negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@RobiS Co kilka transakcji przy kwotach poniżej 100 zł musisz też co jakiś czas podać pin.
0
@adasko1998 No tak, bo 2 mln osób dwoma dawkami, tak czy inaczej słabo to wygląda.
2
@NaFazieHitman A u nas przez 3 miesiące niewiele ponad 6 mln więc widać różnicę, co nie daje nawet 20% liczby osób w skali kraju.
0
@FC1899Barca Teraz to już nie zamkną wszystkiego i ludzi w domach, gdyż będą się bać reakcji ludzi, u których w dużej części i tak są nerwowe nastroje. To się będzie niestety jeszcze długo ciągnąć.
0
@Bykunn Ale mi nie chodziło tutaj o to jak znajdziesz się już w placówce tylko samego terminu umówienia wizyty, z początku w zeszłym roku nie przyjmowali, jak się chciałem dostać po wakacjach w jednej najbliższy termin mieli za 2 miesiące a i tak zamknęli ją później. To się ciągnie latami taki stan służby zdrowia, że raz na zabieg czekałem też cały dzień kilka lat temu. Przycieli też teraz wydatki np. na stomatologię, bo ok. 10% gabinetów na fundusz zostało zamkniętych, widziałem taką informację w najbliższej mi placówce zdrowia.
1
@Bykunn To zależy od miejsca myślę, bo w jednych przyjmują praktycznie od ręki a w niektórych trzeba czekać bardzo długo, wiem bo sam miałem styczność i niektórzy z mojej rodziny.
1
@Barca1992 W Kanadzie słyszałem robią podobnie jak w Niemczech z tym, że do 55 roku życia mają tym wstrzymywać. Zamieszania robią co chwila z tym, że to się będzie ciągło bardzo długo.
Na dodatek w końcu wypuścili jakiś raport odnośnie badań nad koronawirusem to spowrotem będą badać hipotezy:
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/komentarze-ekspertow/news-ucieczka-koronawirusa-z-laboratorium-who-zada-sledztwa,nId,5139256
1
@Nano22 Jak to słyszę to wiem, że jest taka sama albo jeszcze gorsza...
1
@Hopner15 Nie dość, że cyniczni to i głupi, kto mądry zapisuje wszystko na żonę, ale by było jak po czasie jakimś w wiadomościach: "chcieli ominąć prawo, wykiwała ich własna żona..."
1
@Rust_Cohle Napiszę Ci dokładne kwoty później.
0
@DonMatteo901 Jeszcze do tego układu może dołączyć Rosja w przyszłości.
0
@Rust_Cohle Nie przelewam nic na konto, wypłacam gotówkę z bankomatu albo płacę kartą. Niw trzymam tam dużych środków, prowizja jest praktycznie mało co widoczna, w sensie niewielka.
0
@Rust_Cohle Z pokerstars na skrilla jak przelewam to praktycznie od ręki, maksymalnie ale to tylko raz się zdarzyło, że około pół godziny zeszło. Z kolei jak jeszcze partypoker funkcjonowało u nas to musiałem korzystać z ecopayz to szło tak do 3 dni niejednokrotnie, bo najpierw jeszcze na party chwilę schodziło, żeby transakcję zaakceptować.
1
@Rust_Cohle Stoliki cash, tak chociaż im wyższe limity to tym trudniejszy poziom w porównaniu do turniejów, ale na najmniejszych limitach można śmiało coś zarobić.
0
@koksik2700 Ta to ma pomysły...
1
@Rust_Cohle Tu jest rozpiska z porównaniem:
https://pl.yourpokerdream.com/granie-w-pokera-online-najlepsze-strony-pokerowe-online-2020/dostawca-e-portfela/porownanie-neteller-skrill-i-ecopayz/
Od siebie dodam, że jak wypłacam z pokerstars tak zazwyczaj po 100$ to odlicza średnio ok. 10 gr od każdego dolara, nie mam przewalutowań przy wypłacie z bankomatu czy płatnościach kartą.
3
@Isso89 Powodzenia i szybkiego powrotu do zdrowia.
0
@Rust_Cohle Ja korzystam do tego ze skrilla i jak dla mnie ok jest.
0
@Rust_Cohle Ja osobiście korzystam ze skrilla, netellera nie sprawdzałem.
0
@Kluivert_P Zwłaszcza, że od następnego PPV gale już będą z fanami
1
@Hubert98 No cóż, Francis się zrewanżował za pierwsze starcie.
0
@Kluivert_P Tutaj to Bones może wtopić z nim, ale też mi się wydaje, że prędzej czy później pójdą w tym kierunku.
1
@Hubert98 Takiego obrotu się mało kto chyba spodziewał, bardziej myślałem, że będzie wyrównana walka a tu pełna kontrola Kameruńczyka.
1
I jest nowy mistrz wagi ciężkiej UFC, Francis zdecydowanie lepiej wyglądał w tym pojedynku.
0
@FC1899Barca Dużo jest tam kandydatów, słyszałem że jeszcze niektórzy z Polską 2050 chcą wystawić kogoś więc ciężko stwierdzić.
0
@Quavosk Najczęściej komentowane wiadomości też są widoczne na głównej, jak dla mnie prawda leży po środku, bo wchodzę na różne fora, z różną tematyka i tak nie wałkują non stop polityki, itd. tylko od czasu do czasu.
0
@tobiasson92 Ładne podsumowanie z przykładowo 25 lutego:
https://biqdata.wyborcza.pl/biqdata/7,159116,26825209,koronawirus-w-czwartek-25-lutego-znow-ponad-12-tys-zakazen.html
...warmińsko-mazurskiego (810)...
1
@Hubert102 Są programy do tego by podejrzeć klucz sysyemu, nie pamiętam w tej chwili czy przez wiersz polecenia też można.
2
@barcelonaLM Ciekawe co na to mędrcy La Rambli, którzy są mocno za Bidenem. USA ma na ten moment jeszcze armię nr 1 na świecie, ale gospodarczo wydaje mi się, że Chiny ich wyprzedziły, zwłaszcza przez ostatni rok ze względu na koronawirusa.
0
@KapiFCB Ja jestem za Stipem i liczę, że też wygra jak w pierwszym ich pojedynku, @mat32 w ostatnim pojedynku z zeszłego roku Jones już wyglądał gorzej, więc Miocic z pewnością miałby szanse z nim wygrać, chyba że znowu wpadkę zaliczy gdzieś z substancjami niedozwolonymi.