negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobo25 W porównaniu z marcem/kwietniem zeszłego roku, mimo rocznego przygotowania w walce z wirusem i pierwszymi szczepieniami jesteśmy w gorszej sytuacji niż wtedy. Niebawem rozpocznie się cieplejszy okres więc pytanie na ile przez niego się przygotują, gdzie liczba zakażeń jest mniejsza, bo zeszłe lato trochę przespali.
1
@JANEK777 Ostatnio któryś właśnie z profesorów wypowiadał się o tym lockdownie, twierdząc że całkowity by zadziałał (mam tu na myśli np. w Chinach) a częściowy, to odwlekanie w czasie tego co nieuchronne.
0
@lukaszbarca15 Nie mówię przecież, że każdego nie omijają, w tamtym przypadku znacznie większy dostał ksiądz mandat niż te 20 zł. Zresztą to kto bronił wystawić większy, 20 zł to słyszałem też o przypadkach wśród osób postronnych i nie w kościele.
0
@masa11 Zależy gdzie, niedaleko mnie ktoś parę razy wzywał już policję do kościoła, w innej parafii, jak byłem u dentysty w zeslzym miesiącu, to mówiła, że ukarali tam, bo był stan ponad limit, więc wszystkich kościołów nie omijają.
0
@Denver Wiesz, jest trochę samotnych matek w tym wieku, więc to mozliwe.
0
https://pl.pokerstrategy.com/news/world-of-poker/Znamy-ju%C5%BC-daty-tegorocznego-WSOP_117450/
Fajnie by było jak doszło by do realizacji, wtedy pewnie i gra live się ożywi w różnych miejscach.
0
@Zoker Mi się wydaje, że bardziej z tego powodu, że jakby Real odpadł z Atlantą to nie byłoby żadnej drużyny z ligi hiszpańskiej w ćwierćfinale a to zawsze mogło by się przełożyć na marketing, postrzeganie tej ligi.
2
@macio_944 Jak miałbym wybrać kogoś z trójki PiS, PO, Hołownia to zdecydowanie trzeci wybór, bo zawsze to w jakimś stopniu coś innego niż kilkunastoletni dupol PiS i PO
0
@Nihas W informacjach z koronawirusem jak przeglądałem, nie przewinęła mi się taka informacja co wspomniałeś więc może tak być, nie wiem.
Co do meridium mojej wypowiedzi, to mi się wydaje, że tak szybko nie minie zagrożenie zwiazane z tym wirusem.
1
@DonMatteo901 Zaraz ktoś wyskoczy ze spokojnie z konfederacji się wyrasta, ale z PiS czy PO to już nie.
0
@Bykunn To dlaczego teraz znowu będą sprawdzać i w Niemczech w takim razie, skoro w ogóle nie działa? Sami utrudniają walkę z fym wirusem tym razem o szczepionce mówiąc:
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-program-szczepien-przeciw-covid/news-ekspert-ema-coraz-trudniej-mowic-ze-nie-ma-zwiazku-miedzy-as,nId,5152501
I tak czytałem ten artykuł, no zwrócisz pewnie uwagę na słowo w niewielkim atopniu, ale sami budują w taki sposób negatywne nastawoeniedo szczepień.
0
@Nihas A co im szkodziło wcześniej sprawdzić ten lek, na początku pamiętam sprawdzali ten lek na malarie i Remdesiwir, który ten drugi who w październiku bodajże nie rekomendowało jego użycia, później stosowanie jego znowu wróciło.
0
@macio_944 Dlatego kluczowy jest ten tydzień i trochę rzeczy będziemy wiedzieli po meczach.
3
@macio_944 Według mnie, że dzisiejszy mecz wiele pokaże co z Realem, jeśli wygrają, to będzie trzeba podciąć skrzydła im w sobotę, bo i jak z nami by wygrali jeszcze, to się tak rozpedza, że liczę ewentualnie w jednym meczu w lidze mogą się potknąć.
0
@KapiFCB Po roku nic dziwnego, zresztą na Wrestlemanie co WWE też na większym obiekcie też szybko poszło ponad 20 tys. biletów, ludziom brakuje tego po prostu.
0
@DonMatteo901 Zarówno w Teksasie i na Florydzie szykują się na zamkniętym obiekcie gale UFC na 15 tysięcy osób (czyli pełna hala).
5
@LuisSalvano Ja myślę, że do końca potrwa walka, chociaż najważniejsze mecze będą te z Realem i Atletico.
1
@koksik2700 A nie wiem o czym tak dyskutowali tutaj wczoraj, bo szczerze mówiąc, to coraz mniej mi się chce zaglądać tutaj. Niemniej jednak czepianie się datowania co po niektórych jest słabe dla mnie.
1
@koksik2700 Ale przy roku nie pisze się np. 2021 r. po Chrystusie tylko po prostu 2021 r. gdzie tu wciskanie religii?
1
@Kgorecki2500 Czepianie się datowania lat, ciekawe co następnie wymyślą ...
4
@RobsonPL Ale można to pokazać było w inny sposób, bo w takiej sytuacji odbiór może być różnorodny, zwłaszcza pokazując to w dzień świąt.
0
@Barca1992 Jeszcze mają i tak do końca czerwca zaszczepić tą drugą dawką tych co w pierwszym kwartale się pierwszą zaszczepili, zacznie się robić coraz większy bajzel w tym.
0
@szkutnik91 To jest dobry pomysł według mnie.
1
@Sulimo Nie piszę przecież tego złośliwie, sam jestem ze wschodniej części Polski.
0
@Sulimo Tyle, że my jesteśmy w pierwszej linii ze względu na nasze położenie w przypadku agresji Rosji na Europę więc nawet zakładając, że nam by pomogło USA i inne kraje Zachodnie i tak ucierpimy w przypadku napadu zbrojnego.
1
@Kgorecki2500 Ciężki temat to jest ogólnie, bo sądząc po wypowiedziach Bidena chciałby rywalizować i z Rosją i z Chinami (bardziej jednak w sposób na styl zimnej wojny, czyli technologicznie) a to już może pójść w niekoniecznie dobrą stronę.
2
@Kgorecki2500 Trzeba zacząć od tego, że nasze położenie geograficzne jest tak specyficzne, że w przypadku konfliktów jesteśmy na pierwszej linii zagrożenia, tak jak zresztą w przeszłości. Putin moim zdaniem sprawdza sobie na ile może pozwolić, Europa jest ogólnie osłabiona między innymi za sprawą koronawirusa.
2
@LeoMessi1994 Ja bym nie przespał się z żoną kolegi, czy żoną kogoś z bliskiego mi otoczenia, bez względu na to jak ładna by była. Są pewne zasady, których się nie narusza bez względu na ilość kasy.
0
@Amigo_Blanco U nas to q części systemów centralnych, publicznych już nieraz zdarzały się różne babole, więc w okresie zwłaszcza kiwdy je wdrażają, to podchodzę z dużą rezerwą.
2
@Kondziubarca Ja mam co kilka transakcji, że muszę na którejś podać pin.
Zależy też od miejsca dokonywania transakcji oraz terminala.