0

@Michael24 Mi się osobiście bardziej podobały koszulki sprzed kilku lat, ta jest taka niezbyt fajna według mnie.

0

@Bykunn Ja wolę że specjalistą uzgodnić działania niepożądane, a w tamtym przypadku też byli pewni, żeby zaszczepić a niedługo po doszło do śmierci. Więc nie dziw się, jak ktoś się może obawiać, zwłaszcza jak na coś się leczy, bo nie da się wszystkiego w pełni przewidzieć.

0

@Bykunn Tak lekarz mnie informował o skutkach tego leku, mi chodziło, że czy dasz gwarancję, że z połączeniu z jakimś środkiem, gdzie nie były sprawdzane kombinacje po przyjęciu szczepionki w tym samym okresie, proste pytanie wziąłbyś za takie coś odpowiedzialność
PS mój członek rodziny też się leczył na choroby, których dokładnie nie znam i po przyjęciu szczepionki zmarła ta osoba, więc nie zawsze jest tak zero jedynkowo jak mówisz.

0

@YeastMoss No właśnie, nie dałbyś w pełni gwarancji czy w przypadkach jakie były wymienione nie będzie poważniejszych powikłań, skoro osoby nie leczące się na nic po szczepieniu kilka z osób znajomych mi miało objawy różnego typu, to w połączeniu z silnym lekiem, który osoba przyjmuje (jak np. ten lek co wymieniłem) to wziąłbyś za kogoś odpowiedzialność za ewentualne poważniejsze skutki poszczepienne? Tak samo jak w przykładzie swoim założyłeś sytuację pewna, ale też dałbyś gwarant, że tak napewno musi się stać opierając się na swoim założeniu?

0

@YeastMoss Ale nie wiesz ile może ktoś będzie musiał odroczyć szczepienie na jaki czas jak musisz być taki mądry. A temat się tyczył wprowadzenia tych paszportów w lecie bieżącego roku a ktoś powiedzmy do 2023 roku nie mógłby się zaszczepić z przyczyn medycznych.
Jak już masz taką wiedzę sporą to powiedz co np. w przypadku kiedy przyjmuję izotretynoinę, gdzie nie można np. oddawać krwi czy kobiety zachodzić w ciąże to czy są badania, że takie szczepienie jest całkowicie bezpieczne w czasie leczenia tym środkiem.

0

@YeastMoss Są pewne rzeczy, które są przeciwskazaniami do szczepienia, można poczytać informacje na stronach z artykułami o medycynie.

0

@NaFazieHitman Zobaczymy, może o tak być, ale trzeba poczekać jak to będzie wyglądać.

36

@Bykunn A co z tymi w takim razie jak ktoś nie może się zaszczepić z przyczyn medycznych i jak wprowadzą przed wakacjami te paszporty to też według Ciebie będzie głupi?

0

@Fake69 No oni to zawsze jakoś trafią, ale zobacz jak rozegrał preflop to.

1

Nikt mnie nie denerwuje w grze jak Ruskie są przy stolikach, Ci to dopiero muszą mieć pakt z diabłem podpisany:
https://zapodaj.net/d21f413697a4f.png.html

0

@lukaszmatusiewicz Naszych też wielu, jednak do czasu

1

@Pilka_jest_okragla I bardzo dobrze, wie że ma przewagę poparcia, więc spokojnie podchodzi do tematu, żeby jakiegoś babola na swoją niekorzyść zrobić po drodze.

0

@KORTIS A galę nadal będą transmitowane po angielsku?

1

@Barca1992 Z tego co piszą na RMF FM to najgorsza sytuacja jest na Warmii i Mazurach pod tym względem.

0

@ElKamil Dlatego według mnie mógł kontynuować pracę selekcjonera Holandii, ale wiedział na co się pisze przychodząc tutaj.

0

@Gaz Dlatego napisałem mało kto, nie że żaden a sytuacja jest taka, że większość trenerów jaka by przyszła w tym sezonie dostało by duży kredyt zaufania.

3

Według mnie głównym błędem Koemana, było to, że dał się omamić Bartomeu z zatrudnieniem, bo tutaj w tym sezonie mało kto by mógł coś wykręcić, odeszło kilku piłkarzy, między innymi Ci, którzy chciano żeby poszli, Bartomeu też nie ma, a że zawsze jakiś winny musi być to cóż. W Holandii gdyby kontynuował pracę myślę, że miałby z pewnością lepszy autorytet i wyniki a tutaj jak poleci po zespole, to zostanie zapamiętany przez większość jak trener, który przegrywał ważne mecze.

0

@icon3520 Zależy jaki masz budżet i do czego ma Ci służyć, na wielu stronach są fajne propozycje zestawów w wybranej cenie, więc spokojnie można coś znaleźć, w mniejszym przedziale cenowym możesz brać coś z AMD, bo cena/jakość produktów w większości przypadków jest dobra, a AMD nie ma takiego zwyczaju jak Intel, żeby często zmieniać sockety pod procesory, to łatwiej będziesz miał z wymianą na inny. I tak jak wyżej lepiej samemu skompletować zestaw, wybrać podzespoły niż kupować gotową stacjonarkę.

0

@tobiasson92 Niedzielski się nie nadaje na ministra zdrowia, on tylko poda dane, powie co mu tam doradzają i tyle. Za te pieniądze czy nieco mniejsze to wiele osób nawet stąd by mogło to samo powiedzieć co on mówim

1

@AV0CAD0 U mnie z rodziny zmarła osoba po szczepionce pierwszej dawce, ale była już starsza i miała inne choroby też. U nas i tak system tych szczepień pozostawia wiele do życzenia tak naprawdę.

0

@tobiasson92 A propo tematu :
"Sutkowski na zarzut, że część społeczeństwa po wprowadzeniu takiego rozporządzenia uzna, że taki zabieg służy "napełnianiu kieszeni koncernom farmaceutycznym", stwierdził: Niektórym wszystko kojarzy się z pieniędzmi. Ja im odpowiadam, że każdy sądzi według siebie. A niech zarabiają. Nie powinni zarabiać tak, jak w zeszłym roku - to jest inna sprawa, bo zarabiali w sposób urągający pewnej logice, nawet logice gospodarki rynkowej, bo ona też musi mieć swoje ograniczenia. Nie może rządzić tylko wolny rynek."

0

@tomek8756 Z ich podejściem i biorąc pod uwagę, że sami nie wiedzą co robią, to myślę, że nie.

0

@lucca87 Pamiętam kiedyś pisał, że miał usunąć konto, a niedawno widziałem jego posty znowu.

21

@patataj Niech się pie****** w te głupie łby z tymi ich pomysłami niektórymi.

0

@Allbi Niech wszyscy zagorzali zwolennicy tych maseczek wykupią dla wszystkich te specjalne skoro im się podoba tego typu najnowszy przepis.

3

@Barca1992 Pamiętam niejaki Paweł chyba bronił tak tych restrykcji i chwalił pracę w służbie zdrowia, bo chyba jego żona pracuje w tym resorcie, niech teraz wytłumaczy tym ludziom, czego mają problem z dostaniem się do lekarzy, zapewnienia opieki, skoro tak chwali ten model.

0

@against_modern_football Ta remontada nic tak naprawdę nie dała jak się okazało później po za awansem do 1/4 LM i wspomnieniem, podobnie było w 2013 roku po Milanie gdzie w dwumeczu później dostaliśmy z Bayernem 7-0. Może jak się finalnie zrewanżuje PSG za ten 2017 rok to nastąpi poniekąd reset u nas.

0

@tobiasson92 A potem pewnie pojawią się nowe mutacje tego wirusa...

1

@Bobo25 Dużo osób zwłaszcza młodych uwielbia tłumy, wyznają zasadę nie ważne gdzie, ale jak jest tłoczno to jest fajnie.
Oczywiście hipokryzja wśród polityków co do ich własnych obustrzen też jest widoczna.

0

@NaFazieHitman Taaa jak już jakiś ekspert mówi, że nie wiedzą czy szczepionka będzie działać na nowe mutacje w tym jakąś z RPA i że pewnie będzie musiało być cykliczne szczepienie więc będą się z tym bujać do śmierci pewnie.
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/najnowsze-fakty/news-ekspert-niewykluczone-ze-szczepienie-przeciw-covid-19-bedzie,nId,5053192

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?