6

@Barca1992 Lockdown miałby sense jedynie jak wszyscy by siedzieli w domach jak w Chinach, gdzie się z tym uporali, w innych krajach stosują raz większe, raz mniejsze ograniczenia i to nie do końca działa, więc wnioski są proste.

0

@Ingiel Żadna partia nie zamknęła by u nas kościołów.

1

@tobiasson92 To już nie pierwsza informacja odnośnie tego pomysłu...

0

@mat32 Świńska grypa była, tylko z mniejszymi skutkami.

1

@jakubkuba07 Nie ma sprawy i podpinam się pod postem RobiS, fajnie to by brzmiało z jakąś nutą w tle.

1

@Deeespacito Ostatnio słuchałem retromanii transmitowanej z energy 2000, piękne czasy i muzyka, fajnie się bawiło do tych klimatów.

1

@jakubkuba07 Fajnie jest posłuchać takich informacji, gala UFC 261 zapowiada się bardzo dobrze, 3 walki mistrzowskie i z fanami na gali.

0

@urbipl Nie muszą przecież takiej transformacji robić, wystarczy że zrobią zabezpieczenie dla siebie, przecież rządzić wiecznie nie będą, w młodszych pokoleniach rządzący mają jedną z najmniejszych liczbę głosujących a starszych kiedyś czy później zabraknie tych głosujących na nich obecnie. Więc bardziej będą patrzyć na swoją korzyść pod względem prywatnym.

0

@Masti_Real_Madryt Jednym z głównych powodów jest zapewne to, że może dzisiaj zagrać Lewandowski, zazwyczaj też tak robiło tvp, choć bardziej mnie interesuje mecz Atletico z Chelsea.

0

@Borneo Mogę postawić stówę, że do lata większości osób nie zaszczepią.

0

@urbipl Nawet nie musi być chiński kapitał, nie będę się rozpisywał nad zagrożeniem związanym z wirusem, ale im dłuższy lockdown tym dłużej działa na niekorzyść przedsiębiorców i co za tym idzie wartość ich firm maleje, więc część z nich, kiedy już będą mieli przysłowiowy nóż na gardle, to może ktoś związany z obozem rządzącym czy w ich imieniu wykupić po taniości, przeczekać trochę i jak już sytuacja z wirusem się ustabilizuje otworzyć i zarabiać. Zresztą widać to na przykładzie Obajtka, głośno o nim ostatnio. Mając taki łakomy kąsek w zanadrzu tym bardziej będą chcieli skorzystać.

6

@Sulimo A ktoś ku*** im każe chodzić do kościoła? Mają dyspensę to nie muszą uczestniczyć w Mszy, według mnie żadna partia u nas mie zdecydowała by się na zamknięcie kościołów, bo wywołałoby to takie zamieszki, że by spbie strzelili w stopę, zresztą było widać przy okazji strajku kobiet, kiedy już kilka, kilkanaście zostało w jakiś tam sposób nie zachowane miejsce kultu, a co dopiero by się działo przy ich zamknięciu.

1

@prucnalkam Ja czekam na edycje rosyjską, to by był zabójczy wariant dla wielu.

0

@Barca1992 Kościołów nie zamkną, bo to hylby gwóźdź do trumny pisu, chodzący by albo zjedli pis albo by się klamrowali z tymi co byliby zwolennikami zamknięcia ich, pis by się zesrał, bo z pewnością tak przyjaźnie by się nie odbyło dla nich.
Biskupi zresztą wydawali dyspensy dla wszystkich, ludzie wiedzą o tym i o limitach osób jak w sklepach również, a że bywają tu i tu tłumy to cóż. Znam też przypadki osób, co też byli zdania, żeby kościoły były zamknięte, a same chodzą i stoją zazwyczaj gdzie najwięcej osób jest, to po co tak mówić. Ja jak już idę to stoję na zewnątrz, tak żeby przy większej ilosci osób nie być.

2

@tobiasson92 A po czym się okazuje, że ze względów logistycznych, nie mogą dostarczyć zakładanej ilości i trzeba czekać...

0

@Barca1992 Nie wiem tego, ale prawdę powiedziawszy, mimo że zawodowo zwiazany jestem z informatyką, zdecydowanie lepiej wspominam wcześniejsze lata, ogólnie lepsza atmosfera była myślę, poprzez internet ludzie mniej nerwowo reagowali, itd.

2

@szela1899 Do tego można dodać, że jak wszystkie kluby hiszpańskie odpadną w 1/8 LM to wizerunkowo będzie też gorzej wyglądać.

2

@klemens100 Lewicowi za to są tacy idealni, że im nawet przeszkadza układ kart czy określenia typu master/slave w biosie no i to ich generalizowanie, że wszyscy z jakiejś grupy co mają inne poglądy myślą w 100% tak samo.

0

@tobiasson92 Jeśli tak powiedział, to plus ta informacja z Indii to szykuje się tendencja spadkowa, tym bardziej jak cześć osób zobaczy, że idzie w dół będzie chciała sprzedać swoje kryptowaluty.

1

@tobiasson92 To pewnie będzie nieco tendencja zniżkowa teraz kryptowalut, bo zazwyczaj jak się mówi o nieprzyjaznych regulacjach dla nich w jakimś kraju, to notowania idą w dół.

0

@kuz Ja miałem sytuację z jedną z ósemek, że nachodziła siódemkę w prawej dolnej części uzębienia i po wycięciu części siódemki i następnie jej odmówieniu, mam teraz z nią spokój. Dentysta mówił, że w pewnym wieku ósemki zaczynają nadchodzić na tę siódemki.

0

@clyde Tutaj nie ma co wywodów pisać, zdecydowana większość kobiet lubi pewnych siebie, co potrafią postawić na swoim mężczyzn.

1

@NaFazieHitman I ciągle aktualne "szczyt przed nami" chociaż on po za irytacją dostarczał nieco śmiechu czasem, bo Niedzielski to tylko denerwuje każdego.

0

@KacperVEB Najpierw musieliby mu przedłużyć kontrakt, żeby go sprzedać w takim wariancie, bo po tym sezonie zostanie mu tylko rok jeszcze.

3

@Bykunn Tak, media społecznościowe dość mocno wpłynęły na wiele osób, widoczne to jest nie tylko w dzieciach, ale i np. mlodych kobietach, bo mają tam swoje idolki, co wrzucają zdjęcia, z różnych miejsc, a te też potem mają przez to trochę odmienny obraz spojrzenia na codzienność, bo widzą tylko tą piękną, wyidealizowaną cześć życia, świata.

0

@Bykunn Mówię o zagrożeniach właśnie potencjalnych, postacie z gier też niejednokrotnie były naśladowane, a były i takie przypadki, jak rodzic odcinał dostęp do gier dziecku, to reagowało bardzo agresywnie.

0

@BarcaInfo Zgadza się nir może się w pełni odnaleźć u nas widać, coś mu brakuje albo blokuje.

2

@Bykunn Ale trzeba wziąć pod uwagę też ryzyko, skoro dzieci, które mogą to oglądać, też pozniej między innymi ludźmi mogą chodzić nago w różnych miejscach, bo skoro w pełni przyzwoleniu mogą oglądać nagie osoby, to część z nich może też pokazywać się nago, jako że dzieci niejednokrotnie kopiują zachowania dorosłych. I każda osoba odbiera inaczej kwestie nagości, jedna się tym nie krępuje inna bardzo.
Swoją drogą, to dziwne że w Holandii w takiej sytuacji wedlug niektórych talia kart może być seksistowska:
https://propolski.pl/uznano-karty-za-seksistowskie-holandia/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?