4

@lucca87 Jak tylko usłyszałem to pytanie, wiedziałem jaka będzie odpowiedź heh.

0

@wyjasniecie No to sam sobie odpowiedziałeś po części, może zgodnie z nauką kościoła otrzymać rozgrzeszenie i przeznaczenie na końcu życia za wszystkie uczynki (dla przykładu).

2

@wyjasniecie A skąd ma ktoś wiedzieć czy ktoś pójdzie do nieba czy piekła w takiej sytuacji jak się nie zna nawet osoby.

0

@Rust_Cohle Dlatego napisałem prawdopodobnie, bo jakiś wpływ z pewnością miała plus np. informacja w Chinach do mieszkańców, z ostrzeżeniem o inwestycjach w kryprowaluty, tylko nie pamiętam kto ją wystosował tam.

0

@Archie Prawdopodobnie przez wypowiedź Muska z weekendu
https://www.gry-online.pl/S013-amp.asp?ID=130208

5

@Chinaski Nie mam nic przeciwko promowaniu szczepienia, ale są lepsze metody niż coś takiego.

0

@JimMorrisonFCB Dokładnie, ja raz np. wrzuciłem normalny filmik z opisem w poście normalnym, nikogo nie raził a i tak został zdjęty.

0

Komentarz usunięty

0

@kamiVeB Nie pierwszy zresztą.

1

@macio_944 Z tego co mi się rzuciło w oczy osoby w Japonii nie są skore do szczepień i również rządowy program szczepień też pozostawia wiele do życzenia z tego co widziałem w wpisach, ale jakby się zagłębił bardziej możliwe, że znajdzie się więcej przyczyn.

1

@macio_944 Mimo, że są różne podejścia do kwestii szczepień to dziwi mnie, że Japonia mocno rozwinięta naukowo i technologicznie ma taki słaby wynik.

1

@macio_944 A w Japonii apropo strasznie mozolnie idą im te szczepienia, bo ostatnio czytałem, że tam tylko 3,5% zaszczepionych jest obywateli.

0

@Bogan No bo to się najlepiej sprawdza, ludzie zazwyczaj mało co rozmawiają o kwestiach ekonomicznych, itd. a zazwyczaj skupiają się głównie na tym co wspomniałeś.

2

@panczo Dokładnie Stary Testament miał taką narrację, żeby unikać złego, bo Bóg surowo za to ukarze, Nowy Testament z kolei pokazuje Boga w roli milosiernego Ojca, który wszystko wybaczy.

2

@Chakalaka No widzisz, ja jakoś czytam nieraz Biblię i nie atakuje nikogo z tego powodu, znam wiele też osób, które mimo, że nie są wierzący też jakoś ich nie atakują.

1

@wyjasniecie Teraz trochę trzeba inaczej ja interpretować, zważywszy że wtedy była pisana tak aby wówczas żyjący ludzie mogli ja łatwiej odbierać.
Według niego cała ta księga jest ohydna.

2

@AlicjaFCB Z nim to szkoda dyskutować, jak nieraz podawałem mu kontrargumenty czy ktoś inny na jego wypowiedzi to nie odpowiadał albo robi coś takiego jak tutaj.

5

@Chakalaka Ty zawsze głupiego udajesz tutaj, obrażasz odczucia chrześcijanina nazywając główna księgę w wierze ochydna jest według Ciebie ok, ale jak ktoś źle się wyrazi o osobach np. homoseksualnych to już byś przeżywał jak nie wiem co.

47

@Chakalaka Powiem Ci coś, bo nie pierwszy raz jesteś irytujący. Ja osobiście mam poglądy bardziej prawicowe, ale jakoś nigdy nie wyzywałem osób o odmiennej orientacji, itd. Myślę, że jak ktoś jest tolerancyjny, to bez względu na jakąś tam symbolikę. Sam jesteś hipokrytą mówiąc, że prawicowcy są za przemocą wobec takich osób, po czym obrażasz księgę dla chrześcijan nazywając ją ohydną.
Jak można Ciebie brać na poważnie.

0

@PatrychoO Paradoksalnie gra drużyny męskiej i kobiecej pokazuje, że też na co dzień coraz częściej "większe jaja" mają kobiety niż mężczyźni...

2

@Transu96 No i dalej Real będzie bez LM za jego kadencji.

0

@kkbarca Mógł bardziej naciskać ewentualnie na zostanie Suareza, jeśli istniało duże prawdopodobieństwo, że nikt nie przyjdzie za niego. Koeman mógł poczekać jeszcze z rok, żeby tu przyjść, wiedział jaka jest sytuacja w klubie i że za rok będzie nowy prezydent a w raz z nim może pojawić się nowy trener, z którym ma koncepcje co do drużyny.

0

@POLAK12345 Przecież to Bartomeu sam chciał "wypchnąć" Suareza z klubu, Koeman mówił w jednym wywiadzie, że znalazłby dla niego minuty.

0

Jakby dłużej potrwał ME UFC 262 to fajna walka by wyszła, bo się rozkręcało dobrze, Oliveira przetrwał pierwszą rundę i szybko załatwił sprawę w drugiej rundzie. Tak się spodziewałem, że on wygra pas.

6

@Messibestplayerintheworld Już lepiej, żeby z dwójki AM/RM Atletico zdobyło mistrzostwo, Simeone dorzuci kolejne trofeum do kolekcji a my obyśmy w przyszłym sezonie zgarnęli mistrzostwo.

1

@Wilczeq Dokładnie, nawet jak wysłałem tego linka do znajomej, to się śmiała z tego co wymyśliły.

26

@DonMatteo901 Feministki spokojnie można uznać za jedną z najgorszych grup jeśli chodzi o kobiety.

0

@Borneo Mi chodziło o przykłady konsekwencji takich działań, do kradzieży danych i podrabiania będą mieć pole do popisu jak ktoś mądry wrzuci zdjęcie jak już wejdą do użytku te paszporty covidowe, że będzie widać wiele rzeczy na nim i do tego opis "już mam".

1

@Borneo Tak tylko pewnie mu chodziło, że niektóre "relacje" wrzucane są przesadzone, ok mogą wrzucić informacje, że są zaszczepieni, ale zdarzają się też tacy co wrzucają przy tym wszystkie dane z kartki po szczepieniu albo co gorsza jakieś zdjęcie swoich dokumentów upubliczniając dane jak na tacy albo przypadki z wakacji, gdzie wrzucali na bieżąco zdjęcia a potem wracają i zauważają, że mieli kradzież w domu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?