negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@patry295 No wiadome, ja nigdy się nie nakręcam, bo to nie ma sensu, mówię z doświadczenia, że właśnie większość dziewczyn ma problem chyba coś same z siebie czasem coś zaproponować.
0
@patry295 Mam na myśli ogólną relację, ja zawsze robiłem pierwsze kroki, ale praktycznie nigdy nie widziałem oznak zainteresowania, że np. dziewczyna sama z siebie pierwsza napisze czasem czy coś zaproponuje, o to mi chodzi.
0
@patry295 Ja tam nigdy nie będę się ślinił na widok kobiety, nawet jakbym miał sto lat być sam. Większość nie leci na kasę fakt, ale nie potrafi wyjść z jakąkolwiek z inicjatywą, jeśli chodzi o relacje damsko-męskie w sytuacji kiedy się poznaje jakiś chłopak i dziewczyna (mówię głównie o młodych kobietach).
1
@patry295 "Założę się, że gdyby jakaś dbająca o siebie dziewczyna, tym bardziej taka co jeszcze uprawia fitness i ma ciałko, którym może się pochwalić wykonała pierwszy krok do połowy osób tutaj to każdy śliniłby się jak pies na widok kiełbasy." słowo klucz gdyby, prawdopodobieństwo na coś takiego wynosi =< 1%
0
@IronSanHybrid Przypomniał się ten dowcip o tym, zawsze śmieszy.
8
@justfootball Prowadzi badania o kontaktach międzyludzkich
1
@Kamil92 Właśnie najczęściej widzę, że kierujący samochodami BMW robią właśnie typu akcje jak siedzenie na zderzaku, kółeczka, rycie na parkingach gdzie sjest piach, trawa, itp.
1
@ShowMe Tutaj też są osoby co chwalą noszenie masek na świeżym powietrzu, gdzie nie ma ludzi.
1
@DarekFCBnaZawsze Propozycje wyślę Ci później na priv albo tu zostawię, jak ktoś by potrzebował też info.
1
@kass18 Jeśli już to zmniejsza rozpylanie cząsteczek, a nie całkowicie blokuje.
0
@DarekFCBnaZawsze Na system dysk ssd na łączu m2 jeśli obsługuje płyta główna jeśli nie to Sata III a na dane, robienie jakiś kopii może być większy dysk HDD, bo z SSD jak stracisz dane to jest zdecydowanie trudniej odzyskać.
4
@IronSanHybrid Ach smak dzieciństwa.
4
@IronSanHybrid To jeszcze wyższy level głupoty jak goście np. piszący pod foto kobiety reklamującej portal randkowy, czy się umówi z nimi.
1
@lucca87 Teraz to zakupy do domu przywożą również.
6
@Tomo1989 Oni sami nie wiedzą co robią w tej kwestii.
0
@Maniek9444 Napisz na priv, to coś postaram się pomóc.
15
@Zoker Dokładnie, rozsądni nie negują obecności wirusa, ale panika jest wywołana bardzo spora.
0
@TheNekro94 W San Andreas zdarzały się trudne misje m. in. kiedy trzeba było latać samolotem.
1
@Tuc Nieźle brzmi, spoko jest
0
@LioMessi10 Adesanya jest w wadze średniej a Błachowicz w półciężkiej.
3
@Klaudia30 Właśnie u nich to często wygląda, że jak grają słabo to i tak walczą do końca i udaje się im przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść. U nas w ostatnich latach tego brakowało, ale mam nadzieję, że to się zmieni.
4
Cieszy powrót do formy own goal
0
@deyna2018 Przyznam, że od dawna brakuje mi takiego meczu, jak nieraz bywały, że Barca grała z taką wściekłością sportową chcąca pokazać swoją klasę.
0
Costa też dostał mocne kopnięcie,tyle że na twarz.
6
Tak jest!!! Brawo!!!!!!!
1
@sila101 Około 5:30 ma być
1
@kerouac Będzie, mam nadzieję, że Janek podniesie pas.
0
@fiflok23 Nie płakali za nim, ale ja chciałem tylko zwrócić uwagę, że to był kolejny piłkarz, który po tym wszystkim finalnie też miał złe relacje z zarządem i nie był w gronie tego kółka przyjaciół.
Zadam Ci pytanie, czy chcesz żeby przyszłe wybory wygrał ktoś z teamu Bartomeu?
0
@fiflok23 Dokładnie to było tak, że przyszedł w lipcu 2014 a nie odszedł jak Ty piszesz.
Pyziol nie mówię, że piłkarze są bez winy, ale Bartomeu chciał objąć władze, być prezesem, a na nim spoczywa największą odpowiedzialność za klub.
0
@Pyziol Tego do końca nie wiadomo właśnie, ale też odszedł finalnie za darmo, jednak to też nie świadczy najlepiej jaka tam panuje sytuacja.