0

@patry295 No wiadome, ja nigdy się nie nakręcam, bo to nie ma sensu, mówię z doświadczenia, że właśnie większość dziewczyn ma problem chyba coś same z siebie czasem coś zaproponować.

0

@patry295 Mam na myśli ogólną relację, ja zawsze robiłem pierwsze kroki, ale praktycznie nigdy nie widziałem oznak zainteresowania, że np. dziewczyna sama z siebie pierwsza napisze czasem czy coś zaproponuje, o to mi chodzi.

0

@patry295 Ja tam nigdy nie będę się ślinił na widok kobiety, nawet jakbym miał sto lat być sam. Większość nie leci na kasę fakt, ale nie potrafi wyjść z jakąkolwiek z inicjatywą, jeśli chodzi o relacje damsko-męskie w sytuacji kiedy się poznaje jakiś chłopak i dziewczyna (mówię głównie o młodych kobietach).

1

@patry295 "Założę się, że gdyby jakaś dbająca o siebie dziewczyna, tym bardziej taka co jeszcze uprawia fitness i ma ciałko, którym może się pochwalić wykonała pierwszy krok do połowy osób tutaj to każdy śliniłby się jak pies na widok kiełbasy." słowo klucz gdyby, prawdopodobieństwo na coś takiego wynosi =< 1%

0

@IronSanHybrid Przypomniał się ten dowcip o tym, zawsze śmieszy.

8

@justfootball Prowadzi badania o kontaktach międzyludzkich

1

@Kamil92 Właśnie najczęściej widzę, że kierujący samochodami BMW robią właśnie typu akcje jak siedzenie na zderzaku, kółeczka, rycie na parkingach gdzie sjest piach, trawa, itp.

1

@ShowMe Tutaj też są osoby co chwalą noszenie masek na świeżym powietrzu, gdzie nie ma ludzi.

1

@DarekFCBnaZawsze Propozycje wyślę Ci później na priv albo tu zostawię, jak ktoś by potrzebował też info.

1

@kass18 Jeśli już to zmniejsza rozpylanie cząsteczek, a nie całkowicie blokuje.

0

@DarekFCBnaZawsze Na system dysk ssd na łączu m2 jeśli obsługuje płyta główna jeśli nie to Sata III a na dane, robienie jakiś kopii może być większy dysk HDD, bo z SSD jak stracisz dane to jest zdecydowanie trudniej odzyskać.

4

@IronSanHybrid Ach smak dzieciństwa.

4

@IronSanHybrid To jeszcze wyższy level głupoty jak goście np. piszący pod foto kobiety reklamującej portal randkowy, czy się umówi z nimi.

1

@lucca87 Teraz to zakupy do domu przywożą również.

6

@Tomo1989 Oni sami nie wiedzą co robią w tej kwestii.

0

@Maniek9444 Napisz na priv, to coś postaram się pomóc.

15

@Zoker Dokładnie, rozsądni nie negują obecności wirusa, ale panika jest wywołana bardzo spora.

0

@TheNekro94 W San Andreas zdarzały się trudne misje m. in. kiedy trzeba było latać samolotem.

1

@Tuc Nieźle brzmi, spoko jest

0

@LioMessi10 Adesanya jest w wadze średniej a Błachowicz w półciężkiej.

3

@Klaudia30 Właśnie u nich to często wygląda, że jak grają słabo to i tak walczą do końca i udaje się im przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść. U nas w ostatnich latach tego brakowało, ale mam nadzieję, że to się zmieni.

4

Cieszy powrót do formy own goal

0

@deyna2018 Przyznam, że od dawna brakuje mi takiego meczu, jak nieraz bywały, że Barca grała z taką wściekłością sportową chcąca pokazać swoją klasę.

0

Costa też dostał mocne kopnięcie,tyle że na twarz.

6

Tak jest!!! Brawo!!!!!!!

1

@sila101 Około 5:30 ma być

1

@kerouac Będzie, mam nadzieję, że Janek podniesie pas.

0

@fiflok23 Nie płakali za nim, ale ja chciałem tylko zwrócić uwagę, że to był kolejny piłkarz, który po tym wszystkim finalnie też miał złe relacje z zarządem i nie był w gronie tego kółka przyjaciół.
Zadam Ci pytanie, czy chcesz żeby przyszłe wybory wygrał ktoś z teamu Bartomeu?

0

@fiflok23 Dokładnie to było tak, że przyszedł w lipcu 2014 a nie odszedł jak Ty piszesz.
Pyziol nie mówię, że piłkarze są bez winy, ale Bartomeu chciał objąć władze, być prezesem, a na nim spoczywa największą odpowiedzialność za klub.

0

@Pyziol Tego do końca nie wiadomo właśnie, ale też odszedł finalnie za darmo, jednak to też nie świadczy najlepiej jaka tam panuje sytuacja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?