negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@RIP_IABC No jak to, żeby Cię lepiej kontrolowali haha
1
@lucas/catalan Jeszcze był komentarz wczoraj, że ktoś walczyłby po stronie przeciwnika naszego kraju.
1
@kerouac Ja za Khabibem, oby utrzymał passę zwycięstw nadal.
0
@Seledynowy Coś około 60 tys. z tego co widziałem.
0
@Hosh Potwierdzam, dzisiaj w trasie jak jechałem, to zaraz po w jechaniu w jeden powiat przyszedł alert mi i drugiej osobie, że jesteśmy w czerwonej strefie.
1
@Bykunn Nie wiem jak na innych roomach, ale na starsie cashówek nie pograsz tyle, max 4 stoły można odpalić, dawniej to mogli odpalać i na 2 monitory tych stolików.
0
@nwchades 2 miesiące temu, zresztą w who też zdarzały się nieraz sprzeczne narracje.
1
@Bykunn No jednak Holz najlepsze wyniki osiągnął, swego czasu z Niemiec Anton Morgenstern miał szansę na stół finałowy w WSOP Main Event, ale kilka złych decyzji i odpadł.
@shinthps tak słyszałem o tej potyczce Doug'a z Negreanu, można rzec, że Poul jako reprezentant tej grupy młodych graczy (też parę bransoletek zgarnął live) zmierzy się z topowym reprezentantem starej szkoły (swoją drogą ponad 40 milionów wygranych dolarów robi wrażenie).
0
@nwchades W wakacje jak słuchałem informacji taka narracja była według WHO, jak znajdę coś to podeślę.
1
@Bykunn Z młodego grona graczy Fedor Holz zrobił dobre wyniki według mnie.
1
@shinthps Na ggpoker była tegoroczna seria WSOP online jak dobrze kojarzę, też myślę sprawdzić ten room w najbliższym czasie.
0
@shinthps Grałeś może na ggpoker bądź miałeś styczność z tym roomem, bo ciekawy jestem poziomu tam.
Ivey czy Dwan np. grali chyba ostatnimi czasami live u Chińczyków. W tym roku liczba eventów live była mocno ograniczona przez koronawirusa.
1
@barcelonaLM A dopiero co niedawno popierali lockdown 2.0 ....
0
@shinthps Nie grałem na tym ggpoker, ale słyszałem że dużo osób z byłego teamu ps gra tam teraz.
A co do tematu sprortowca roku to i tak bez względu na rezultaty Wiktor nie wygrałby, nawet nie będzie na podium.
0
@shinthps Nie tak dawno na high stakes widziałem jak blefował dobrze przy stolikach.
0
@G9 Ja osobiście nie jestem zwolennikiem zamykania co popadnie, bo gdyby wiele osób zachowało zdrowe podejście o rozsądek, dało by funkcjonować.
W wielu miejscach takich punktów do dezynfekcji nie ma niestety albo jak są to bez środków czyszczących.
0
@G9 Jakby ludzie umieli odpowiednio się zachować, to by spokojnie kościoły mogły być otwarte, przy założeniu mniejszej ilości osób, można by przecież spokojnie duże odstępy zrobić,fakt że liczebność byłaby mniejsza, ale zawsze to jakoś zmniejsza ryzyko, ale ludzie zazwyczaj jak gdzieś idą, wychodzą nie tylko w kościele to na hurra, że jeden na drugiego by wszedł.
0
@G9 To prawda cześć osób chodzi tylko, żeby się pokazać tylko innym a cześć przeżywa udział w nabożeństwie.
A temat pieniędzy jest rozległy. Ja sam jestem zdenerwowany niejednokrotnie, że ludzie zwłaszcza starsi nauczyli dawać coraz to większe pieniądze kapłanom (widoczne bardziej w parafiach na wsiach, bo w miastach mniejsze kwoty księża dostają).
0
@G9 Nie chciałem się popisać, tylko mówię o zachowaniu, że jak się źle dzieje w kościele to dużo osób jest hurra i komentuje licznie, mówiąc, itd. A podobne zachowania z innych grup nie są jakoś piętnowane.
Odniosłem się do Twojej wypowiedzi, bo według Ciebie wszyscy wierzący to banda bezmózgich tępych osób, co wierzą we wszystko co ksiądz powie.
A skoro już o tym temacie to jak dla mnie osoby starsze mogłyby mieć dyspensę nadal od uczestnictwa w nabożeństwach i żeby ewentualnie młodzi mogli pójść normalnie, bo ich i tak dużo nie ma.
0
@G9 Jakbyś przeczytał ku*** że ja się nie odniosłem do tematu zamykania kościołów tylko ogólnego stosunku ludzi, masz w ostatnim zdaniu mojej wypowiedzi, tak ciężko zrozumieć? Wspomniałem coś ku*** o zamykaniu kościołów? Nie to zarzucaj mi ku***, że nie umiem czytać ze zrozumieniem. Ja nie mam nic przeciwko leczenia nowotworom u osób, bo to większe zagrożenie niż koronawirus i z tego będą większa liczba ofiar smiertlenych.
Co do zamykania kościołów nie martw się, na zachodzie już robią z nich magazyny i inne budynki, u nas też będzie pewnie z czasem coraz mniej osób.
3
@G9 Tak tylko, że jak odbywały się demonstracje parodiujace kościół czy nawet chociażby Jachira prowokowała kpiąc z wartości narodowych to jakoś nie wywołało to oburzenia jak na kościół. Skoro tak chcemy być tolerancyjni i odpowiedzialni to piętnujmy też źle zachowania innych grup, a nie tylko te które są wygodne. I tak wiem, że jest trochę tzw. czarnych owiec w kościele również.
W tej wypowiedzi mam na myśli podwójne standardy myślenia większości osób.
0
O jeszcze Tybura dzisiaj walczy na UFC Fight Night
1
@APRA Czasami też się trafią dobre, jak np. Aśki w marcu bieżącego roku.
7
Pamiętajmy mimo różnic, które nas dzielą:
https://www.blasty.pl/upload/images/large/2018/01/bo-wszyscy-polacy-to-jedna-rodzina_2018-01-16_11-40-58.jpg
1
@blaugrana94 Ja też nie miałbym nic przeciwko wygranej Janka, wzajemnie
0
@blaugrana94 Wiem, że dużo osób oglądało, w tym i ja, jednak jeśli brać pod uwagę kto zostanie w naszym kraju sportowcem roku to stawiam, że Lewandowski lub Świątek, a głównym argumentem jak wspomniałem jest oglądalność w naszym kraju tych dyscyplin.
0
@blaugrana94 Co Ty mi tu z tą wsią wyskakujesz? Mi chodzi o oglądalność w naszym kraju, bo zestawiając walki MMA w porównaniu do meczów piłki nożnej, tenisa, boksu, siatkówki, skoków jest niższa.
0
@KapiFCB Dokładnie, tylko że w naszym kraju mieszane sztuki walki mają niewielkie zainteresowanie.
0
@pauletaa Zaraz zabraknie makaronu, ryżu i papieru toaletowego.
2
@DonMatteo901 Otóż to, skoro PiS ma aż takie negatywne opinie to co robią PO, których fanów tutaj jest najwięcej, że nie mogą ich zrzucić. Już to pisałem nieraz, że jak się najwięcej mówi o PiS i PO, jest tym dwóm partiom na rękę i dupol polityczny się umacnia.