0

@LeoMessi1994 Wybrałbym 1 (pierwsza od góry i od lewej), ładna i kusząca.

0

@DonMatteo901 Przecież nie dość, że teraz sprzęt m. in. komputerowy jest drogi przez kopaczy kryprowalut, to jeszcze jak dojdzie ta opłata to znowu podskoczy do góry.

0

@Nieznajomy Wczoraj pod medykiem tam sporo osób stało właśnie.

0

@AnnaMarianna Teraz dużo dziewczyn robi podobnie jak ona, niejednokrotnie na portalach randkowych np. wysyłają same propozycje pokazów nago, itd.

1

@JANEK777 Też jestem przeciwny.

0

@Ratamahatta Chipy już są tylko, że używane do dokonywania płatności zamiast kartą i co ciekawe to Polak był pomysłodawcą w ramach tworzonego startupu.

1

@barcelonaLM Fajne zdanie dzisiaj na rmf24 odnośnie tej sytuacji z podsumowaniem było, coś w tym rodzaju, że największym wygranym z tego wszystkiego jest PiS, bo postawili na swoim, dali "pstryczka" koalicjantowi i skłócili opozycję.

0

@YeastMoss Trzeba po prostu czekać jak się to potyczy i tyle.

0

@Geble Nie przesadzamy, po prostu im więcej masz dokumentów różnego rodzaju i więcej miejsc ich przechowywania na różnych serwerach tym większa szansa na przejęcie w jakiś sposób danych, nie korzystam na ten moment z aplikacji mObywatel.

0

@tobiasson92 Wiem o tym, ale tak czy tak trzeba go pokazywać by było w każdym miejscu usługowym czy w formie papierowej czy cyfrowej.

0

@tobiasson92 Bo będą stratni jakby mieli przyjmować/obsługiwać tylko część chętnych osób, a dwa to trzeba by każdemu pokazywać swoje dane, żeby mogli odczytać z tego paszportu, a im więcej miejsc, tym większa możliwość ich przejęcia, bo w cyfrowej postaci też gdzieś muszą być przechowywane.

11

@michal26 Czasami mam wrażenie, że z lewicy chcą, żeby państwo się od****** od nich wyborów, ale żeby wszystkie usługi fundował państwo. Część ich postulatów to czysta abstrakcja.

0

@Ratamahatta Jeszcze jeden sezon w pełni powinien przepracować i później ewentualnie pomyśleć co dalej.

0

@Kgorecki2500 Na ten moment jakby mieli wejść do rządu to pewnie z KO i partią Holowni a prędzej czy później to wiadomo jak się skończy.

0

Końcówka sezonu w lidze to jest/będzie rollercoaster i wszystko może się wydarzyć, szkoda przegranej, ale trzeba iść dalej.

2

@Martwy Porównując wcześniejsze lata z obecnymi według mnie wydaje się, że mimo jakiś zwad, które się zdarzały oczywiście, dużo osób trzymało się w większych czy mniejszych grupach, bardziej byli skłonni pomagać sobie wzajemnie, itd. wraz z rozwojem m. In. technologii internetowych, wiecej czasu spędza się przy komputerze, mniej się widzi np. dzieci w miejscach gdzie dawniej bywało ich więcej. Poziom życia u większości też poszedł do góry, dawniej np. w moich rejonach bez trudności można było znaleźć pomoc przy turystyce w weekendy, teraz większość z młodych osób chce, woli wypoczywać w te dni. Tak, że z pewnością jakieś różnice są większe czy mniejsze.

0

@Borneo A czyją to jest wina, że jest zbyt mała ilość personelu do obsługi? Poprzednikowi i obecnego rządu, bo warunki jakie im oferują, oferowali wręcz zachęcały dużą część osób do wyjazdu za granicę do pracy lekarzy tak samo jak wśród służb mundurowych sektor IT ma niedobór, że względu na niskie zarobki tam. Więc te pretensje niech kierują do rzadzacyh i producentów szczepionek, że opóźniają też dostawy i komisja UE chce pozwać AstreZeneka za to czy już zrobiła.

3

@Foton Z czasem ciągłe takie pokazywanie pewnie odbije się na zmęczeniu i podrażnieniu nastrojów. Ja osobiście nie mam problemu czy ktoś ma ciemny kolor skóry, itd. i nie potrzebuje mieć na każdym kroku patrzeć na tego typu akcje, podejrzewam, że część osób (może i większość ma przysłowiowe w...) kto jak wygląda, ma orientację, gdyż nie zwraca na codzień tak wielkiej uwagi. A z czasem tego typu akcje jak będą ciągle nasilać to przyniosą efekt odwrotny od zamierzonego.

3

@maroon Może tym co jadą samotnie w samochodzie noszą maskę (i tu widziałem przykłady, że w dłuższym odcinku drogi).

0

@eckov Spokojnie, elita LR zaraz obmyśli plan, żeby Fijołek wygrał.

0

@Norkusik Myślę, że duże natężenie meczów w jednym sezonie zrobiło swoje plus, że poprzedni kończył się później niż zwykle. Przynajmniej jest co śledzić w końcówce sezonu.

0

@eckov W Rzeszowie na prezydenta miasta będą.

1

@Muszynianka Bez problemu powinna zadziałać w tym przypadku ta klawiatura będzie pełnić rolę tzw. zewnętrznej, podepniesz ja pod laptop, system sam wgra sterowniki i po chwili możesz korzystać.

2

@michal26 Pewnie z tego względu, że Braun ma najmniejsze poparcie ma na myśli, ale ja tutaj widzę bardziej nicki, które są za PO i spółką niż Konfederacją.

3

@tbas Dlaczego? Duża część chyba się cieszy z Fijołka.

0

@insp1re Ja nie stawiałem tym razem tej gali, na live dali tweeta widziałem, że ktoś postawił 20 tys. na Rose i do wyjęcia miał jakieś 53 tys. bodajże.

5

@KapiFCB Niedzielski by chyba na zawał padł widząc tyle osób w jednym miejscu.

0

Zbyt luźno według mnie Masvidal podchodził w tej walce.

1

Zaskoczony jestem, że tak Zhang szybko poległa w tej walce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?