negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@macio_944 Nie ma co się dziwić, duża część osób, nie ma dobrych wspomnień z jego rządów, chce ocieplić swój wizerunek a jak znowu ludzie tylko w nim będą widzieć ratunek przed PiS to w tym kraju nic się nie zmieni, bo dwóch graczy na polu politycznym (Tusk, Kaczyński) wywołują największe reakcje a co się przekłada, że rządzą/rządzili w kraju.
2
Jest i on!!!
1
@Bykunn W Japonii mimo ich podejścia do obowiązków, itd. nie wszystko wygląda tak dobrze. Jak miałem zajęcia z projektów IT to prowadzący mówił, że w Japonii młodzież siedząc przy stoliku rozmawia ze sobą nie bezpośrednio twarzą w twarz tylko przez telefon.
0
@tobiasson92 Jak WHO piszą już o trzeciej fali sami, to rzeczywiście te mechanizmy nie działają w pełni dobrze: https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/europa/news-who-ostrzega-przed-trzecia-fala-epidemii-koronawirusa,nId,4870909
1
@BorzyKrzys Nie przepadam za tym fame MMA, ale wstrzelili się jak widać dobrze, bo ludzie płacą i oglądają za to jak widać. Co ciekawe jednym z założycieli tej organizacji jest osobą, która chciała stworzyć szkole wrestlingu i gale w PL.
0
@REGlS On tak ma widzę na forum, obrażać/wyśmiewać kogoś kto ma inne zdanie.
0
@Worny Sporty walki, dawniej częściej oglądałem też skoki i wyścigi.
0
Trzeba jeszcze rano będzie obejrzeć UFC 255
4
@Barwindg https://img.besty.pl/images/394/39/3943946.jpg
0
Widzę, że obecnie na ggpoker jest więcej graczy niż na pokerstars. Duża liczba graczy pochodzi ze wschodu, głównie Chiny, którzy dawniej cześciej byli widywani na ps. Pokerstars nie ma obecnie nic specjalnego do zaoferowania dla nowych graczy. Trzyma ich nadal wyrobiona renoma, ale wydaje się kwestią czasu, że osłabnie ich pozycja, jak tak dalej będzie.
1
@BorzyKrzys Jeszcze niektórym pasuje atencjuszka
0
@Kurkmen Bo normalne nie jest nastawione na cyrk i zabawę po prostu.
0
424 rozdania w pierwszej sesji online rywalizacji Polk vs Negreanu, wynik: 218 292 $ na plus dla Polka (stawki 200 $/400 $).
1
@Nocturno Zgadzam się, mówienie że wszyscy katolicy są do bani to przesada, jakoś tutaj nie widziałem czy na fb np. żeby za to ktoś z KK wyzywał ludzi o innych poglądach np. od potępieńców (przynajmniej w moim gronie znajomych).
1
@Slazmi Nie no, akurat jako wierzący, jestem zdania, że pedofilia w kościele powinna być karana, bo to jeden z głównych grzechów w obecnych czasach wśród kleru.
Z odwagą nie ma to nic wspólnego, bo dzięki internetowi każdy może się wypowiedzieć, ale żeby to łączyć z jakąś wielką odwagą to przesada. Bo część osób pewnie by bała się zabić karpia na święta, a co dopiero mówić o wielkiej odwadze XXI w.
0
@ŁukaszNidzica Ja 2 lata temu kupowałem laptopa z firmy Dream Machines (polska produkcja) w kwocie niecałe 4 tys. właśnie. Mają tam fajne pozycje, warte uwagi obecnie też w tym przedziale cenowym i nie tylko, więc możesz sprawdzić.
1
@YeastMoss U nas to służba zdrowia od dawna kulała a wirus jeszcze bardziej ją uwidocznił do tego stopnia, że jest wiele placówek, gdzie tylko przyjmują pacjentów z COVID. Personel byłby liczniejszy do obsługi gdyby państwo skupiło się jak zatrzymać specjalistów w kraju, których dość dużo wyjechało za granicę z uwagi na lepsze warunki. A i w tym roku często skupiali się na pierdołach rzucając tematy do dyskusji, by przykryć swoje nieudane działania.
0
@tadzik447 Trochę brakuje tego chociaż w zeszłym roku mniej chodziłem.
1
@tadzik447 Ja ostatnio słuchałem retro mixow stamtąd właśnie, od razu przypominają się wcześniejsze lata.
1
@SiSenior Zobaczysz co będzie się działo tutaj jak PO wygra następne wybory.
0
@messi663 A tamten router dostałeś od plusa? Jak robiłeś reset urządzenia, nie wyświetlał Ci monit dotyczący karty SIM o podanie kodu PIN?
3
@tobiasson92 Niech powie jeszcze, że jak samemu mieszkasz i jedziesz autem to też zakładać tą maseczkę, żeby sobie samemu przestrzeni nie narażać na zarażenie
3
@lucas/catalan Steve Austin na prezydenta i piwo dla wszystkich
1
@Barca1992 Dziwnie się ogląda wszystkie rozgrywki bez kibiców, jak są to zawsze większe emocje.
0
@IronSanHybrid Jak ktoś rzucił zdjęcie z tym słowem prawactwo, ja przeczytałem prawictwo, choć mam bardziej konserwatywne poglądy ogólnie.
1
@IronSanHybrid I dodaje do tego, my też nie lubimy Donalda haha
1
@Czeresniafcb Chiny już są potęgą gospodarczą, a u nich sytuacja z koronawirusem jest opanowana, a w większości krajów nie, to tym bardziej będą powiększyć przewagę.
4
@dv7wisnia Są rzeczy, z których się nie żartuję albo powinno się odpuścić.
0
@tobiasson92 Ja bym go widział na jakimś EPT Barcelona, zagrałby sobie z Neymarem, CR, drugim Ronaldo, Nadalem i wieloma osobami.
0
@Ascend Mówi się coraz bardziej o zgrzytach i rozłamie w partii PiS, więc jak najbardziej może być realny scenariusz jak mówisz, z wcześniejszymi wyborami.