negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HansLanda Bardzo się mylisz,ale dobrze broń sobie ich dalej.
0
@HansLanda A skąd wiesz jaki mam kontakt z nimi, za kogo się uważasz? Po Twoich postach widać, że lubisz się wymądrzać. Jeśli uważasz, że kobiety są zawsze niewinne, to gratuluję naiwności.
1
@Piotr89Sand Tak widać to, oni i tak zresztą nie zrozumia zagrywek kobiet, a co lepsze będa je usprawiedliwiac.
0
@Piotr89Sand A to jeden z klasyków takie zagranie, ogólnie dużo kobiet lubi mieć atencje, pewnie wiesz co mam na myśli.
0
@Piotr89Sand Jedna z takich sytuacji w podobnej narracji jaka miałem, to kiedy miałem się spotkać z dziewczyna, wcześniej nam się dobrze rozmawiało a tu z dupy zablokowała kontakt do siebie aż się sam z tego później, ale takich absurdalnych zachowań dziewczyn jest sporo, można by o tym książkę pisać.
6
@LeoFan10 Niestety dużo mężczyzn wierzy naiwnie w bezbronność kobiet i zawsze ich będą bronić, nawet kiedy ich ta nie szanuje.
2
@Piotr89Sand A to oczywiste, cwaniary i księżniczki to najgorsze typy kobiet jakie mogą być.
0
@Bobo25 No cóż, niektórzy uwierzą w takie zapewnienie...
0
@Mathew86 Te zagrania rządu są chyba po to, żeby testować cierpliwość obywateli, dopóki nie będzie mocnego blokowania, sprzeciwu ze strony obywateli, to będą coraz bardziej i śmielej naginac, by ograniczyć swobodę osób i poszerza władzę.
1
@Piotr89Sand W sytuacji jakby mnie moja kobieta chciała bić, to bym ją wysłał na banicję i po temacie, zamiast ją uderzać.
2
I kolejna opłata:
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/wydarzenia/minister-kultury-zapowiada-oplate-reprograficzna-min-od-smartfonow-i-tabletow/c26s54t?utm_source=www.komputerswiat.pl_viasg_komputerswiat_viasg&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2
10
@Piotr89Sand Niestety takich bezczelnych zachowań kobiet jest znacznie więcej i dziwne, że się o tym nie mówi, należy karcić coś takiego i nie pozwalać na takie zachowanie.
0
@kamilos1214 Dowód na to, że nie ma co się przywiązywać do kobiet, bo przychodzą i odchodzą.
2
@puyol_presidend5 Dokładnie uważam podobnie. Dziwi mnie, że wielu mężczyzn daje się nabierać na zagrywki kobiet a i są tacy co zawsze muszą ich bronić. W dzisiejszych czasach to kobiety są bardziej bezpośrednie, wyrachowane itd. od mężczyzn, co cześć z nich same otwarcie przyznaje. Wiele z nich jest pozbawionych skrupułów. Jak nie wierzą niektórzy to niech pomyślą o znajomych w swoim gronie i kto jest np. nieśmiały, wieksza cześć osób wskaże w pierwszej myśli mężczyznę niż kobietę, tak samo jeśli chodzi o kwestie emocjonalne, niejednokrotnie mężczyźni popełniali samobójstwo po rozstaniu, a nie znam żadnego przypadku wśród kobiet by tak było. Dlatego śmieszy mnie to ich bronienie albo jak się daje nabrać na te ich gierki jak u wspomnianej wyżej.
4
@HansLanda Wiele osób zapomina, że kościół to po prostu ludzie, nie budynki, figury, itd. to ludzie są kościołem. Msze odbywają się nie tylko w kościołach, ale również na kampusach uczelni, plenerach, itd.
2
@macio_944 Z kobietami trzeba zdecydowanie i mówić wprost, to one wymyślają różne rzeczy i kierują się emocjami, ja wychodzę z założenia, że lepiej być zdecydowanym i być może nieraz brutalnym niż naiwnym jeśli miałbym bezgranicznie wierzyć w to co mówią czy miałbym wymyślać, głowic się jak pewna rzecz ubrać w słowa.
0
@msmsms U mnie nad zalewem pływały w ten weekend łódki jakieś, tak że raczej można, zważywszy że to osoby z jacht clubu jakiegoś były, to chyba mają rozeznanie w tym temacie jeśli chodzi o te łodzie.
1
@koksik2700 Ja się nie zdziwię jak za jakiś czas będą głosy Donald wróć...
1
@rust M2 jest jeszcze szybsze od SSD na SATA. Ryzen 5 może zostać spokojnie, jak nie potrzebujesz takiego, że tak powiem monstera, kombajna do najbardziej wymagających zadań, to wtedy byłby sens zaopatrzec się w najmocniejszy model z Intela. Tak to spokojnie ten procesor da radę,bardzo dobry stosunek cena/jakość.
0
@michal26 Z takimi systemami centralnymi jak u nas to obawiam się, że albo by coś padło tam, albo dużo osób miałoby problem z wejściem do systemu, albo ktoś "życzliwy" mógłby namieszać przy wynikach głosowania. Jeśli system byłby stworzony przez porządny zespół IT, to owszem miałby rację bytu, ale w przypadku instytucji publicznych, gdzie patrzą tylko w kasę, to nie wydaje mi się najlepsze rozwiązanie.
0
@msmsms Dokładnie tak
1
@Kajtek77 Według mnie nie, wolałem np. jak na WM była walka o walizkę Mitb, a tak to na tych tematycznych galach ostatnio i tak jest więcej standardowych walk niż związanych z tematyką gali.
2
@Chwytliwy No i takie coś to ja rozumiem hahaha.
1
@fcbarcafan19 Jak dla mnie spoko, szukasz coś w przedziale 6k?
0
@KapiFCB Co by nie mówić o Lesnarze, to sporo osiągnął, ciekawe jakby wyglądało gdyby nie ta choroba.
0
@Chwytliwy W newsach przewijały się ich nazwiska, że mogą odejść,szkoda ich trochę.
@KapiFCB kasa robi swoje, gdzie by dostał więcej jak nie u papy Vincenta
0
@Chwytliwy Cóż często po WM szły jakieś zwolnienia, a teraz w tym okresie to było do przewidzenia,tylko było pytanie kto.
0
@krissu8 Może go trzyma na orbicie zainteresowań, jakby chciała od niego czegoś więcej lub już to nastąpiło. Często widzę młode dziewczyny, szukają uwagi od różnych mężczyzn, nawet jak są w związku. Jeśli nie podoba Ci się jej kontakt z tym gościem, to powiedz jej wprost, jak to zlekceważy, to po dodając do tego rzadki kontakt z Tobą oraz, że wybrała studia gdzieś dalej, to nic z tego dobrego nie będzie. Sorry, ale po 6 latach jak się widzi tylko 4 dni w miesiącu, to coś dla mnie jest nie halo.
0
@l0Messini Będziesz miał doświadczenie na przyszłość, jeśli raz Ciebie kobieta olała, to się nie wchodzi drugi raz do tej samej rzeki. Trzeba mieć szacunek do samego siebie, bo większość kobiet z pewnością go nie okazuje.
1
@matirix20 Narazie najniższe, trzeba odbudować bankroll.