1

@tomek8756 Chyba w ***** widzieli te rosnące zarobki...

1

@ranger3120 Dzisiaj live będzie retromania na kanale YouTube Energy 2000 od godziny 20, polecam, bo świetne kawałki tam lecą, można poczuć klimat dawnych lat.

1

@Popitek12 Mieli spory potencjał, dużo osób a tam ciągle w kółko te same osoby w centrum, podobno tygodniówka AEW osiągnęła wynik live ostatnio 1.2 miliony widzów, niech ich gonią, jak Vince serwuje jakieś kiepskie programy.

0

@Dembouz1899 Zaraz i na UFC będzie 15 tysięcy fanów na obiekcie, a u nas może być maksymalnie 5 osób przy stole i nie tylko....

0

@T^L Zgadza się plus do tego większy popyt na tego typu sprzęt w czasach pandemii.

0

@T^L Teraz ogólnie ceny większości nowego sprzętu informatycznego (jak również komputerów) poszło do góry więc trzeba się liczyć z tym, że jak ktoś chce kupić nowy telefon czy komputer musi się liczyć z większymi wydatkami.

3

@arcziFCB Nowsze produkcje raczej nie, bo sam system będzie pobierał około 2gb ram minimum.

1

@Klimach fan Jak to w przypadku niektórych bywa ogólnie w internecie są tacy, co nie potrafią z niego korzystać i uzależniają się poniekąd od pewnych serwisów, itd. Jeszcze do tego doszedł ten wirus i ograniczenie relacji normalnych co też przyczynia się na tego typu zachowania jak piszesz.

0

Była poruszana tego typu tematyka czasem, wrzucę tu newsa, choć nie ze wszystkim się tutaj zgadzam.
https://pl.pokerstrategy.com/news/world-of-poker/Czy-powiniene%C5%9B-trzyma%C4%87-ca%C5%82y-bankroll-w-jednym-miejscu-_117330/

0

@Thomas99PL Ja narazie z ich porównywaniem się wstrzymam, może Zidane kiedyś przejmie inny klub, Pep ma patent na krajowe rozgrywki, sporo osiągnięć, ale z pewnością nie można zakładać, że Zidane jest słabym trenerem.

1

@Kgorecki2500 Coś czuję, że to będzie jedno z głównych zdań obecnych lat, zapamiętanych na bardzo długo.

14

@Bykunn No i teraz obydwoje powinni ponieść konsekwencje, ona za naruszenie policjanta na służbie i policjant za przekroczenie uprawnień.

0

@macio_944 Trzevia ręka wspiera standard WiFi 6.

0

@Barca1992 Mnie to najbardziej denerwują Ci motocykliści co jeżdżą ścieżką gdzie chodzą osoby i jeżdżące na rowerach przy zakazie jazdy motocyklami w tym miejscu a propo tematyki motocyklistów.

2

@Pawlak1992 Gdzieś musiał też w drugim dniu wygrać underdog, przez drogę do WM, aż za bardzo według mnie stawiano Frienda w roli faworyta, ale podobnie uważam, że bez sensu było ciągnięcie tego feudu.

1

@Transu96 Jednak nie...

0

Pierwsza połowa w dużej mierze zaważyła na przebiegu i wyniku spotkania, jakbyśmy się bardziej postarali to można było by wyciągnąć chociaż remis. Trudno, trzeba zagrać jak najlepiej pozostałe mecze.

0

@zadafcb Ładnie prowadził walkę, ogólnie ta cała gala wstępna warta uwagi.

2

Brawo Gamrot, a za chwilę mecz.

2

@zadafcb Dobrze, że fani będą na gali to zawsze poprawia odbiór ppv.

2

@koksik2700 Słyszałem, że jak mężczyzna z kobietą mają się widać za pomocą ręki, to kobieta powinna wyciągnąć pierwsza dłoń do przywitania. Co do tego zjawiska to napewno słabe jest jak np. ktoś przychodzi do Ciebie, koledzy się witają z Tobą normalnie a jak są jakieś dziewczyny z nimi to nawet cześć nie powiedzą i to jest słabe według mnie.

1

@TheNekro94 Ja nie muszę zwracać tutaj niczyjej uwagi, chciałem żeby było humorystycznie trochę, ale że wyszło inaczej no cóż.

0

@klopx Moje alter ego ma się dobrze haha.
A tak serio nie narzekałem na to tylko po prostu zwróciłem uwagę.

0

@klemens100 A nie jest tak, że przez opodatkowanie czegoś w wiekszym zakresie według niektórych ma to na celu ograniczenie konsumpcji danego towaru (np. alkoholu czu napojów słodkich) bądź wykorzystywania danych usług. Mam na myśli tutaj ogólne zjawisko, bo niektórzy w taki sposób próbują coś zredukować.

0

@klopx Panel ekspertów i mędrców działa od samego rana tutaj.

2

@MesQueUnClub96 Usman trzyma się dobrze, będzie bronił niebawem pas na UFC 262 haha

0

@marcin000019 A w ustawieniach geforce możesz coś zmienić? Możesz spróbować odinstalować te sterowniki i wgrać od nowa. W dzienniku zdarzeń systemu powinien być wgląd co było instalowane, wszelkie aktywności w systemie.

1

@tbas A od kiedy 24% to większość? Ja widzę zresztą tutaj częściej wrzucane informacje z innych partii niż konfederacji.

0

@Firestone Jak w klasyku szanse są przybliżone obu drużyn na wygraną, ale mamy możliwości by wygrać ten mecz. Ewentualny remis nie jest zły dla obu drużyn, choć z lekkim premiowaniem na Barcę z uwagi na to, że jesteśmy wyżej od Realu w tabeli.

0

@tomek8756 Część napewno, bo i tak ludzie nie będą chcieli żyć jak w zamknięciu, bedzie trochę podróżujących, itd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?