głosują. No, ale mimo, że obie partie są siebie warte, to jednak jak widać tutaj PO i tą całą koalicję traktuje się z taryfą ulgową.
0
@ToJa79 Proponuje poczytać wyrok sądu w sprawie Laporty dotyczący zadłużenia. Do dzisiaj niektórzy usilnie go przytaczac, żeby bronić Bartomeu.
0
@jedrek7000 Hmmm jeśli socios w końcu otworzą oczy, to możliwe, ale obawiam się, że niestety zaślepieni są Bartkiem.
0
@barcelonaLM I jeszcze pamiętam przegrany mecz z Realem, grany w hołdzie właśnie Cruyffowi na Camp Nou.
0
@Rewolucja123 Ja pier.... jak drugi Mario. Wiadome, że normalny kibic zawsze wspiera drużynę swoją i nie musi płakać o czyjeś komentarze w internecie, gdzie ludzie wypisują różne rzeczy. Ja dopinguje naszych, jeśli coś się dzieje, normalnie można skrytykować i nie przeżywać tak, że ktoś jakąś głupotę palnie w internecie.
0
@Bagsik88 Ja nie stwierdziłem nigdzie, że Laporta był bez wad i że liczę na kogoś nowego w 2021, bo wtedy zacznie się wymiana większości trzonu drużyny takich zawodników jak Messi, Pique, Suarez, Alba, Busquets, Rakitic...
0
@Bagsik88 Jest różnica duża, ale trzeba przyznać, że ceny poszły do góry zwłaszcza kiedy odszedł Neymar. Jednym z niewypalów głównych za Laporty był transfer Ibry. Ja jednak umiem dostrzec w obydwu jakieś dobre i złe strony, Ty jednak tylko wychwalasz Batromeu a krytykujesz za wszystko Laporte.
0
@Bagsik88 A z kolei dwa najdroższe transfery Bartomeu po pobycie mają ogólnie średnią sytuacje, ale miejmy nadzieję, że będzie ok. Masz jeszcze jak się okazały bezsensowne wypożyczenia Boatenga czy Murillo. Każdy prezydent miał swoje zalety i wady, ja osobiście wolałbym kogoś nowego po zakończeniu kadencji Bartomeu.
0
@Bagsik88 jeden i drugi miał trochę nieudanych transferów, a zarówno Laporta jak i Bartomeu mają swój wkład w sukcesy i porażki.
0
@Bagsik88 zauważasz same złe transfery Laporty a Bartomeu też ich miał trochę, jak m.in. Turan, Aleix Vidal, Gomes (może się uda go sprzedać przynajmniej w dobrej cenie), Verma (powiedzmy szczerze więcej nie grał zdecydowanie niż grał), Douglas, Malcom (tutaj w ogóle nieporozumienie według mnie, że tu trafił o czym często pisałem), do tego odejście z drużyny w negatywnych stosunkach do zarządu Alvesa i Mathieu, który sam dopłacał do swojego transferu, żeby przyjść tutaj, oddanie Sandro i Munira za łącznie aż 1 milion. Można jeszcze wymieniać inne rzeczy, może redakcja zrobi artykuł o rządach Bartomeu, mogę pomóc to przygotować jeśli będą chetni.
0
@gorgota Ja tu często widzę, że ludzie popierają Bartomeu niż wytykaja mu błędy.