0

@KORTIS Chciał napastnika, bo Suarez miał odejść, a w pierwszej drużynie było trzech stoperów, z czego Samuel z niepewnym stanem zdrowia.

1

@tobiasson92 Będzie spadać Pisowi poparcie, bo z ich elektoratu co należą do nich m. in. starsze osoby są wkurzone za sytuacje związane ze szczepieniami na Covid (długie kolejki, nie możliwość zarejestrowania się, itd.) cześć też od nich jak i niezdycydowanych nie poprze ich, bo będą zmęczeni ciągłymi podatkami, sytuacjami które wywołuje PiS negatywnych.

0

@cata_luna TVP nie musi się obawiać żadnych opłat, bo ich i tak sponsoruje rząd.

1

@dmcteam Możesz dodać na mapę zagrożeń to miejsce, tam jest pozycja z parkowaniem nieprawidłowym coś takiego, to powinni zareagować.

1

@mr_robot Zależy jakie parametry chcesz sprawdzić, podeślę link z jednej ze stron opisującej ten vpn:
https://www.mbunit.com/windscribe-vpn/

1

@kryhaa Ja też myślałem, że może się go uda ściągnąć w 2014, bo naprawdę warto by było, Barca wzięła Rakiticia wtedy a Real w dobrej cenie go kupił, myślę że i u nas przez te kilka lat trzymałby poziom.

0

@arecki.fcb Ja korzystam z Windscribe VPN, bo miałem go za darmo z Komputer Świat, darmowa wersja ma pakiet 10 GB, można też korzystać na telefonie i komputerze z niego. Nie traci się zazwyczaj na prędkości łącza korzystając z niego, więc jako darmowe rozwiązanie mogę polecić, choć są też inne warte uwagi.

2

I kwestia potencjalnego ostatniego title shot dla Overeem, którego chcieli niektórzy fani UFC została wyjaśniona po ostatniej gali.

6

@Bykunn Po rozmowach widzę, że musisz postawić na swoim.
Ja będę miał swoje zdanie, Ty będziesz miał swoje.
No to niech ona też wspomni o tych dobrych a nie tylko jedna swoją narrację przedstawia, bo ja tez i Ty mógłbyś na każdy temat w podobnym tonie wypowiedzieć się.

9

@Bykunn "Niechęć wśród Polaków była nagminna" świadczy jakoby miała na myśli w większości przypadków raczej.

7

@Bykunn Tak, ale ona swoją wypowiedzią wrzuca wszystkich Polaków to jednego worka, jakoby wszyscy tak robili, o to się rozchodzi.

0

@Bykunn Ta jej wypowiedź trochę ma na celu prowokacje. Byli Polacy, którzy pomagali Żydom a byli też co wydawali (tych drugich było mniej). Zresztą cześć mogła ich wydawać, bo może bała się o życie swoje i domowników, nikt by nie chciał żyć w tamtych czasach. Ciekawe czy ona jak by jej tak przyszło ukrywać kogoś przed agresorem z narażeniem życia swojego i bliskich to tak ochoczo by zrobiła, ale jak to większość kobiet musi palnąć coś w emocjach, bez jakiejś refleksji, itd.

2

@FC1899Barca To zależy od kapłana, bo nieraz widziałem jak stali przy kościołach i nic im nie mówili.

0

@Transu96 Postawiłem na niego, ale niestety papa musiał zrobić inaczej...

5

@AnnaMarianna Ogólnie to fajnie jeśli ćwiczy, ale nie jest to aż tak bardzo ważne jak dla mnie.

0

@matirix20 Gram cash. Dobrze, że jest, ale na pokerstars nadal jest lepsza akcja i value grającw ten sam sposób na obu roomach.

0

@matirix20 Za mało akcji tam jest według mnie, gracze bardziej nitowaci, w porównaniu do pokerstars rzadziej się dostaje akcje.

0

@chavez Gram tu i tam, ale ogólnie akcja lepsza na Pokerstars według mnie.

0

Z dnia na dzień coraz bardziej irytuje GGPoker

3

@Isso89 Tak a propo jeśli masz zmienne (dynamiczne) IP też mogą namierzyć, lepiej użyć VPN, tak tylko informacyjnie zostawię.

11

@Chakalaka Ty to widocznie jesteś zapatrzony ślepo w jedną opcje a druga non stop krytykować, mam dużą część znajomych, co ma poglądy bardziej prawicowe i potrafi jakoś sama z siebie zorganizować zbiórki dla chorych, potrzebujących dzieci, pomaga w opiece, ale Ty podłapiesz już jakieś zdanie negatywne, które ktoś powiedział i od razu wszyscy muszą być tacy sami. Odpowiem a i nie wszyscy, bo nie każdy musi być ślepo zapatrzony w jedną rzecz a inne muszą być złe od razu.

0

@CZaras Po prostu powinno się jakiś balans zachować, bo będąc cały czas nie jako w zamknięciu, wystarczy drobnostka, żeby rozdrażnić ludzi, zwłaszcza że to trwa od roku. Rządzący jakby chcieli to mogliby zdecydowanie lepsze rozwiązania zastosować, gdzie dałoby się pogodzić, a tak to ludzie tylko słyszą, że muszą ciągle czekać i czekać, każdy ma swoje granice cierpliwości, tak powinno się myśleć o dobru innych, ale przez działania rządzących ciężko o to, bo następuje coraz większa irytacja.
A po za tym też w kilku krajach w Europie były protesty, ludzie zbierali się grupowo dając niezadowolenie przedłużającym się ciągle restrykcjom.

1

@NaFazieHitman Zobaczę później to.

0

@Mat_Cat Tylko zamiast tego dostaniemy ciąg dalszy restrykcji, znając życie na wiosnę będzie czwarta fala i znowu będą robić ograniczenia. Mniejsze przedsiębiorstwa podupadną (napewno jakaś cześć), duże firmy powiększa swoją przewagę, a rządzący bądź ktoś w ich imieniu może wykupić za grosze jakieś działalności, kiedy niektórzy mogą być zmuszeni by sprzedać firmę, a później na tym jeszcze zarobią.

1

@FCB24 Może na migi, a tak serio to było tutaj nawet zagorzali zwolennicy wszelakich restrykcji, jak nie jaki Paweł (nie pamiętam dokładnego nicka) ale tak się nie da żyć w długim okresie.

0

@przemek14qwe A to ludzie są winni tutaj, że tak jest, skoro tutaj po raz kolejny podobny post się przewija.

1

@Bykunn Tak by mogło być, co do portfeli internetowych na jednym z poker forum też mówią, żeby tam dużych kwot nie trzymać.

2

@Sztywno Poirier poobijał mu nogi, co zaważyło o tym nokaucie, bo Connor miał problem z utrzymaniem się na nogach, co sam wspomniał po walce.

0

@Popitek12 Wiesz ja poznawałem różne kobiety, z różnymi charakterami itd. ale nigdy nie spotkałem się ze stwierdzeniem, że facet musi mieć co najmniej 190 cm, z tym wzrostem jakim masz, przy większości kobiet i tak będziesz wyższy.

0

@DarekFCBnaZawsze Wiesz na tych wspomnianych poker romach można grać dalej, nic z tego tytułu nie powinno się zdarzyć, tylko przy wpłatach i wypłatach lepiej omijać opcje związane z przelewem bankowym a wybrać np. jakiś portfel internetowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?