negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Volk Nie dziwi mnie ich reakcja.
0
@Volk Ta walka nie nadawała się na main event zdecydowanie. A przeważnie jak dochodzi do decyzji, to jest na korzyść mistrza w większości przypadków.
0
@Suzu Walka jest w co-main event więc pewnie gdzieś po 5:30 będzie. Gala zaczyna się o 4 rano naszego czasu.
1
@macio_944 Nie ma sprawy haha
1
@macio_944 Jak tylko zobaczę, że Bartomeu już nie ma, to od razu otwieram szampana i robi się imprezę.
1
@Kajtek77 Jego to akurat jeśli chodzi o starszą gwardie, nigdy za wiele.
1
@Kajtek77 Segment z Austinem zawsze jest spoko.
1
@LuisSalvano Właśnie, dla mnie winę ponoszą również Socios, za to że biernie się przyglądali działaniom Bartomeu i zarządu, a mieli nieraz okazję by temu zaradzić.
1
@Chwytliwy Ktoś z faworytów napewno wtopi, tak jest od kliku WM, że w jednej z walk faworyt wyraźny przegrywa.
Co do Setha, to jeśli prawda jest, że z Becky chcą zrobić postój po WM, to przegrają na tym PPV obydwoje.
0
@Chwytliwy Bardzo prawdopodobne, że Roman wygra i Drew przegra z pretendentów w walce o główne pasy.
1
@Kusco15 No ja bym nie byłbym tego pewny.
0
@lucas/catalan Aż tak to może nie, ale chodzi mi ogólnie.
0
@lucas/catalan Teraz ogólnie dziewczyny w takim wieku mają chyba więcej doświadczenia w zestawieniu z chłopakami w takim wieku tak mi się wydaje.
0
@Chwytliwy Tylko o jakim produkcie WWE to świadczy, że muszą do głównych walk musi sięgać po 50+ zawodników, bo nie potrafią sobie poradzić, z zawodnikami, których mają...
0
@Chwytliwy Mi się wydaje, że prędzej czy później będzie buczenie na Romka, bo znowu przesadza z bookingiem jego znając WWE.
1
@Chwytliwy Prawda jest taka, że WWE w większości przypadków nie umie prowadzić zawodników odpowiednio. Osobiście, nie byłbym pewny w przypadku zestawienia Wyatt-Roman, że Romek by to wygrał. Założę się, że ktoś z dwójki Drew/Roman w takich zestawieniach któryś z nich by wtopił.
1
@lucas/catalan Musi papa odejść całkiem z tego biznesu to może coś się poprawi w głównym rosterze.
0
@Chwytliwy Bo jak fani dają się podejść, to co się dziwić, tak to piszą na Vince'a sucks itd. a jak się pojawiał na arenie to śpiewali jego entrance... Tak samo chcieliście wygranej Rollinsa z Lesnarem, a 0o jakimś czasie był buczany i trzeba było go ratować turnem.
1
@lucas/catalan Arabusy uwielbiają seniorów w akcji niestety.
1
@Pawlak1992 Nie jest wcale powiedziane, że Wyatt by wtopił z Romkiem, na WM 34 też miał wygrać z Lesnarem i przegrał. Goldberg jest w takiej formie, że co chwilę wali botche a na WM zobaczymy go pewnie z Romkiem o pas Universal.
0
@escarabajo Nie napisałem, że City ma pewny awans, bo jeszcze nie mają, ale że Real potrzebuje minimum dwóch bramek a nie jednej.
1
@escarabajo Real musi strzelić co najmniej dwie bramki, żeby awansować, jedna im nic nie daje tak naprawdę przy założeniu, że City nie strzeli nic.
0
@zmiter912576 Ja bym na Twoim miejscu posłuchał trochę podcastów w tematyce jaką chcesz omawiać, zobaczyć ich specyfikę i dopasować do swoich potrzeb ich strukturę.
9
@capoN Lepsze średniowieczne, niż te niektóre z naszych czasów...
0
@Tomek54321 Porównując sytuację w jakiej zaczynał Laporta a w jakiej Bartomeu, to Laporta wychodzi w ostatecznym rozrachunku na plus.
1
@masakrator05 Szkoda tylko, że większość osób tutaj bardziej interesuje fame MMA niż KSW i UFC razem wzięte.
3
@Maniek9444 Oby Błachowicz wygrał z Jonesem i będziemy mieć polskiego mistrza w dywizji półciężkiej.
1
@Barca_Big_Moment Socios już mieli okazję by wcześniej pożegnać zarząd, nie wykorzystali więc nie wydaje mi się, żeby w tym roku nagle się zmobilizowali na takie działanie.
1
@NeroTFP Są głosy, że jak wygra tą walkę, to może go przybliżyć do walki z Jones, który ostatnio nie wygląda tak dobrze.
0
@afe5834 Typowa kobieta, musi zrobić focha z byle powodu... bo tak