negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W niedzielę kolejna gala UFC, w walce wieczoru Miocic będzie bronił pasa przeciwko Ngannou. Liczę na skuteczną obronę, jak dla mnie Stipe to jeden z najlepszych mistrzów wagi ciężkiej w historii UFC. Jeszcze jakby Jonesa na emeryturę odprawił, byłoby pięknie.
2
Dobre podsumowanie:
https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/tomasz_skory/komentarze/news-odklejony,nId,5128992
0
@Nocturno Dokładnie, skoro kler sobie nie radzi z częścią swoich kapłanów więc potrzeba działań osób świeckich, na których to kościół się opiera i to kapłan ma służyć człowiekowi.
0
Najwyższa wygrana wśród graczy z Polski w tym turnieju :
https://pl.pokerstrategy.com/news/world-of-poker/Polak-drugi-w-Anniversary-Sunday-Million,-wygrywa-1-035-358-$_117326/
0
@Denver W 100% jak do stanu przed 2020 r. to raczej nie wierzę.
2
@busquets5 Jakby ludzie mieli jaja to sami by takiego księdza pogonili za pedofile czy co tam, ale większość milczy nic nie zrobi i tak jest
0
@GeneralXavi Ja miałem taką sytuację w jesieni, że chciałem do specjalisty się wybrać na fundusz, ale musiałbym czekać kilka miesięcy, umówiłem się prywatnie przyjeżdżam w dzień wizyty i zamknięte i kartka, że placówka nieczynna w związku z Covid, fajnie że nie raczyli wcześniej poinformować...
0
@matirix20 Na rmf24 podają nieoficjalnie taką liczbę na ten moment.
0
@inViNcibl3 Może błędne informacje usłyszałem, ale co do sedna, lockdown w takiej postaci jak u nas funkcjonuje nie sprawdza się tak dobrze jak myślą niektórzy.
1
@IronSanHybrid Tylko, że większy stosunek w kościele jest osób świeckich do kapłanów, dawniej to się zdarzało, że jak chciał jakiś ksiądz podnieść składki, czy coś wymyślił, ludzie blokowali go zdecydowanie a teraz niestety sami nakręcają obecny stan i przy obojętności nie zmieni się to szybko.
0
@IronSanHybrid Już to pisałem kiedyś, ale moim zdaniem żadna z partii nie zdecydowała by się na zamknięcie kościołów.
0
@CuttingHead W Teksasie bodajże dużo osób wyszczepili i niebawem będą tam organizowane eventy sportowe z kilkunastoma tysiącami osób na trybunach. Lockdown działał by w przypadku zastosowania wariantu jak w Chinach, takie po środki nie działają i nie ma co bronić rządu, bo efekt zaniedbań służby zdrowia jest widoczny od lat, również za poprzedników, w lato mieli czas by się lepiej przygotować to przespali okres.
2
@ksobi Tyle, że niektórzy jadą zdecydowanie dłuższe odcinki jadąc sami i będąc w masce.
2
@tbas Wypowiedź szefa kancelarii premiera, info znajduje się np. na RMF24, czekają jeszcze na ostatnie dane.
0
@max1982 Nie wiem dokładnie jak z tym modelem, ale miałem inny Samsunga i wyświetlacz mi padł samoistnie i też musiałbym kupować nowy oryginalny, tylko że koszt jego kupna był nieopłacalny w stosunku do ceny tego telefonu na tamten moment.
6
@tobiasson92 Kredyt z ust prezydenta brzmi bardzo znajomo...
0
@Mat_Cat U mnie ktoś ze znajomych w jesieni czekał na wynik testu 5-6 dni.
0
@FC1899Barca Pewnie chodzi o tą osobę:
https://www.rmf24.pl/polityka/news-poslanka-lewicy-przechodzi-do-porozumienia,nId,5120845
2
@masq Drugi sezon Koemana u naa powinien wyglądać jwszcze lepiej i przyjemniej, chyba że wydarzy się coś niespodzoewanego.
4
@cosinus90 Spokojnie, zaraz jakieś osoby z podobnymi pogladami do niej, będą usprawiedliwiać jej wypowiedź.
0
@Beztroskii Kto tak twierdzi, że KSW doganiało UFC, jak w naszym kraju większą oglądalność mają pewnie gale fame mma od tych KSW.
0
@prucnalkam Ja z gal MMA oglądam tylko UFC obecnie, główne ppv za darmo na polsat sport i walki zazwyczaj stoją na dobrym poziomie (cześć i na bardzo dobrym, ale też się zdarzają te gorsze).
0
@tobiasson92 Niedzielskiego to wzięli, żeby w razie czego można go szybko odwołać, jeśli tendencje społeczeństwa staną się coraz bardziej nerwowe lub uspokoi się trochę sytuacja z koronawirusem. Za obecnym ministrem zdrowia nikt nie przepada i tak, tylko klepie formułki i podaje dane, bo nie miał doświadczenia wcześniej z medycyna większego więc w razie czego idealny kandydat do odstrzału jeśli trzeba będzie kogoś zdymisjonować.
1
@barcelonaLM Już tyle tych różnorakich wypowiedzi tych ekspertów było, m.in. jeden mówił, żeby w swoim domu warto nosić maseczkę...
1
@Ciule123 Są tu tacy co częściej komentują prawie wszystkie tematy, ja ich nazywam mędrcami La Rambli.
7
@Cvzx Też według mnie klasyki z tamtych lat miały lepszą podbudowę i bardziej emocjonujące były.
1
@tobiasson92 Czytałem tą jego wypowiedź, najzabawniejsze jak skierowalu pytanie o środki typu maski, dystans, lockdowny, itd. że po co są one, jak i tak liczba zarażonych rośnie i odpowiedział mu, że też by się pytał na jego miejscu po czym później dodał, że jakby tego nie było, to by była umieralność wśród starszych na poziomie 10-15%.
0
@tobiasson92 W przypadku kiedy szczepionka będzie działać yylko przez rok, to bedzie tak trwać nie wiadomo ile, bo nie zdążą większości osób zaczepić a już ponownie będą musieli szczepić medyków, itd.
0
@Barca1992 W Rzeszowie będą wybory na urząd prezydenta miasta w maju, to pewnie chociaż tam coś poluzują.
0
@Ingiel Ja mimo wszystko uważam, że by nie zamknęli, bo jednak mimo wszystko i tak chodzi dość dużo osób w Polsce do kościołów. Raz, że wywołało by to napewno negatywna reakcję u części Polaków, więc ich poparcie też by spadło, dwa ludzie mając już ograniczenia w życiu codziennym, jeśli by odebrano swobodę wyznawania wiary (bo tak można by interpretować zamknięcie kościołów przez cześć osób) mogło by doprowadzić do takiej sytuacji, uznając że już w sumie nie mają wiele do stracenia i będąc pod silnym wzburzeniem psychicznym zaczęli by atakować w tej sytuacji partie lewicową bądź ludzi, którzy cieszyli by się z takiej podjętej decyzji, a chyba u nas nie potrzeba już i tak w obecnym czasie podnoszenia negatywnych emocji i w konsekwencji walk między sobą.